FC Barcelona (zbiorczy) (cz.2) - Strona 2574

Wszystko o piłce nożnej w Hiszpanii: La Liga (Primera Division), Zawodnicy, Kluby (FC Barcelona, Real Madryt, Atletico Madryt) | Reprezentacja Hiszpanii | Transfery, Wyniki, oraz inne wydarzenia związane z hiszpańską piłką.

Jaka przyszłość powinna spotkać Luisa Enrique?

Powinien zostać jeśli Barcelona wygra mistrzostwo
10
21%
Powinien odejść jeśli Barcelona nie wygra mistrzostwa
4
9%
Po zeszłorocznych sukcesach powinien zostać niezależnie od okoliczności i dostać kolejną szansę
20
43%
Barcelona potrzebuje nowego trenera, powinien odejść niezależnie od okoliczności
13
28%

Liczba głosów: 47

Awatar użytkownika
grzegorzfcb
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 148

FC Barcelona (zbiorczy) (cz.2)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: grzegorzfcb » 21 lis 2020, 23:44

■neurophate
@neurophate_
Piqué nie zagra od czterech do sześciu miesięcy po pierwszych testach. Dokładne badania jutro.
Dobranoc

Do 4 miejsca jest 6 punktów straty i jeden mecz więcej do rozegrania - bez tragedii na razie

Awatar użytkownika
grzegorzfcb
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 148

Post Wyświetl pojedynczy post autor: grzegorzfcb » 22 lis 2020, 9:26

Być może nie jest tak źle, teraz pojawia się info że Pique 6-8 tygodni przerwy, Sergi Roberto miesiąc
Ten doznał kontuzji oddając strzał na bramkę :rotfl:

Co do gry zespołu - jest źle. Drugi mecz, drugi stracony gol w ten sam sposób w doliczonym czasie gry, po stracie pod polem karnym rywala, jakby Barca przegrała po golu Llorente na początku meczu(trafił w poprzeczkę) to bym nie miał wielu pretensji, ale nie po takim frajerstwie

Co do gry Messiego - jest katastrofa

On już jest poza klubem, podpisał, nie pod podpisał z City, to nie ma znaczenia, jego już nie ma w BCN

Awatar użytkownika
(L)oczkerson
O Captain! My Captain!
Reputacja: 428

Post Wyświetl pojedynczy post autor: (L)oczkerson » 22 lis 2020, 10:05

Kto będzie grał w miejsce Pique? Ten młody Urus czy zostanie cofnięty De Jong, a do podstawy wskoczy Busquets? No i jak macie już jakieś wrażenia o Pjaniciu to chętnie przeczytam co tam u niego.

Awatar użytkownika
gilardino11
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 476
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: gilardino11 » 22 lis 2020, 10:11

Wczoraj po długim czasie chcialem obejrzec caly mecz Barcelony bo był akurat w porze kiedy byłem wolny i powiem szczerze że nie widziałem chyba tak słabego Messiego. Wiedziałem ogolnie ze z niewolnika nie ma pracownika ale tutaj przeszedł moje oczekiwania. Chlop ewidentnie ma wyjebane. Gra na pół gwizdka i według mnie ogolnie traci troszkę z tego co mial najlepsze.

Jeszcze 2 lata temu zachwycałem się jego gra na Camp Nou...

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Bianconero
Reputacja: 3959

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Delpiero14 » 22 lis 2020, 10:19

Może przez puste trybuny stracił motywacje do bycia o kilka poziomów wyżej od swoich rywali :think: w końcu dla kogo ma grać jak bóg skoro kibiców ma stadionie brak.

Awatar użytkownika
piotrcies
Just piotrcies
Just piotrcies
Reputacja: 3945

Post Wyświetl pojedynczy post autor: piotrcies » 22 lis 2020, 10:20

Ja myśle ze to przez brak złotej piłki za ten rok.

mbcz
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 126

Post Wyświetl pojedynczy post autor: mbcz » 22 lis 2020, 10:50

Jak tak dalej pójdzie, to głównym postulatem kandydatów na prezesa będzie negocjacja z Messim, żeby nie płacić mu bonusu za odejście (ponoć ponad 30 mln) a nie przedłużenie kontraktu.
Mocny zastanowiłbym się na miejscu szejków z City, czy robić z 34 letniego gościa na równi pochyłej najlepiej (?) opłacanego piłkarza świata. Marketingowo pewnie ok, sportowo - śmiem wątpić. Rozumiem upływ czasu, słabą grę całego zespołu, odejście najlepszego w historii partnera, trener który jest dyletantem czy letnia saga z odejściem ale to nie jest już piłkarz, który wygra Ci wielkie mecze. Więc, po co?
Wczoraj po kolejnej porażce w ważnym rywalem do reporterów wychodzi dziecko... Z Realem był Dest, wczoraj Pedri. Nikt tam nie ma jaj. Busquets, ter-Stegen, Alba czy Roberto. O kapitanie nawet nie wspomnę, bo to że on nim jest, to mem.

Awatar użytkownika
piotrcies
Just piotrcies
Just piotrcies
Reputacja: 3945

Post Wyświetl pojedynczy post autor: piotrcies » 22 lis 2020, 10:52

Co to znaczy bonus za odejście?

mbcz
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 126

Post Wyświetl pojedynczy post autor: mbcz » 22 lis 2020, 10:59

piotrcies pisze:
22 lis 2020, 10:52
Co to znaczy bonus za odejście?
A to sorry coś mi się pomyliło. Czyli praktycznie kasę ma.
Trzy lata temu Argentyńczyk podpisał aktualnie obowiązującą go umowę. Zagwarantowano mu wtedy bonus lojalnościowy w wysokości 66 mln euro. Połowę tej kwoty dostał w lutym poprzedniego roku. Drugą część (33 mln euro) otrzyma, jeśli do końca trwania kontraktu nie odejdzie z Barcelony. A więc musi pozostać przez nieco ponad pół roku. Bez znaczenia będzie fakt, czy Argentyńczyk po upływie trwania aktualnego kontraktu podpisze kolejny z Barceloną, czy też zdecyduje się odejść.

