Zagłosuj w Plebiscycie forumowym 2019!Link do tematu z głosowaniem ;) (Głosujemy do końca roku)

Bramkarze w LFP - Strona 8

Wszystko o piłce nożnej w Hiszpanii: La Liga (Primera Division), Zawodnicy, Kluby (FC Barcelona, Real Madryt, Atletico Madryt) | Reprezentacja Hiszpanii | Transfery, Wyniki, oraz inne wydarzenia związane z hiszpańską piłką.
Awatar użytkownika
Berik
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 0

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Berik » 15 lis 2006, 23:28

Don Juan pisze:Ja jakoś trafiam na same przeciętne albo słabe mecze Valdesa. Może dlatego, że jestem kibicem Atletico, a co za tym idzie oglądam najczęściej mecze Atletico, a co za tym idzie Barcelone oglądam najczęściej przeciwko Atletico, a co za tym idzie Valdesa oglądam najczęściej przeciwko Atletico, a co za tym idzie Valdesa oglądam najczęściej przeciwko Fernando Torresowi, który zawsze co najmniej jedną bramke strzela Barcy, a co za tym idzie Fernando Torres strzela zawsze co najmniej jedną bramke Victorowi Valdesowi,
czlowieku wez sie przymknij :angry2: idac Twoim tokiem rozumowania moge napisac, ze Ronaldinho jest slaby bo slabo zagral z Realem chociazby. Czlowieku :roll:

Valdes to czolowka. Swietny na lini, w karnych i "sam na sam". Na przedpolu i z wybijaniem pilki jest troche gorzej (tak jak Boruc :lol: ), ale to nie oznacza, ze jest slaby. Valdes nie raz uratowal nam dupsko. A co do Cassillasa to w ciagu ostatnich paru sezonow naprawde mogl sie wykazac, bo obrona Realu byla beznadziejna. Prawda mogl wpuszczac szmaty, ale przy duzej ilosci obronionych strzalow i uratowaniu Realowi z 15 pkt pamieta sie tylko o dobrych interwencjach.

Canizares to juz nie to samo. On odchodzi z wielkiej pilki powoli. Ma Valencia jakiegos godnego zmiennika? :think: i nie mowie tu o Butelle :P

Awatar użytkownika
vakabayashi
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: vakabayashi » 15 lis 2006, 23:53

Zaza pisze:Kameni
no niestety kiedyś sama Barcelona interesowała sie graczem Espanyolu, nie wiadomo co sie stało

Don Juan
Skład C
Skład C
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Don Juan » 16 lis 2006, 14:37

Berik, ja do Casillasa nic nie mam ale nie widzialem zbyt wiele dobrych meczy Valdesa.

Awatar użytkownika
Berik
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Berik » 16 lis 2006, 15:04

vakabayashi pisze:no niestety kiedyś sama Barcelona interesowała sie graczem Espanyolu, nie wiadomo co sie stało
Otoz stwierdzono,ze mamy wystarczajaco dobrego i 1 i 2 portero - Valdes i Jourquera. Widac, ze dobrze zrobilismy nie kupujac go.Kameni czasem nie grzeje lawy we Espanyolu? mial naprawde pare bardzo slabych spotkan jakis czas temu. :think:

Don Juan
Skład C
Skład C
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Don Juan » 16 lis 2006, 15:16

Jestem pewien, na 100%, że Kameni w ostatnim meczu - z Sociedad nie grzał ławy. W przedostatnim meczu, z Valencią, jestem pewien na 99%, że grał.

Awatar użytkownika
vakabayashi
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: vakabayashi » 16 lis 2006, 15:23

Kamieni gra w Espanyolu ale marnuje strasznie talent juz nie ten gracz co kiedyś :shock:

Awatar użytkownika
Diamen23
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2356

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Diamen23 » 16 lis 2006, 15:33

vakabayashi pisze:Kamieni gra w Espanyolu ale marnuje strasznie talent juz nie ten gracz co kiedyś :shock:
Idriss ma niesamowity refleks i zwinność , gra fenomenalnie jak przeciwny zespół cały mecz atakuje , wtedy potrafi wybronić każdą piłkę , ale w zwykłych-wyrównanych meczach brakuje mu niezbędnej koncetracji , popełnia proste błędy na przedpolu i często puszcza szmaty.

Najlepszym bramkarzem obecnie w LH jest Casillas , ale Hiszpania nie stoi obecnie najlepiej z bramkarzami :roll:

Awatar użytkownika
Zaza
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Zaza » 16 lis 2006, 15:56

Diamen23 pisze:Hiszpania nie stoi obecnie najlepiej z bramkarzami

No nie wiem :roll: Jest kilku Hiszpanów z czołówki, na pewnie stoją lepiej niż Anglicy :P No chyba że nie liczy sie narodowość a liga.

Co do Carlosa Kameniego to tak jak napisałem zapowiadał sie fantastycznie, bronił czasem piłki nie do obrony, ale trzeba też zauważyć że jego forme jest po cześci uzaleznione od 10 piłkarzy w polu. A ta gracze Espanyolu nie grzeszą. :roll: Oni strzelili 6 bramek w lidze a stracili 10 [to mało np. Barca 9 a Real tylko 7] - tylko to jest efekt gra na remis - ile remisów po 0:0 mają, także na pewno nikt nie pomoga Kameruńczykowi wrócic do formy.

