Zagłosuj w Plebiscycie forumowym 2019!Link do tematu z głosowaniem ;) (Głosujemy do końca roku)

Gra jednym napastnikiem... - Strona 4

Wszystko o piłce nożnej w Hiszpanii: La Liga (Primera Division), Zawodnicy, Kluby (FC Barcelona, Real Madryt, Atletico Madryt) | Reprezentacja Hiszpanii | Transfery, Wyniki, oraz inne wydarzenia związane z hiszpańską piłką.
Awatar użytkownika
pulsar83
Trampkarz
Trampkarz
Reputacja: 0
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: pulsar83 » 13 mar 2005, 16:44

zawdi pisze:o niczym nie zapominam. to, ze druzyna gra bardzo ofensywnie, nie przeszkadza temu, by grala lepiej w obronie. obrona nie jest zla jezeli chodzi o pilkarzy, tylko zla jest gra obronna calego zespolu. to powinien ustawic trener.
kupno obroncy sprawy nie zalatwi. spojrz na najlepiej broniace druzyny w europie. to nie zalezy od zawodnikow, tylko od obrony zespolowej. poza tym zawodnicy sa dobrzy, jak cofnac marqueza na obrone. wolalbym jakby kupili pivota.
majac do dyspozycji takich a nie innych zawodnikow. czy uwazasz ze to jest zly sklad, bo ja uwazam ze najlepszy. watpie by zawodnicy nie sluchali trenera, to niemozliwe. gramy zle w obronie, bo trener nie nauczyl nas dobrze bronic. zawodnicy niech sobie decyduja o wyniku, bardzo dobrze, chodzi mi glownie o obrone!!

niggaz - rijkaard jest niedoswiadczonym trenerem. jego kariera jest uboga. nie wiem czy to byl dobry pomysl zatrudnianie go. wyniki sa dobre, ale ja osobiscie uwazam, ze bylyby dobre z czy tez bez rijkaarda. oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze o zmianie trenera nie ma mowy. jak wygramy lige to jest oczywiste, ze trenera zmienic nie mozna. kwestia jest taka, ze wedlug mnie ta druzyne stac na duzo wiecej!!!
No chyba mi nie powiesz ze Oleguer to swiatowej klasy obronca??Beletti niby obronca a gra lepiej ofensywnie niz w obronie, to samo Gio, najlepsze druzyny w Europie posiadaja na obronie swietnych zawodnikow jak chocby Milan(Stam, Nesta, Maldini), Manchester(Ferdinand), Juventus(Thuram, Cannavaro), to dzieki glownie tym zawodnikom te druzyny graja tak dobrze w obronie, dzieki ich doswiadczeniu i umiejetnosci ustawienia obrony i grze w obronie a kogo takiego ma Barca??Najlepszy obronca Barcy to Puyol ale on jest sam i stara sie jak moze ale widac nie bardzo potrafi ustawic kolegow w linii obrony, fakt uwazam ze wszyscy pilkarze powinni bronic ale Blaugrana posiada przewage zawodnikow ofensywnych ktorzy czesto o tym zapominaja, przyjdzie znowu inny trener (oby nie wloch bo wtedy beda sie tylko bronic jak wlosi) i moga byc inne klopoty, narazie nie ma sensu zmieniac Franka bo robi dobra robote

Handsome Boy

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Handsome Boy » 13 mar 2005, 17:04

belletti jest bardzo dobrym obronca i dobrze gra w defensywie. to, ze jest bardzo ofensywny nie przeszkadza mu, jak widac dobrze bronic. gio tez jest swietny, tylko teraz nie moze zlapac formy. oleguera pomine. ale defensywa belletti, gio, puyol, marquez jest naprawde imponujaca, wcale nie gorsza od innych. nie chodzi, ze slabi sa zawodnicy, bo nie sa, tylko o, powtorze to juz po raz setny, obrone zespolowa. zawodnicy ofensywni zapominaja bronic. bez przesady, jak im nie kaze sie bronic, ewentualnie nie powie jak to bronia slabo. deco w porto gral w defensywie bardzo dobrze, mimo ze byl ustawiany wyzej niz w barcy. xavi zaczynal od dm, tez potrafi bronic. kwestia braku dobrego dm'a, moze tam grac marquez, ale wtedy na obronie oleguer. oceniasz barce po wynikach, ktore sa dobre, a nie po grze. stac ja na duzo wiecej, na duzo!!

Awatar użytkownika
bobi
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: bobi » 13 mar 2005, 17:28

NIe ukrywam ze wzmocnienia w linii obrony BARCY bardzo by sie sprzydaly lecz i bez tych wzmicnien BRCA moze w Europie wiele zwojowac.

