Zagłosuj w Plebiscycie forumowym 2019!Link do tematu z głosowaniem ;) (Głosujemy do końca roku)

FC Barcelona (zbiorczy) (cz.2) - Strona 2466

Wszystko o piłce nożnej w Hiszpanii: La Liga (Primera Division), Zawodnicy, Kluby (FC Barcelona, Real Madryt, Atletico Madryt) | Reprezentacja Hiszpanii | Transfery, Wyniki, oraz inne wydarzenia związane z hiszpańską piłką.

Jaka przyszłość powinna spotkać Luisa Enrique?

Powinien zostać jeśli Barcelona wygra mistrzostwo
9
21%
Powinien odejść jeśli Barcelona nie wygra mistrzostwa
4
9%
Po zeszłorocznych sukcesach powinien zostać niezależnie od okoliczności i dostać kolejną szansę
19
44%
Barcelona potrzebuje nowego trenera, powinien odejść niezależnie od okoliczności
11
26%

Liczba głosów: 43

Awatar użytkownika
szmagel
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 95

F.C. Barcelona (zbiorczy) (cz.2)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: szmagel » 13 sie 2019, 6:52

czarny samael pisze:
13 sie 2019, 6:04
A my Ci powiedzieliśmy, że to właśnie by to oznaczało. Szybkie transfery oznaczają że to my musielibyśmy się zgodzić bez negocjacji na to co chciały Lisy. Sam ten fakt utrudniłby nam kolejne transfery
Dlatego lepiej było się targować i nie mieć już czasu na nic xd
czarny samael pisze:
Długie negocjacje z Interem skończyły się dobrą sprzedażą Lukaku, długie negocjacje z CP obniżeniem ceny o ok 20 mln za AWB.
Sprzedaż akurat mało mnie interesuje, mogli się targować z Interem nawet do września. AWB był tutaj szybko, zdążył na tour i o to mi zawsze chodziło ale widze że cały czas tego nie rozumiesz i tylko pieprzysz że to ja nie potrafię czytać ze zrozumieniem i przekręcam posty :angry2:

eot

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 510
Kibicuję: Manchester United FC

Post Wyświetl pojedynczy post autor: czarny samael » 13 sie 2019, 8:03

szmagel pisze:
13 sie 2019, 6:52
tylko pieprzysz że to ja nie potrafię czytać ze zrozumieniem i przekręcam posty
Pieprzę?
szmagel pisze:
13 sie 2019, 0:44
No popatrz, chce Neymara, a o Dybale się cieszył że nie przychodzi bo zależy mu tylko na kase. Dobry jesteś
czarny samael pisze:
Dlatego Dybala daje boost, ale zostawia dość słabą ławkę w ataku
To jest ostatnio Twoje standardowe działanie co do cytatów ze mnie.
szmagel pisze:
13 sie 2019, 6:52
Dlatego lepiej było się targować i nie mieć już czasu na nic
Gdyby uznali, że chcą któregoś z dostępnych pomocników za podawane ceny, to by go kupili. Czyli nie chcieli. Taktyka negocjacyjna gdzie przeprowadzasz szybki transfer, jak ktoś Ci rzuca zaporowe ceny oznacza kapitulację i panic buy.

Awatar użytkownika
sickstick
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2640
Kibicuję: 4rsenal

Post Wyświetl pojedynczy post autor: sickstick » 13 sie 2019, 8:56

czarny samael pisze:
13 sie 2019, 0:31
Game-changer w ataku, od którego lepsi są Ronaldo i Messi, gdzie CR7 ma już swoje lata. Poza tym ilu ma naprawdę większe umiejętności? Parę lat temu mówiło się na różnych etapach o Suarezie, Bale'u i Sanchezie. Później o Mbappe (nie do wyciągnięcia), Salahu (dla United niemożliwy), De Bruyne (jak wyżej, a i pozycja obsadzona przez Pogbę), ewentualnie Kane'e (gdzie to nie to samo).
Mauro Icardi. Dla mnie to jest niepojęte że gość jest w promocji i ciągle go nikt nie wyjął.