Awatar użytkownika
Diamen23
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2356

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Diamen23 » 16 lis 2006, 16:01

Zaza pisze:
Diamen23 pisze:Hiszpania nie stoi obecnie najlepiej z bramkarzami

No nie wiem :roll: Jest kilku Hiszpanów z czołówki, na pewnie stoją lepiej niż Anglicy :P No chyba że nie liczy sie narodowość a liga.
tak , chodzilo mi o lige.

Zespoly z czolowki bramkarzy na jakims tam poziomie mają , ale reszta nie jest najlepsza.

Awatar użytkownika
Zaza
Gwiazda
Gwiazda

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Zaza » 16 lis 2006, 16:26

Patrząc na to tak jak piszesz na podstaie ligi to masz racje. Iker potem Victor, Potem Santiago i może Leo Franco potem mała luka i byli rezerwowy [na Bernabue i Mestalla] czyli Cesar [Saragossa] i Palop [Sevilla] - jest też Viera z Villareal. Czy wspomniany Kameni z Espanyolu.

W Angli Cech, Reina, Lehmann, Van Der Sar, ostatnio w max gazie James [Portsmuth], czy Howard [Everton], Robinson [Tottenham] a jeszcze kontuzjowany obecnie Given czy taki troche słabsi ale na poziomie bramkarza jak Isaksson, Jaaskelainen z Boltonu,

W Itali Buffon w drugiej lidze, Dida, Cesar [Inter] , Doni [Roma], Frey [Viola], Amelia [Livorno], Abiati [Torino], np. ciekawy łapacz z Palermo Agliardi - czy weterani Peruzzi [Lazio] i Fontana jak wino :wink:

Trzeba też pamietac że w/w Kameni to gówniarz jak na bramkarza :P Ma chyba 22 lata. Zresztą z tej listy tacy jak Amelia, Reina czy Viera mają całe kariery przed sobą. A już graja na poziomie. Nawet w kadrach narodowych. A Iker, Valdes czy Cech to światowa czołówka mimo że nadal mają ok. 26 lat.

Awatar użytkownika
rkoeman
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Post Wyświetl pojedynczy post autor: rkoeman » 16 lis 2006, 23:09

resztą z tej listy tacy jak Amelia, Reina czy Viera mają całe kariery przed sobą. A już graja na poziomie. Nawet w kadrach narodowych. A Iker, Valdes czy Cech to światowa czołówka mimo że nadal mają ok. 26 lat.
reina jest rownolatkiem vv odkrytym przed tego samego trenera w tym samym czasie :) cech tez ma tyle samo lat czyli 24.
taki szczegol

Awatar użytkownika
Zaza
Gwiazda
Gwiazda

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Zaza » 17 lis 2006, 12:23

No możliwe Ronald :wink: Pewnie masz racje, wiec spoko, ufam Ci :P Trudno bym pamietał wiek tyle łapaczy. Tym bardzie że moja lista tych czołowych jest długa i nie ogranicza sie do trzech. W podziela na ligi Premiership ma mała przewage. Ale wystarczy popatrzec na reprezentacje i już Hiszpanie góra, Trzech świetnych bramkach, a Anglicy teraz maja Robinsona i potem przepaśc i tacy co dopiero zaczynają kąsac jak np. Carlson.

To też lisy wyżej trzeba dodac też "mocnych rezerwowych" którzy by grali w nie jednym klubie - jak Cudicini czy nawet Polacy, Kuszczak i Dudek.

Awatar użytkownika
vakabayashi
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: vakabayashi » 15 gru 2006, 1:09

Valdes mnie ostatnio zaskakuje pora zeby wbił sie do reprezentacji

Narazie wg. mnie bedzie walka o Zamore Valdesa Casilliasa i Abodanzaraniego (błągam nie umiem tego napisać argentynczyk z Getafe :? )

Reszta bramkarzy tak jak napisał Diamen23 to troszke przeciętnii zadownicy

Loty obniżył też Canizares - zapewne nie służy mu już wiek

Reina wg wielu osoba która zastąpiła Jerzego Dudka ma ponoć ochotę na dołaczenie do Valencii ciekawe co z tego wyniknie

Awatar użytkownika
rkoeman
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Post Wyświetl pojedynczy post autor: rkoeman » 15 gru 2006, 7:24

ja tez nie umiem vakabayashi, i nie tylko ja. dlatego hiszpanie mowia na niego 'pato' czyli 'kaczor'

poruszyles temat bliski memu sercu czyli valdesa - z meczu na mecz gra lepiej., wyjmuje takie pilki ze glowa mala i drugi raz w karierze trafil do 11 tygodnia wg la gazetta dello sport - a wlosi na bramkarzach to znaja sie dosc dobrze :D.

zapomniales jeszcze o niejakim pinto z celty vigo. doskonalym bramkarzu ktory rok temy wywalczyl zamore. w tym rowniez bedzie sie liczyl. tak samo jak bedzie sie liczycl vv. barca wszak stracila jak na razie tyle samo goli co real

Awatar użytkownika
Tobik33
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Tobik33 » 15 gru 2006, 14:12

Najlepszym bramkarzem w tej chwili jest Valdes !!!!
Dla mnie zrobił on jeszcze wiekszy postęp niż w poprzednim, w którym miał kilka karygodnych błedów. Obecnie to najrówniejszy bramkarz w La Liga i będzie na pewno walczyć o Zamorę, aczkolwie mało obchodzi mnie ta nagroda bo ona raczej mówi o drużynie najlepiej broniącej się a nie o najlepszym bramkarzu.

Cassilias jest według mnie minimalnie gorszy obecnie od Valdesa. Takie moje zdanie i nie każdy musi się z nim zgodzić :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hiszpania”