Awatar użytkownika
RoRo
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: RoRo » 13 mar 2005, 20:10

bobi77 pisze:NIe ukrywam ze wzmocnienia w linii obrony BARCY bardzo by sie sprzydaly lecz i bez tych wzmicnien BRCA moze w Europie wiele zwojowac.
Obrona Realu została wzmociona Walterem Samuelem, a i tak gra do dupy :D:D:D Barcelonie nic nie potrzeba :D No może solidnego DM

Awatar użytkownika
Pawel18
Skład B
Skład B
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Pawel18 » 13 mar 2005, 20:27

Moim zdaniem zeby wypalila gra jednym napastnikiem musi byc spelniony warunek taki ze druzyna posiadal dobrych graczy ofensywnych
w druzynie chodzi zwlaszcza o skrzydlowych ktorzy musza obslugiwac go dobrymi podaniami taki napastnik musi byc typowym strikerem i musi wykorzystywac nadarzace sie okazje wedlug mnie takimi zawodnikami spelniajcymi te kryteria sa:
:arrow: Inzaghi
:arrow: RvN
:arrow: Crespo
:arrow: Shevczenko
:arrow: Drogba

Awatar użytkownika
RoRo
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: RoRo » 13 mar 2005, 20:33

Pawel18 pisze:Moim zdaniem zeby wypalila gra jednym napastnikiem musi byc spelniony warunek taki ze druzyna posiadal dobrych graczy ofensywnych
w druzynie chodzi zwlaszcza o skrzydlowych ktorzy musza obslugiwac go dobrymi podaniami taki napastnik musi byc typowym strikerem i musi wykorzystywac nadarzace sie okazje wedlug mnie takimi zawodnikami spelniajcymi te kryteria sa:
:arrow: Inzaghi
:arrow: RvN
:arrow: Crespo
:arrow: Shevczenko
:arrow: Drogba
Zgadzam sie z Tobą, że Inzaghi RVN i Sheva to typowi snajperzy, ale nie Drogba :D:D Choć tez dobry jest :D

Jakoś z sepem w polu karnym kojazy mi sie tylko Inzaghi i RVN to dodałbym do tego jeszcze anszego Christiana Vieriego... nie powiecie, że on nie jest snajperem .. teraz sie juz troszke wypalił, ale ze 2 lata temu to on był najlepszym snajperem na świecie (według mnie) :D

Awatar użytkownika
pulsar83
Trampkarz
Trampkarz
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: pulsar83 » 14 mar 2005, 11:07

zawdi pisze:belletti jest bardzo dobrym obronca i dobrze gra w defensywie. to, ze jest bardzo ofensywny nie przeszkadza mu, jak widac dobrze bronic. gio tez jest swietny, tylko teraz nie moze zlapac formy. oleguera pomine. ale defensywa belletti, gio, puyol, marquez jest naprawde imponujaca, wcale nie gorsza od innych. nie chodzi, ze slabi sa zawodnicy, bo nie sa, tylko o, powtorze to juz po raz setny, obrone zespolowa. zawodnicy ofensywni zapominaja bronic. bez przesady, jak im nie kaze sie bronic, ewentualnie nie powie jak to bronia slabo. deco w porto gral w defensywie bardzo dobrze, mimo ze byl ustawiany wyzej niz w barcy. xavi zaczynal od dm, tez potrafi bronic. kwestia braku dobrego dm'a, moze tam grac marquez, ale wtedy na obronie oleguer. oceniasz barce po wynikach, ktore sa dobre, a nie po grze. stac ja na duzo wiecej, na duzo!!
Nie widzialem ostatnio zeby Belletti dobrze bronil albo Gio, i jak tu przetlumaczyc Eto`o albo Giuly, Roniemu, Deco zeby bronili??przeciez to zawodnicy ofensywni i chocby im wpajac po tysiac razy ze maja sie wracac to oni i tak w glowie jedno i wiekszosc czasu beda spedzac na konstruowaniu atakow niz na powrocie za stracona pilka, brakuje zawodnikow jak sam zauwazyles, Marquez gra na dm bo nie ma innego na ta pozycje (jest jeszcze Gerrard albo Albertini ale oni wogole bez formy), dlatego przydalby sie nowy zawodnik, oczywiscie ze po wynikach bo tego sie od nich tez wymaga, ja rozumiem ze maja grac ladnie ale efektywnie chyba tez i skoro tak jest to po co zmieniac trenera, ktory juz i tak duzo zrobil??zeby ulozyc gre obronna trzeba miec ludzi do tego a Barca za wielu ich nie ma a zawodnicy ofensywni tacy jak Roni, Eto`o, Giuly czy Deco nie beda biegac wszedzie za pilka jak powinni to robic obroncy.

