Zagłosuj w Plebiscycie forumowym 2019!Link do tematu z głosowaniem ;) (Głosujemy do końca roku)

Espanyol Barcelona (zbiorczy) - Strona 2

Wszystko o piłce nożnej w Hiszpanii: La Liga (Primera Division), Zawodnicy, Kluby (FC Barcelona, Real Madryt, Atletico Madryt) | Reprezentacja Hiszpanii | Transfery, Wyniki, oraz inne wydarzenia związane z hiszpańską piłką.
Bambus27
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Reputacja: 0
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Bambus27 » 01 cze 2007, 8:39

Długo nie pisano w tym temacie. Moim zdaniem Espanyol jest naprawde bardzo fajny i zgranym zespołem co pokazał w pucharze UEFA. Jestem fanem tego klubu i założyłem nawet strone jednak adresu nie moge podać bo zablokują mi konto. Odzwywajcie się na gg z chęcią pogadam :]

Awatar użytkownika
rubix
Junior
Junior

Post Wyświetl pojedynczy post autor: rubix » 13 lip 2007, 20:36

witam wszystkich fanow RCDE. od nowego sezonu jestem soci espanyol. mam sektor nad curva joven

wszystkich fanow zapraszam do obejrzenia TAMUDAZO
http://www.youtube.com/watch?v=LegGgtGWMlE

Awatar użytkownika
liam
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 28

Post Wyświetl pojedynczy post autor: liam » 13 lip 2007, 23:56

he ten mecz zapewnił nam zwycięstwo w Lidze :D pamiętam dokładnie tamtą kolejkę to był chyba mój największy horror w życiu (ale z szczęśliwym zakończeniem)
rubix jesteś kibicem RCDE więc może się orientujesz co z Karmenim? podobno miał odejść z klubu ale ostatnio coś cicho może TY coś wiesz na ten temat więcej?

Awatar użytkownika
rkoeman
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Post Wyświetl pojedynczy post autor: rkoeman » 14 lip 2007, 10:15

a bedziesz bil dzieciaka, ktory bedac na superpucharze hiszpanii mial na sobie koszulke barcelony? i rzucilo sie na niego 5 typow z brigadas blanquiazules?

tak mnie to ciekawi jako ze mam fatalne zdanie o kibicach tego dziwnego klubu

Awatar użytkownika
liam
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 28

Post Wyświetl pojedynczy post autor: liam » 14 lip 2007, 12:28

rkoeman bez przesady to że ktoś kibicuje Espanyolowi nie znaczy że jest od razu kibolem poza tym kibice w Polsce są nieco inni niż w Hiszpanii nie są oni np. kibice Barcelony w Polsce raczej nie czują się pokrzywdzeni tym że nie mają własnej autonomii podobnie jak Atletic więc w czasie meczów nie kierują się aż takimi emocjami i nienawiścią

Awatar użytkownika
rkoeman
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Post Wyświetl pojedynczy post autor: rkoeman » 14 lip 2007, 14:21

ja sie tylko tak pytam bo znam jedngo kibica tego klubu i wyznajke on poglady sprzeczne z moimi. bardzo sprzeczne

Awatar użytkownika
rubix
Junior
Junior

Post Wyświetl pojedynczy post autor: rubix » 14 lip 2007, 20:43

ja tam chodze ogladac mecze a nie szukac dymu

wazne jest to ze 21 pazdziernika espanyol gra z realem a 2 grudnia z barça. oczywiscie na obydwa meczyki ide!!!

aha - sa obnizki w sklepie na estadi olimpic az do 30 procent!!! w poniedzialek lece na zakupy.

wiem ze od nowego sezonu maja zmienic format koszulek wiec warto nabyc te stare

a nawiazujac do brygad to sa to debile uwiklani w jakas polityke. zobaczcie jak sie bawia ludziska na curva joven

aha i jeszcze jedno... tutaj mozecie zobaczyc video z nowym stadionem w cornellá - el prat. juz sie nie moge doczekac bo stadion olimpijski mi sie bardzo nie podoba

http://www.rcdespanyol.com/promociones/ ... oyecto.php

Zamiast pisać post pod postem używaj funkcji 'zmień'. // Party Pat

Espanyol
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Espanyol » 15 lip 2007, 12:16

Czy Brigadas Blanquiazules zasiada w tym małym sektorze oddzielonym od reszty trybun, który widać zazwyczaj podczas relacji w TV ???

