Zagłosuj w Plebiscycie forumowym 2019!Link do tematu z głosowaniem ;) (Głosujemy do końca roku)

Jak ogladac obszernie lige hiszpanska w TV

Wszystko o piłce nożnej w Hiszpanii: La Liga (Primera Division), Zawodnicy, Kluby (FC Barcelona, Real Madryt, Atletico Madryt) | Reprezentacja Hiszpanii | Transfery, Wyniki, oraz inne wydarzenia związane z hiszpańską piłką.
Awatar użytkownika
assurbanipal
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 0
Kontakt:

Jak ogladac obszernie lige hiszpanska w TV

Post Wyświetl pojedynczy post autor: assurbanipal » 05 lip 2006, 12:59

Jestem w miare obeznany z tech. satelitarna i od roku co tydzień ogladam minimum 4 mecze live l.hiszp i do tego l.argentynska a nie mam podpisanego abonamentu z cyfra(mloty pokazuja sama angielska a przy tej zasinam) ani z polsatem(i tak nie maja praw).

trzeba posiadac:
- tuner satelitarny ale taki aby mozna go bylo piracko edukowac czyli wgrac pewne oprogramowanie lub karte dvb do kompa, ja mam fergusona 7018 i karte skystar2;
- trzeba ustawic antene w dniu meczu na satelite eutelsat 7e czyli 6 stopni w prawo od hot birda;(ja mam obrotnice);
- przeskanowac przed meczem (mecze sa w soboty o 20 i 22 a w niedizele o 19 i 21) transponder 11.386 H 27500 gdzie sa realizowane przekazy z meczow dla hiszpanskiej platformy digital+ sa one co prawda kodowane w systemie viacess ale jezeli ma sie zpaczowany tuner i aktualne klucze bac karte z semu i aktualny softcam to nie ma z tym problemu;
- czasami sa przekazy z meczow nawet niekodowane czyli fta.

podaje linki dla zainteresowanych:
http://www.satelliweb.com/index.php?section=livef (namiary na rozne przekazy z imprez sportowych i nie tylko)
http://knplogic.com/sport/index.html (rozklad transmisji na roznych kanalach)
http://www.lyngsat.com/ (strona o satelitach i programach)
http://www.skystar2.cnet.pl/forum/viewtopic.php?t=6596 (poruszony ten temat)

Jest to moj stary tekst umieszczany na innych forach (m.in. Realu, VFC, Deportivo i nawet FCB). Przedstawiony powyzej stan odnosi sie do ubieglorocznego sezonu. Jezeli sie cos zmieni bede informowal na biezaco.

Awatar użytkownika
brylancik
Oleguer Fan

Post Wyświetl pojedynczy post autor: brylancik » 08 lip 2006, 13:38

Powstał już taki temat. Nazywa się "Piłka w TV" i tam wypisujemy mecze które będą pokazywane na niekodowanych kanałach. To co ty tu podałeś jest w Polsce nielegalne i karalne przez prawo ;) dlatego dziwię się że jeszcze temat nie został zablokowany...

Awatar użytkownika
assurbanipal
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: assurbanipal » 08 lip 2006, 13:47

Powstał już taki temat. Nazywa się "Piłka w TV" i tam wypisujemy mecze które będą pokazywane na niekodowanych kanałach.
Po pierwsze czy ja podaje namiary na konkretne mecze ?
To co ty tu podałeś jest w Polsce nielegalne i karalne przez prawo dlatego dziwię się że jeszcze temat nie został zablokowany...
:shock: Proponuje doniesc na mnie na policje i przy okazji na wielu ludzi z tego forum. Gdzies ty sie uchowal miliony europejczykow i arabow w ten sposob oglada TV. Pewnie ale ty jestes wzorowym obywatelem i wolisz relacje "live" na stronach Realu :) . Tylko sie zastanow, ze Ci ktorzy prowadza takie relacje w ten sposob ogladaja :)

Awatar użytkownika
Marco Van Basten
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 26

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Marco Van Basten » 08 lip 2006, 13:48

brylancik pisze:To co ty tu podałeś jest w Polsce nielegalne i karalne przez prawo
Telefon w dłoń.
Wykręcasz trzy magiczne cyfry i masz problem z głowy.
Tak pozatym czepiasz sie.

Awatar użytkownika
brylancik
Oleguer Fan

Post Wyświetl pojedynczy post autor: brylancik » 08 lip 2006, 13:55

assurbanipal
Sam kiedyś prowadziłem i wiem że to wygląda w inny sposób... ale nie ważne, nie chodzi tutaj o to czy ktoś jest wzorowym obywatelem tylko że przez umieszczanie na forum takich imformacji można rarobić niepotrzebnych problemów.

Awatar użytkownika
assurbanipal
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: assurbanipal » 08 lip 2006, 14:01

Sam kiedyś prowadziłem i wiem że to wygląda w inny sposób...
Co prowadziles :) O forum Ci chodzi ?

Awatar użytkownika
brylancik
Oleguer Fan

Post Wyświetl pojedynczy post autor: brylancik » 08 lip 2006, 14:04

Prowadziłem relację live na rm.pl :P ale to było dawno temu... może technika poszła do przodu i teraz relacje prowadzi się w inny sposób ;) za moich czasów wyglądało to tak że jak był jakiś gówniany mecz to tłumaczyło się to co pisali na innych, zagranicznych realacjach live :P Chyba że ktoś miał dostęp do meczu w TV to co innego...

Awatar użytkownika
assurbanipal
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: assurbanipal » 08 lip 2006, 14:24

A widzisz sporo sie zmienilo zarowno na rm.pl jak i na innych stronkach. Sam na jednej to robie, ale nie bede sie chwalil :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hiszpania”