Awatar użytkownika
Ilka
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1019
Kibicuję: Widzew Barca MU Juve
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Ilka » 13 sie 2019, 9:08

Bo jego trzeba w pakiecie z Wanda. Chyba każdy klub się pokapowal co to za baba i jaki ma wpływ na Mauro :lol2:

Co do Neymara. Sportowo myślę, że jeszcze by się przydał Barcelonie zwłaszcza, że zna się z Leo i Luisem. Między nimi nie było żadnych spięć i kwasów. Ale cztery takie gwiazdy w ataku to już trochę chyba za wiele. Poza tym Neymar wie, że w Barcy nigdy nie będzie numerem 1 jak w drużynie będzie Leo. Poszedł do PSG gdzie pewnie liczył na to miano, ale też się nie udało. Zresztą to PSG takie dziwne jest ;)
Poza sportowo to każdy wie jaki jest i jaki z niego imprezowicz. Brazylijczycy mają to chyba w genach.
Jak dla mnie nie jest potrzebny Barcelonie. Zwlaszcza po przyjsciu Griezmanna ;)

Awatar użytkownika
grzegorzfcb
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 127

Post Wyświetl pojedynczy post autor: grzegorzfcb » 13 sie 2019, 10:28

Ten prawnik co dwa lata temu wpałcić klauzulę za Neymara był wczoraj na CN ale w sprawie rozwiązania kontraktu Braidy, nie wiedziałem że on jeszcze pracuje dla Barcy
Jednakże...
[RAC1] | The director of Barça, Javier Bordas and the technical secretary, Eric Abidal, will go to Paris to meet with PSG's sporting director, Leonardo to enquire about Neymar. André Cury will also accompany

Co do oferty to doniesienia są sprzeczne do co opłaty 60/80 - 120, natomiast zgadzają się w kwestii dorzucenia Coutinho w rozliczeniu

Co do samego transferu to nawet bym i widział sens jeśli za rok okaże się, że Suarez odchodzi, wtedy płynnie przebudowujemy atak na grenie bez urodzonej 9. Neymar to dalej wielki piłkarz choć dzban, może wiele dać i może być potrzebny, wiadomo, Messi się starzeje
Ale Suarez sam by musiał chcieć odejść, widzimy jak w tym oknie wyglądało sprzedawanie Rakticia :roftl3:
Suarez to przyjaciel Messiego w dodatku

Lub Suarez pogodzi się a ograniczeniem jego roli w zespole, ale i tak jest tłoczno w kontekście następnego sezonu

Żadnego 4:2:4 nie przewiduje, tak się nie da, IMO do końca roku nie powinno by jakiś kwasów z minutami, Neymar ma zaległości treningowe, Messi ma z Bilbao nie zagrać, na razie pomieszczą się, problem zacznie się na wiosnę, bo w fazie pucharowej LM chce grać każdy plus GD czy mecze z Atletico

A propos Atletico to jeśli odmłodzenie kadry im wypali to może będa przykładem dla Bartomeu by energicznie kadrę oczyścić
O ile będzie mu się chciało rok przed wyborami

Awatar użytkownika
WKB
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 600
Kibicuję: Barça

Post Wyświetl pojedynczy post autor: WKB » 13 sie 2019, 15:57

Coś tam się pojawia, że PSG chce Coutinho, Rakitcia i 100 mln :rotfl: Zarząd Barcelony do najmądrzejszych nie należy, ale aż tacy głupi chyba nie są. Kiedy Neymar odchodził, był 25-letnim zawodnikiem u szczytu formy, potrafiącym samemu rozstrzygnąć losy spotkania. To głównie dzięki niemu Barca dokonała remontady z PSG, bo w obu spotkaniach był najlepszy na boisku. Z Juve to samo. Nie miał też problemów z kontuzjami. Można powiedzieć że był "czysty". I za takiego zawodnika PSG dało 222 mln. A teraz, za dwa lata starszego Neymara, który ma problemy ze stopą i kostką, chcą RAKITICIA (50 mln), COUTINHO (100 mln) i jeszcze dodatkowo 100 mln. Czyli 250 łącznie :mrgreen: :rotfl4:

losiu03
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 44
Kibicuję: Manchester United