Awatar użytkownika
rubix
Junior
Junior

Post Wyświetl pojedynczy post autor: rubix » 15 lip 2007, 20:00

wlasnie tak jest.. sa odgrodzeni siatka od reszty kibicow i maja maly sektor na zakrecie

na ostatni meczu z deportivo (niestety przegranym) widzialem ten sektor brygad. bylo w nim.... 10 osob!!!! smiechu warte. za to chlopaki z curva joven jak zwykle swietnie sie bawili

Awatar użytkownika
kaczy
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 440

Post Wyświetl pojedynczy post autor: kaczy » 15 lip 2007, 20:41

rubix Możesz mi podkręcić bajere na temat biletów na mecze Espanyolu ... ?

Jak stoją cenowo na Derby , a jak na zwykly meczyk z takim Racingiem ... normalnie przed meczem można je zdobyc w kasie ?

Awatar użytkownika
rubix
Junior
Junior

Post Wyświetl pojedynczy post autor: rubix » 15 lip 2007, 20:48

tu masz ceny na nowy sezon - oczywiscie sa to ceny karnetow (mecze la liga, copa del rey i copa catalunya)

http://rcdespanyol.com/galeria/document ... 936978.PDF

a ceny biletow na mecze zaczynaja sie od 25€ na najgorszym sektorze i koncza sie na cenach do negocjacji np na palco - najlepiek kupowac wczesnie bo np na real i barçe bardzo ciezko kupic bilety

jak kupujesz karnet simpatitzante to masz wejscie na 3 dowolne mecze i 50% znizki na pozostale mecze

Awatar użytkownika
rkoeman
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Post Wyświetl pojedynczy post autor: rkoeman » 15 lip 2007, 21:12

to nie dziwi mnie ze tak malo osob chodzi na mecze na mont juic

ceny dosc spore jak na poziom druzyny. i pozniej okazuje sie ze na meczach wiekszosc trybun jest pusta

Awatar użytkownika
rubix
Junior
Junior

Post Wyświetl pojedynczy post autor: rubix » 16 lip 2007, 6:38

ceny karnetow na espanyol sa mniej wiecej o polowe tansze niz barcelony. problem pustego stadionu wynika tez z faktu ze stadion olimpijskki moze pomiescic ponad 60 tys osob a espanyol ma okolo 30 tys socios a takze z tego ze ten stadion ma fatalna akustyke i ma plaskie trubuny co powoduje ze w zimie bardzo wieje co wielu osobom przeszkadza

nowy stadion ostwaty w maju przyszlego roku bedzie na 40 tys widowni i mysle ze sie zapelni po brzegi

co do cen... sa spore jak patrzy na to osoba z polski ze swoimi zarobkami. ja uwazam ze jest tanio

Awatar użytkownika
rubix
Junior
Junior

Post Wyświetl pojedynczy post autor: rubix » 18 lip 2007, 19:48

dzisiejsza wypowiedz raula tamudo: chcialbym tu zakonczyc swa kariere bo istnieja rzeczy wazniejsze niz pieniadze¨ raul - jestes wielki

Espanyol
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Espanyol » 25 lip 2007, 9:51

Fanatyzm jest ważniejszy niż jakieś tam ceny biletów. Barcelona z tych 125 tys. socios ma pewnie tylko z kilka tysięcy prawdziwych fanatyków.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hiszpania”