FC Barcelona (zbiorczy) (cz.2) - Strona 3084

Wszystko o piłce nożnej w Hiszpanii: La Liga (Primera Division), Zawodnicy, Kluby (FC Barcelona, Real Madryt, Atletico Madryt) | Reprezentacja Hiszpanii | Transfery, Wyniki, oraz inne wydarzenia związane z hiszpańską piłką.
×

Co wygra w przyszłym sezonie Barcelona?

1. Mistrzostwo
7
23%
2. Mistrzostwo i CdR
2
7%
3. Ligę Mistrzów
0
Brak głosów
4. CdR
2
7%
5. Mistrzostwo i Ligę Mistrzów
4
13%
6. Puchar Gampera, czyli nic :)
15
50%
Awatar użytkownika
Michał M
Bawarski Krzyżak
Posty: 4436
Rejestracja: 15 lut 2007, 13:38
Reputacja: 121
Lokalizacja: Toruń

FC Barcelona (zbiorczy) (cz.2)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Michał M » 16 maja 2026, 13:54

Tennessee pisze:
16 maja 2026, 13:11
Welcome to the Hotel California.
A nie Arabia? Coś tam plotkowano o bajecznym kontrakcie :wink:

Ale swoją drogą ten facet to jednak ikona i polskiej i międzynarodowej piłki :brawo:

Awatar użytkownika
dias
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 5675
Rejestracja: 31 sty 2020, 23:03
Reputacja: 1292

FC Barcelona (zbiorczy) (cz.2)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: dias » 16 maja 2026, 13:57

Michał M pisze:
16 maja 2026, 13:54
Tennessee pisze:
16 maja 2026, 13:11
Welcome to the Hotel California.
A nie Arabia? Coś tam plotkowano o bajecznym kontrakcie :wink:

Ale swoją drogą ten facet to jednak ikona i polskiej i międzynarodowej piłki :brawo:
Gdyby to zależało tylko od Roberta...
Wyobrażasz sobie Annę funkcjonującą w Arabii ze swoimi wygibasami?

Awatar użytkownika
Bernabeu2
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Posty: 1239
Rejestracja: 11 sie 2022, 16:11
Reputacja: 300

FC Barcelona (zbiorczy) (cz.2)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Bernabeu2 » 16 maja 2026, 14:11

Piękna ta przygoda Roberdzika, w wieku 34 lat trafił do Barcelony, a i tak na koncie 119 bramek, król strzelców, trzy razy mistrzostwo - co więcej można w tym momencie napisać o Polaku-rodaku aniżeli jedna z największych legend europiłki w XXI wieku na swojej pozycji? Czasami na boisku było gorzej niż w cyferkach, ale i tak niesamowity dorobek jak na wiek w jakim trafił do Hiszpanii, dla każdego innego polskiego gracza cały prime na takim poziomie to niedostępny szczyt marzeń poza Bońkiem, a w sumie dla Lewego to była semi-emerytura.

Mógłby zostać w Europie, ale nawet jak pójdzie grać do autokratów za brudne pieniądze to i tak trzeba będzie wybaczyć, chociaż jest wtedy szansa, że już nigdy go nie oglądnę w klubowej piłce na żywo (tak że jak nas czytasz Byku, to weź to pod uwagę).
Ostatnio zmieniony 16 maja 2026, 14:12 przez Bernabeu2, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Leszek
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Posty: 683
Rejestracja: 21 sty 2023, 21:32
Reputacja: 280
Lokalizacja: Katowice

FC Barcelona (zbiorczy) (cz.2)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Leszek » 16 maja 2026, 14:12

Haha, mogłem się z moim porannym postem wstrzymać parę godzin bo teraz wiemy coś nowego. No ale trudno.

Przyznam się uczciwie że po cichu liczyłem na to że znajdzie się formuła na to by został jeszcze na jeden ostatni sezon, ale przyjmuję też z pełnym zrozumieniem że pewnie bardziej miało to podłoże sentymentalne niż oparte na piłkarskich realiach. Bardzo dziękuję Robert za wszystko. Zdobyłeś z klubem 3 mistrzostwa Hiszpanii + parę innych pucharów, nastrzelaleś masę goli. Byłeś nawet królem strzelców La Liga. Miałeś swój wielki wpływ w procesie odbudowy tego klubu. Z biologią nikt nie wygra, ale w klubowych kronikach pozostaniesz jednym z nieśmiertelnych. Dziękuję!!!!

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 64431
Rejestracja: 08 mar 2005, 11:33
Reputacja: 8497
Kontakt:

FC Barcelona (zbiorczy) (cz.2)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 16 maja 2026, 14:26

Gdzie zagra Robert Lewandowski?

kursy z fortuny:

🇸🇦 1.90 klub z Arabii Saudyjskiej
🇺🇸 5.00 klub z MLS
🇮🇹 5.00 Juventus
🇮🇹 6.50 AC Milan
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 15.00 Liverpool
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 15.00 Chelsea
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 20.00 Manchester City
🇫🇷 25.00 PSG
🇪🇸 30.00 Real Madryt
🇵🇱 250.00 Legia Warszawa

Awatar użytkownika
sci
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 19165
Rejestracja: 12 cze 2005, 16:52
Reputacja: 2825
Lokalizacja: zza miedzy

FC Barcelona (zbiorczy) (cz.2)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: sci » 16 maja 2026, 14:51

Drugiego takiego polskiego piłkarza nie dożyjemy

Awatar użytkownika
Nebula RN
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 6729
Rejestracja: 29 sty 2005, 15:09
Reputacja: 901

FC Barcelona (zbiorczy) (cz.2)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Nebula RN » 16 maja 2026, 14:53