Post Wyświetl pojedynczy post autor: losiu03 » 13 sie 2019, 16:04

WKB pisze:
13 sie 2019, 15:57
Coś tam się pojawia, że PSG chce Coutinho, Rakitcia i 100 mln :rotfl: Zarząd Barcelony do najmądrzejszych nie należy, ale aż tacy głupi chyba nie są. Kiedy Neymar odchodził, był 25-letnim zawodnikiem u szczytu formy, potrafiącym samemu rozstrzygnąć losy spotkania. To głównie dzięki niemu Barca dokonała remontady z PSG, bo w obu spotkaniach był najlepszy na boisku. Z Juve to samo. Nie miał też problemów z kontuzjami. Można powiedzieć że był "czysty". I za takiego zawodnika PSG dało 222 mln. A teraz, za dwa lata starszego Neymara, który ma problemy ze stopą i kostką, chcą RAKITICIA (50 mln), COUTINHO (100 mln) i jeszcze dodatkowo 100 mln. Czyli 250 łącznie :mrgreen: :rotfl4:
Ani Rakitic nie jest wart 50mln, ani Coutinho nie jest wart 100mln. Chyba, ze mowa tutaj o zlotowkach :badziewie:

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda

Post Wyświetl pojedynczy post autor: czarny samael » 13 sie 2019, 16:50

Jakoś mam dziwne wrażenie, że PSG chce z powrotem te 220 baniek. I widzi to tak: 100 mln + Cou (80) + Rakitić (40). I jest to dobra oferta jeśli tak rozpatrywać cenę tych zawodników. Do tego niby wolicie zachować Dembele niż Cou (nie wiem czemu, ale też nie oglądam LL), a Rakiticia z tego co tu widzę też wypychacie, bo przecież miejsce w kadrze konkretnie ograniczone.
Bo pomoc to ma być De Jong-Busq-Vidal/Arthur, tak? I tylko z Rafiną na ławce? Rakitić nie godzi się z rolą rezerwowego, czy o co chodzi? Bo z początku myślałem, ze De Jong przychodzi za Busquetsa, nie za Raikiticia.

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Bianconero
Reputacja: 3217

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Delpiero14 » 13 sie 2019, 16:53

czarny samael pisze:
13 sie 2019, 16:50
Bo z początku myślałem, ze De Jong przychodzi za Busquetsa, nie za Raikiticia.
wydaje mi się, że pierwotnie tak właśnie miało być, ale z uwagi na brak jakiegoś większego zainteresowania na rynku Busquetsem łatwiej będzie wypchnąć bardziej wszechstronnego Rakitica.

Awatar użytkownika
piotrcies
piotrcies
piotrcies
Reputacja: 2542

Post Wyświetl pojedynczy post autor: piotrcies » 13 sie 2019, 16:55

Ale Rakitic chyba nie kwapi się do odejścia, wiec nie wiem, czy będzie o to łatwo.

