Espanyol Barcelona (zbiorczy) - Strona 3

Wszystko o piłce nożnej w Hiszpanii: La Liga (Primera Division), Zawodnicy, Kluby (FC Barcelona, Real Madryt, Atletico Madryt) | Reprezentacja Hiszpanii | Transfery, Wyniki, oraz inne wydarzenia związane z hiszpańską piłką.
Awatar użytkownika
rubix
Junior
Junior
Reputacja: 0

Post Wyświetl pojedynczy post autor: rubix » 25 lip 2007, 17:03

tu sie troche nie zgodze. barça ma iles tam socios ale fanatykow jest o wiele wiecej. wystarczy tu powiedziec co sie dzieje na przerwach w pracy gdzie wszyscy rozmawiaja o futbolu (real i barça). nawet chlopaki sie miedzy soba zakladaja o wyniki (najwiecej postawiono przy mnie 50€, normalna stawka to 20€)

Awatar użytkownika
Effi
Skład B
Skład B
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Effi » 06 sty 2008, 17:00

Wczoraj Espanyol pokonał 3-0 Villarreal. Bardzo ładny mecz zagrał Luis Garcia, który zaliczył dwie asysty i najbardziej przyczynił się do tego spektakularnego zwycięstwa. O dziwo, jest to pierwsze zwycięstwo Espanyolu nad Villarrealem u siebie od... 5 lat! Zła passa została w końcu przerwana i drużyna z Olimpic de Montjuic może cieszyć się zwycięstwem. Wydaje się, że ta drużyna może walczyć o naprawdę solidne miejsce, skoro z nie byle kim, bo z Żółtą Łodzią Podwodną może wygrać aż 3-0.

Awatar użytkownika
Kubańczyk
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Kubańczyk » 06 sty 2008, 17:40

Effi pisze:Wczoraj Espanyol pokonał 3-0 Villarreal. Bardzo ładny mecz zagrał Luis Garcia, który zaliczył dwie asysty i najbardziej przyczynił się do tego spektakularnego zwycięstwa.
bardzo dobrze4 spisał się też ivan de la pena,który był typowym dyrygentem 2 linii,myśle że praca nad tym zespołem Ernesto Valrerde nie poszła na marne i "papużki"awansują conajmniej do PUEFA,albo nawet do LM.
P.s-jak byłem ostanio na wakacjach w hiszpanii,to byłem także w Barcelonie(też na camp nou),ale największe wrażenie wywarło na mnie położenie stadionu Espaniolu,które położone jest na przepięknym wzgórzu,z którego widać jest całe miasto.Naprawdę polecam,szczególnie nocą

Awatar użytkownika
snake
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: snake » 06 sty 2008, 20:09

Espanyolowi idzie w tym sezonie znakomicie. Solidna druzyna.
Espaniolu,które położone jest na przepięknym wzgórzu,z którego widać jest całe miasto.Naprawdę polecam,szczególnie nocą
To prawda. Montjuic jest niesamowity. Chociaz ze sam mieszkam blisko i z okna widze ta góre to nie przestaje mi sie podobac. :)

Awatar użytkownika
Jarzinho
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 14
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Jarzinho » 07 sty 2008, 14:00

Espanyol poraz kolejny udowodnił, że w tym seoznie bedzie walczył o LM, jesli nie o coś wiecej. Terminarz w rundzie rewanżowej maja bardzo dobry. Spotkanie z Villarrealem i wynik 3-0 to chyba najmniejszy z możliwych wymiarów kary. Katalończycy zdominowali rywali i już po pierwszej połowie spokojnie mogli prowadzić 5-0, w drugiej także mogli coś dołozyć. Obok Luisa, ktory mial spory udzial przy wszystkich bramkach i Tamudo kapitalnie grał Riera, ktory ogrywał jak tylko chcial Angela. Ta trójka to zdecydoawnie powinna grać w reprezentacji. Ivan także potwierdził swoją klase. Jego bym najchetniej widział w skladzei obok Iniesty, Xaviego i Senny u Luisa.
A Villarreal napewno zawiodł, pozycja wymaga zdecydowanie lepszej gry. Choć Pellegrini także ma dziwne decyzje. Cazorla, ktory gra dobrze zaczyna na ławce.