Jeśli prawdą jest 90 mln euro za sezon w Arabii, to nie ma się co zastanawiać.
2 lata sobie postrzela i miliard PLN w kieszeni

Awatar użytkownika
moody
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 8758
Rejestracja: 03 wrz 2011, 12:06
Reputacja: 2311

FC Barcelona (zbiorczy) (cz.2)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: moody » 16 maja 2026, 15:10

mi to musialby ktos pistolet do glowy przystawic, zebym w jego sytuacji poszedl robolowac do arabii majac kompletna swobode w wyborze miejsca do zycia, a na koncie sume ktorej nie beda w stanie przepierdolic wnuki moich wnukow

Awatar użytkownika
Boromir
Shadow stalker
Posty: 26056
Rejestracja: 30 gru 2006, 14:31
Reputacja: 6363

FC Barcelona (zbiorczy) (cz.2)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 16 maja 2026, 15:15

Wydaje Ci się tylko.

Awatar użytkownika
BarcaQzYN
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 5699
Rejestracja: 06 lip 2007, 15:48
Reputacja: 90

FC Barcelona (zbiorczy) (cz.2)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: BarcaQzYN » 16 maja 2026, 15:21

Będę jutro na pożegnaniu Robercika z Camp Nou :]

Awatar użytkownika
Ilka
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 14461
Rejestracja: 16 cze 2017, 17:37
Reputacja: 2695
Kibicuję: Widzew Barca MU Juve

FC Barcelona (zbiorczy) (cz.2)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Ilka » 16 maja 2026, 16:27

moody pisze:
16 maja 2026, 15:10
mi to musialby ktos pistolet do glowy przystawic, zebym w jego sytuacji poszedl robolowac do arabii majac kompletna swobode w wyborze miejsca do zycia, a na koncie sume ktorej nie beda w stanie przepierdolic wnuki moich wnukow
W robocie mi klienci mówią, że każdy by poszedł za taką kasę do Arabów ;)
Ja tam bym wolała zakończyć karierę w Barcelonie :)


– Z tego co się orientuję Robert był skłonny totalnie zejść z kasą. Tylko chciał umowy dwuletniej. Chciał już sobie zaplanować to życie piłkarskie do samego końca. Nawet pewnie ze świadomością, że może będzie grał troszkę mniej. Rozmowa musiała być bardzo trudna, bardzo szczera, dużo kosztująca Hansiego Flicka. Po prostu strony się nie dogadały – powiedział Borek.

Szkoda, no myślałam właśnie, że Lewy zakończy karierę w Barcelonie. Niczego mu tu nie brakowało. Miasto piękne, żona zadowolona, kumpel Polak w drużynie ... No czego chcieć więcej 🤷


Niestety nie udało mi się być na meczu Barcy z Lewym w składzie. Ale mam koszulkę z jego podpisem i dedykacją :)

Awatar użytkownika
PietroBosman
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7293
Rejestracja: 06 wrz 2015, 11:12
Reputacja: 890

FC Barcelona (zbiorczy) (cz.2)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: PietroBosman » 16 maja 2026, 16:35

Szkoda, że tu nie zakończy kariery. Serie A (Juve czy Milan) chętnie takiego kozaka by wzięła.

Awatar użytkownika
Michał M
Bawarski Krzyżak
Posty: 4436
Rejestracja: 15 lut 2007, 13:38
Reputacja: 121
Lokalizacja: Toruń

FC Barcelona (zbiorczy) (cz.2)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Michał M » 16 maja 2026, 16:36

sci pisze:
16 maja 2026, 14:51
Drugiego takiego polskiego piłkarza nie dożyjemy
Dokładnie to dzisiaj powiedziałem do mojej Żony :)

Awatar użytkownika
moody
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 8758
Rejestracja: 03 wrz 2011, 12:06
Reputacja: 2311

FC Barcelona (zbiorczy) (cz.2)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: moody » 16 maja 2026, 16:40

Ilka pisze:
16 maja 2026, 16:27
moody pisze:
16 maja 2026, 15:10
mi to musialby ktos pistolet do glowy przystawic, zebym w jego sytuacji poszedl robolowac do arabii majac kompletna swobode w wyborze miejsca do zycia, a na koncie sume ktorej nie beda w stanie przepierdolic wnuki moich wnukow
W robocie mi klienci mówią, że każdy by poszedł za taką kasę do Arabów ;)
Ja tam bym wolała zakończyć karierę w Barcelonie :)
na pewno nie kazdy, co chocby w pilce pokazuja przyklady zawodnikow, ktorzy dostaja pewnie podobne propozycje, a wola grac na powaznie za mniejsze pieniadze (np. modric) albo zakonczyc kariere w wielkim stylu, na wielkiej scenie, w czolowym klubie swiata (np. kroos)

dla wiekszosci moze i wartoscia nadrzedna sa pieniadze (chociaz bardziej rozumiem takie podejscie w sytuacji, kiedy mowimy o kwotach zmieniajacych zycie, a nie takich w ktorych multimilionerowi przybedzie na koncie kolejne paredziesiat milionow), ale nie brakuje ludzi dla ktorych wazniejszy jest komfort zycia, osiagniecia zawodowe, czy dobre imie

Awatar użytkownika
Eyesmon
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 17009
Rejestracja: 26 lut 2009, 23:46
Reputacja: 4240
Kibicuję: AC Milan

FC Barcelona (zbiorczy) (cz.2)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Eyesmon » 16 maja 2026, 16:46

Moze woli te 90 batonów za sezon bo chce kupic Znicza Pruszków i zrobić z niego hegemona :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hiszpania”