Awatar użytkownika
fillion
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 807
Kibicuję: FC Barcelona Holandia

Post Wyświetl pojedynczy post autor: fillion » 13 sie 2019, 17:01

czarny samael pisze:
13 sie 2019, 16:50
Jakoś mam dziwne wrażenie, że PSG chce z powrotem te 220 baniek. I widzi to tak: 100 mln + Cou (80) + Rakitić (40). I jest to dobra oferta jeśli tak rozpatrywać cenę tych zawodników. Do tego niby wolicie zachować Dembele niż Cou (nie wiem czemu, ale też nie oglądam LL), a Rakiticia z tego co tu widzę też wypychacie, bo przecież miejsce w kadrze konkretnie ograniczone.
Bo pomoc to ma być De Jong-Busq-Vidal/Arthur, tak? I tylko z Rafiną na ławce? Rakitić nie godzi się z rolą rezerwowego, czy o co chodzi? Bo z początku myślałem, ze De Jong przychodzi za Busquetsa, nie za Raikiticia.
W tym sezonie w pomocy ma grać jeszcze Sergi Roberto + Alena/Puig. Duet Busquets z Rakiticiem przy Valverde to granie nimi po 90 minut co mecz :roll: . Chorwat blokowałby miejsce Arthurowi i De Jongowi , a watpliwe zeby był zadowolony z roli rezerwowego. Dodatkowo Barca nie chce z nim przedlużyc kontraktu( 2021) i woli na nim jeszcze coś zarobić.

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda

Post Wyświetl pojedynczy post autor: czarny samael » 13 sie 2019, 17:15

fillion pisze:
13 sie 2019, 17:01
W tym sezonie w pomocy ma grać jeszcze Sergi Roberto + Alena/Puig. Duet Busquets z Rakiticiem przy Valverde to granie nimi po 90 minut co mecz . Chorwat blokowałby miejsce Arthurowi i De Jongowi , a watpliwe zeby był zadowolony z roli rezerwowego. Dodatkowo Barca nie chce z nim przedlużyc kontraktu( 2021) i woli na nim jeszcze coś zarobić.
No to ja bym radził taką ofertę rozważyć, może zbić z 15-20 mln i się cieszyć.

Awatar użytkownika
grzegorzfcb
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 127

Post Wyświetl pojedynczy post autor: grzegorzfcb » 15 sie 2019, 21:23

Lista powołanych na Bilbao
Bramkarze: Ter Stegen, Iñaki Peña.

Obrońcy: Semedo, Piqué, Lenglet, Jordi Alba, Umtiti, Junior Firpo.

Pomocnicy: Rakitić, Busquets, Coutinho, Rafinha, Aleñá, Sergi Roberto, Frenkie de Jong.

Napastnicy: Suárez, Dembélé, Griezmann, Pérez
W kadrze są dwaj goście będący na wylocie, nie ma Puiga.
Poza kadrą są Vidal i Arthur(zaległości treningowe) a będący w tej samej sytuacji Coutinho(na wylocie z klubu !!!!) się załapał, ktoś coś z tego rozumie ?

btw Neto nie ma bo sobie łapę uszkodził(5 tygodni przerwy), Messi się kontuzja nogi

Awatar użytkownika
WKB
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 600
Kibicuję: Barça

Post Wyświetl pojedynczy post autor: WKB » 15 sie 2019, 22:21

grzegorzfcb pisze:
15 sie 2019, 21:23
W kadrze są dwaj goście będący na wylocie, nie ma Puiga.
Poza kadrą są Vidal i Arthur(zaległości treningowe) a będący w tej samej sytuacji Coutinho(na wylocie z klubu !!!!) się załapał, ktoś coś z tego rozumie ?
Valverde rozpoczyna trzeci sezon, dalej nie polapaliscie że to kretyn i idiota? Przepraszam, ale nie mogę inaczej

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda

Post Wyświetl pojedynczy post autor: czarny samael » 16 sie 2019, 7:29

grzegorzfcb pisze:
15 sie 2019, 21:23
a będący w tej samej sytuacji Coutinho(na wylocie z klubu !!!!) się załapał, ktoś coś z tego rozumie ?
Przecież często się wystawiało np. w styczniu gości na sprzedaż, żeby pokazać że wciąż mogą biegać, a czasami akurat strzelą ładnego gola i to upraszcza negocjacje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hiszpania”