Awatar użytkownika
RoRo
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: RoRo » 14 mar 2005, 13:36

pulsar83 pisze:
zawdi pisze:belletti jest bardzo dobrym obronca i dobrze gra w defensywie. to, ze jest bardzo ofensywny nie przeszkadza mu, jak widac dobrze bronic. gio tez jest swietny, tylko teraz nie moze zlapac formy. oleguera pomine. ale defensywa belletti, gio, puyol, marquez jest naprawde imponujaca, wcale nie gorsza od innych. nie chodzi, ze slabi sa zawodnicy, bo nie sa, tylko o, powtorze to juz po raz setny, obrone zespolowa. zawodnicy ofensywni zapominaja bronic. bez przesady, jak im nie kaze sie bronic, ewentualnie nie powie jak to bronia slabo. deco w porto gral w defensywie bardzo dobrze, mimo ze byl ustawiany wyzej niz w barcy. xavi zaczynal od dm, tez potrafi bronic. kwestia braku dobrego dm'a, moze tam grac marquez, ale wtedy na obronie oleguer. oceniasz barce po wynikach, ktore sa dobre, a nie po grze. stac ja na duzo wiecej, na duzo!!
Nie widzialem ostatnio zeby Belletti dobrze bronil albo Gio, i jak tu przetlumaczyc Eto`o albo Giuly, Roniemu, Deco zeby bronili??przeciez to zawodnicy ofensywni i chocby im wpajac po tysiac razy ze maja sie wracac to oni i tak w glowie jedno i wiekszosc czasu beda spedzac na konstruowaniu atakow niz na powrocie za stracona pilka, brakuje zawodnikow jak sam zauwazyles, Marquez gra na dm bo nie ma innego na ta pozycje (jest jeszcze Gerrard albo Albertini ale oni wogole bez formy), dlatego przydalby sie nowy zawodnik, oczywiscie ze po wynikach bo tego sie od nich tez wymaga, ja rozumiem ze maja grac ladnie ale efektywnie chyba tez i skoro tak jest to po co zmieniac trenera, ktory juz i tak duzo zrobil??zeby ulozyc gre obronna trzeba miec ludzi do tego a Barca za wielu ich nie ma a zawodnicy ofensywni tacy jak Roni, Eto`o, Giuly czy Deco nie beda biegac wszedzie za pilka jak powinni to robic obroncy.
Nie no nie wymagajmy od Ronaldinho żeby sie wracal :D On tego nie potrafi :D Fran Lampard, Steven Gerrard to zawodnicy super w odfensywie i defensywie tez .. potrafia przetrzymac pilke itd. Myśle, że Barcelonie potrzeba takiego fightera jak Gennaro Gattuso. Z drugiej strony on by pasował do Barcy jak Gravesen do Realu Madryt :? Czyli wogole :d

Barca powinna kupic dobrego technicznie def pom. Kogo ?? Może Andrea Pirlo ?? Kleberson?? Edgar Davids ??

Handsome Boy

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Handsome Boy » 14 mar 2005, 20:44

pulsar83 pisze:Nie widzialem ostatnio zeby Belletti dobrze bronil albo Gio, i jak tu przetlumaczyc Eto`o albo Giuly, Roniemu, Deco zeby bronili??przeciez to zawodnicy ofensywni i chocby im wpajac po tysiac razy ze maja sie wracac to oni i tak w glowie jedno i wiekszosc czasu beda spedzac na konstruowaniu atakow niz na powrocie za stracona pilka, brakuje zawodnikow jak sam zauwazyles, Marquez gra na dm bo nie ma innego na ta pozycje (jest jeszcze Gerrard albo Albertini ale oni wogole bez formy), dlatego przydalby sie nowy zawodnik, oczywiscie ze po wynikach bo tego sie od nich tez wymaga, ja rozumiem ze maja grac ladnie ale efektywnie chyba tez i skoro tak jest to po co zmieniac trenera, ktory juz i tak duzo zrobil??zeby ulozyc gre obronna trzeba miec ludzi do tego a Barca za wielu ich nie ma a zawodnicy ofensywni tacy jak Roni, Eto`o, Giuly czy Deco nie beda biegac wszedzie za pilka jak powinni to robic obroncy.
belletti i gio to swiatowej klasy boczni obroncy, co zdazyli juz udowodnic. gio troche stracil forme, ale nie trwa to dlugo, a juz napewno nie tak dlugo by mozna bylo mowic o jego zalamaniu czy tez ze jest slaby. belletti nadal gra swietnie zarowno w obronie jak i w ataku, gra bardzo ofensywnie wiec nie zauwaza sie tak jego wkladu w obrone. przetlumaczyc nie problem. deco bronil w piorto swietnie!! a byl ustawiony ofensywniej!! eto'o to napastnik nikt mu nie kaze bronic. na skrzydlach faktycznie zawodnicy nie myslacy i niepotrafiacy zbytnio bronic. ale obrona to strefa, to asekuracja, sama obecnoscia i asekuracja mogliby bardzo wspomoc defensywe. dm by sie przydal, bez dwoch zdan, ale jestem perzeciwny nowemu obroncy. mowilem o tym juz wczesniej, uzasadniajac, nie bede sie powtarzal. nie chodzi mi o to ze graja nieladnie, chodzi mi o to ze graja zle w obronie. barca ma ludzi do obrony. nasza defensywa na papierze jest naprawde bardzo mocna, deco, xavi oni potrafia dobrze bronic. jedyne czego trzeba to dobry dm, wtedy marquez na obrone i jest wypas. o trenera mi chodzi, bo to w znaczacej wiekszsci zalezy od trenera jak druzyna broni, mniej od zawodnikow.