Awatar użytkownika
AdamMadridista
Skład B
Skład B

Post Wyświetl pojedynczy post autor: AdamMadridista » 02 mar 2008, 12:52

Kolejne zwycięstwo Espanyolu, już 12 w sezonie i tym samym nie pozwolili odskoczyć Atletico Madryt, które wygrało 4:2 z Barceloną. Pericos zasłużenie wygrali na Estadi Olímpic Lluís Companys z Valencią 2:0 po dwóch bramkach Luisa Garcii mały skrót.
Dobrze w bramce drużyny gospodarzy spisywał się Kameni, który obronił kilka groźnych strzałów.
Walka o 4 miejsce premiowane grą w eliminacjach do Ligi Mistrzów ciągle trwa i mam nadzieję, że skończy się dopiero z końcem sezonu 2007/2008 Primera División.

winnetou88
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek

Re: Espanyol Barcelona (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: winnetou88 » 20 wrz 2008, 22:13

hejo Espanuyowicze?
dziś wielki wódz plemienie zmięta koszula: Winnetou88 postawił majątek na właśnie ten klub z Katalonii, nadmieniam że grają z Getafe , 3 majcie kciuki??? :jupi:

Espanyol
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Espanyol » 23 lut 2009, 19:58

Zaglądają tutaj jeszcze kibice Espanyolu ? Chciałbym dowiedzieć sie czemu nie prowadzicie już strony espanyol.pl. Może być pw. Pozdrawiam. Vamos Espanyol

Awatar użytkownika
Mentor
Zajebiaszczo
Reputacja: 11

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Mentor » 23 lut 2009, 20:32

Co prawda nie jestem kibicem Espanyolu, ale być może nie prowadzą strony bo szykują jakieś zmiany z okazji spadku do drugiej ligi?

Espanyol
Espanyol
a Segunda Division!

PS: Tak - napiąłem się.

Awatar użytkownika
BarcaQzYN
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 23

Post Wyświetl pojedynczy post autor: BarcaQzYN » 23 lut 2009, 22:05

Brak tu ambicji. Mentor poświęcił czas na odkopanie tego wątku, próbował się napinać, a Espanyol i jego kibice nadal śpią... Obyście nie obudzili się za kilka misięcy w drugiej lidze...

Awatar użytkownika
Mentor
Zajebiaszczo
Reputacja: 11

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Mentor » 23 lut 2009, 22:25

Te ziombel coś nie tak przyczaiłeś. Nie ja odkopałem temat tylko archeolog przede mną (zakamuflowany pod nickiem Espanyol) to po pierwsze a po drugie dajmy im (nie pytaj komu bo nie wiem) czas na odpowiedź. Chyba 93 minuty to trochę mało.

Wilmore
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 47

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Wilmore » 27 sty 2011, 20:22

Czy ktokolwiek z dwójki Ruiz - Vila zapadł zwolennikom PD w pamięć?
Widziałem dwa mecze Espanyolu w tym sezonie, ale totalnym przypadkiem i nie zwracałem na nich uwagi, od kilkunastu minut wszystko wskazuje na to, że jednego z nich - Vilę - zakupimy, stąd moje pytanie.
Galliani i Braida, a więc dwóch najważniejszych ludzi w Milanie po Berlusconim, są na stadionie Espanyolu i przylecieli specjalnie na negocjacje, trudno tu mówić o braku zainteresowania czy zasłonie dymnej. ;)

Awatar użytkownika
Diamen23
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2355

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Diamen23 » 27 sty 2011, 20:40

natomiast Ruiz nieoficjalnie w innym włoskim klubie - Napoli.

Awatar użytkownika
Sammyy
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 65

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Sammyy » 27 sty 2011, 20:59

Ruiz jest świetny, szkoda że Valencia się nie zainteresowała. Jeszcze młody i musi się dużo nauczyć jak dla mnie to dobrze się ustawia, podejmuje dobre decyzje, jest skoczny i nieźle gra głową. Obok Domingueza chyba najlepszy młody środkowy w lidze.
Wiadomo o jakiej cenie się mówi ?

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Reputacja: 1465
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Dr.Football1 » 27 sty 2011, 21:04

Wiadomo o jakiej cenie się mówi ?
Bardzo fajny transfer Partenopei. Bodajze 6 milionow euro Sammy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hiszpania”