Awatar użytkownika
gilardino11
Gwiazda
Gwiazda
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: gilardino11 » 22 lis 2020, 11:03

Ja pierdole co za pieniądze... a u nas hakanowi 5 nie chcą dać :D a tu 66 za lojalność.. nie no ludzie...

Dla mnie Messi nie ma racji bytu w premier league na najwyższym poziomie. Serie A lub PSG to max. Niech on się poważnie zastanowi co robi ze swoją kariera

Awatar użytkownika
moody90
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 705

Post Wyświetl pojedynczy post autor: moody90 » 22 lis 2020, 11:05

o tym, ze potencjalny kupiec powinien sie dwa razy zastanowic, czy warto 34-latkowi w najslabszej formie w karierze dawac mega kontrakt pisalem juz w temacie city. tak jak napisales - dochodza kwestie marketingowe tak jak w przypadku juve i ronaldo, ale sportowo to sie raczej nie wybroni, rowniez jak przypadek juve i ronaldo. no chyba, ze nagle po transferze zacznie grac dwa poziomy lepiej, ale watpie

a odnosnie wolnych, to messi stal sie ofiara wlasnego sukcesu w tej dziedzinie i teraz bedzie mial coraz ciezej o gole, bo okres w ktorym strzelal seryjnie sprawil, ze zrewolucjonizowal sposob bronienia jego stalych fragmentow:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

i wez tu strzel gola :P wczesniej takich obrazkow nie widzialo sie wcale, albo incydentalnie. teraz juz norma jest, ze, przynajmniej przy wolnych messiego, jeden gosc lezy blokujac strzal pod murem, a kolejni stoja na slupkach. wsrod tych 48 strzalow z powyzszego twitta bylo pare, ktorych bramkarze nie siegali, ale wybijali wlasnie obroncy stojacy na linii

Awatar użytkownika
WKB
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 783
Kibicuję: Barça

Post Wyświetl pojedynczy post autor: WKB » 22 lis 2020, 11:08

(L)oczkerson pisze:
22 lis 2020, 10:05
Kto będzie grał w miejsce Pique? Ten młody Urus czy zostanie cofnięty De Jong, a do podstawy wskoczy Busquets?
Umtiti juz niby wrocil, ale raczej grac nie bedzie, szanujmy sie. pewnie araujo-lągle choc araujo na razie kontuzja z tego co wiem

Awatar użytkownika
gilardino11
Gwiazda
Gwiazda
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: gilardino11 » 22 lis 2020, 11:13

Ja tam uwazam jako ulubieniec Serie A ze ronaldo obronił się i marketingowo i sportowo. Ciągnie za uszy zespół a marketingowo liga i Juve zyskały bardzo duzo i z duzo większym optymizmem można patrzec w przyszlosc... zaskoczyłeś mnie ta teza. Nie chęc do ronaldo z Realu chyba została po tylu tytułach LM

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1941

Post Wyświetl pojedynczy post autor: ozob » 22 lis 2020, 11:19

moody90 pisze:
22 lis 2020, 11:05
sportowo to sie raczej nie wybroni, rowniez jak przypadek juve i ronaldo

🤗

Awatar użytkownika
moody90
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 705

Post Wyświetl pojedynczy post autor: moody90 » 22 lis 2020, 11:22

gilardino11 pisze:
22 lis 2020, 11:13
Ja tam uwazam jako ulubieniec Serie A ze ronaldo obronił się i marketingowo i sportowo. Ciągnie za uszy zespół a marketingowo liga i Juve zyskały bardzo duzo i z duzo większym optymizmem można patrzec w przyszlosc... zaskoczyłeś mnie ta teza. Nie chęc do ronaldo z Realu chyba została po tylu tytułach LM
marketingowo liga oczywiscie, ze zyskuje, tego nie negowalem. bedzie zyskiwac z prostego wzgledu - kasa - od kiedy przepisy podatkowe we wloszech sprawily, ze stala sie bardzo atrakcyjnym kierunkiem dla obcokrajowcow mnostwo zawodnikow sie skusilo i to bedzie postepowac

odnosnie progresu sportowego? nie da sie logicznie takiej oceny obronic. w sporcie druzynowym, jakim jest pilka nozna nie chodzi o to, zeby jeden konkretny pilkarz mial lepsze cyferki od poprzednika (tak jak ronaldo vs poprzedni napastnicy juve), ale zeby caly zespol stal sie lepszy. a z juventusem po jego przyjsciu jest dokladnie odwrotnie. coz z tego, ze ronaldo wykreca dobre cyfry, skoro stalo sie to kosztem calkowitego podporzadkowania mu druzyny, ktora stala sie bardizej przewidywalna, punktuje mniej, strzela mniej, przegrywa w krajowych pucharach/superpucharach i odpada na wczesnych etapach lm z druzynami z lig holenderskiej i francuskiej, co wczesniej sie nie zdarzalo?

edit: o, wlasnie ozob potwierdzil twittem idiotyczne podejscie. rozumiem, ze hipotetycznie jak bedzie strzelal jeszcze wiecej, a juve stoczy sie na 3 miejsce w tabeli, to dalej bedzie to swietny ruch :lol2:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hiszpania”