Awatar użytkownika
RoRo
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: RoRo » 14 mar 2005, 21:37

Tak tak. Wszyscy mowia ze defensywa słabo gra ze to ze tamto. Bzdury !! Jak Riijkard powie Xaviemu Ronaldinho i Giulemu ze maja sie wracac bo inaczej wypad ze skladu to efekt bedzie natychmiastowy :D

Co do Gio i Bellettiego to dobrze graja po skrzydłach, ale Barca dziwną taktyka gra, że Puyol sam zostaje w obronie. Jeżeli zachowaliby proporcje to wszystko byloby OK
:D

Awatar użytkownika
Mentor
Zajebiaszczo
Reputacja: 11

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Mentor » 14 mar 2005, 21:50

Jako ciekawostkę dodam, że Bacelona mimo słabej gry w defensywie ma najmniej straconych bramek w lidze a Valdes pewnie zmierza po trofeum Zamory co się w klubie nie zdarzyło od niepamiętnych czasów.

Awatar użytkownika
Pininho
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Kontakt:

Valdes!!!

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Pininho » 15 mar 2005, 17:24

Jest jednym z najlepszych bramkarzy w hiszpani moze i nawet europy!!!!!Jest dobru!!!I moim zdaniem zdobedzie to trofeum!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
RoRo
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Kontakt:

Re: Valdes!!!

Post Wyświetl pojedynczy post autor: RoRo » 15 mar 2005, 18:20

Pininho pisze:Jest jednym z najlepszych bramkarzy w hiszpani moze i nawet europy!!!!!Jest dobru!!!I moim zdaniem zdobedzie to trofeum!!!!!!!!!
Też uważam, że jest jednym z najlepszych bramkarzy, ale cierpi na to samo co Casilla, wzrost. Też nie jest jakimś gigantem, ale imponuje mi jego refleks i przywództwo.

Czasami jeszcze panikuje, ale to daltego, że jest młody i niedoświadczony. Grał on już wogole w reprezie ??

Awatar użytkownika
pulsar83
Trampkarz
Trampkarz
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: pulsar83 » 15 mar 2005, 18:33

Wydaje sie mi ze lekko przesadzacie z tymi komplementami dla Valdesa, dobry jest ale na pewno nie najlepszy, czasem robi glupie bledy i gafy a to ze Barca traci najmniej bramek w hiszpanii to zasluga gry tej druzyny w tym sezonie ktora dzieki umiejetnosci utrzymywania sie przy pilce nie pozwala przeciwnikowi kontrolowac gry i wyprowadzac atakow, ale pilka nozna to gra bledow i pomocnikom Barcy sie czasem zdarzaja przez co Blaugrana traci bramki.

mathiasek12
Żenujący nabijacz :/

Post Wyświetl pojedynczy post autor: mathiasek12 » 15 mar 2005, 18:34

pulsar83 pisze:Wydaje sie mi ze lekko przesadzacie z tymi komplementami dla Valdesa, dobry jest ale na pewno nie najlepszy, czasem robi glupie bledy i gafy a to ze Barca traci najmniej bramek w hiszpanii to zasluga gry tej druzyny w tym sezonie ktora dzieki umiejetnosci utrzymywania sie przy pilce nie pozwala przeciwnikowi kontrolowac gry i wyprowadzac atakow, ale pilka nozna to gra bledow i pomocnikom Barcy sie czasem zdarzaja przez co Blaugrana traci bramki.
zgadzam sie z toba wedlug mnie o wiele lepszy jest np,.Kameni

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hiszpania”