Zagłosuj w Plebiscycie forumowym 2019!Link do tematu z głosowaniem ;) (Głosujemy do końca roku)

Racing Santander - Strona 2

Wszystko o piłce nożnej w Hiszpanii: La Liga (Primera Division), Zawodnicy, Kluby (FC Barcelona, Real Madryt, Atletico Madryt) | Reprezentacja Hiszpanii | Transfery, Wyniki, oraz inne wydarzenia związane z hiszpańską piłką.
Awatar użytkownika
wichniar
Rezerwowy
Rezerwowy
Reputacja: 0
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: wichniar » 26 sie 2007, 20:44

No to się chłopak wprowadził do nowej ligi :D . Yaya oddał juz piłkę , ale Ebi chyba tego nie dostrzegł i postanowił skosić go równo z trawą :D Najważniejsze że to narazie nie odbija sie na wyniku i oby tak pozostało

edit: Na szczęście 0:0 się skończyło :P
Ostatnio zmieniony 26 sie 2007, 20:49 przez wichniar, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lisek
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 6

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Lisek » 26 sie 2007, 20:47

Co on zrobił ? :shock: Wyobraźcie sobie jutro tytuły w gazetach :lol: Czerwony Smolarek, Abidal sprowokował Smolarka, Nieudany debiut.

Awatar użytkownika
wianuch
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 38
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: wianuch » 26 sie 2007, 21:20

Zobaczyłem video i moim zdaniem nie był to faul na czerwoną kartke. Smolarek nie wjechał mu centralnie w nogi, Abidal upadł dośc teatralnie. Zresztą, po co miałby tak faulowac (bez piłki) pod polem karnym przeciwnika. :roll:

Ale z wyniku jestem bardzo zadowolony. Brawo Racing! :mrgreen:

Awatar użytkownika
czeher
Nałogowy hazardzista
Nałogowy hazardzista
Reputacja: 1

Post Wyświetl pojedynczy post autor: czeher » 26 sie 2007, 21:46

Vianuch po czesci sie z Toba zgodze, zobacze jak to bedzie wygladalo w skortach. Po reakcjach coponiektorych myslalem ze jakos chamsko sie zachowal - a ta sytuacja bardziej wynikala z checi pokazania sie, walki, sprezenia a nie chastwa - no ale trzeba na to inaczej spogladac .. reakcje glosozne przez kibicow Barcelony :lol:

Co do zdania Polak potrafi, nie pierwszy i nie on ostatni, byli juz tacy cwanaicy co po minucie dostawali czerowne

Awatar użytkownika
Jarzinho
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 14
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Jarzinho » 26 sie 2007, 21:47

Vianuch pisze:Zobaczyłem video i moim zdaniem nie był to faul na czerwoną kartke. Smolarek nie wjechał mu centralnie w nogi, Abidal upadł dośc teatralnie. Zresztą, po co miałby tak faulowac (bez piłki) pod polem karnym przeciwnika.

Po co, o to musisz sie go zapytać. Przpisy mowia jasno, czerwona kartka zasłuzona. Głupie i niepotrzebne zagranie, a jesli został ukarany neisłusznie to spokojnie LFP o to zadba. :wink:

Awatar użytkownika
kaczy
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 440

Post Wyświetl pojedynczy post autor: kaczy » 26 sie 2007, 22:06

nie wiem wogole po co dyskutowac czy nieslusznie ... jasne ze prawidlowo .
Z wyprostowanej nogi wyciął czarnego i nie ma dyskusji .

Ostatnio ogladalem mecz Premiership Reading - Manu , kiedy to zaledwie 60 sekund po wejściu na boisko czerwoną kartkę ujrzał Dave Kitson.
A faul na Evrze wyglądał identycznie jak ten Ebiego ;)

1:05 - 1:20

Awatar użytkownika
Berele Lewartow
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 94

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Berele Lewartow » 26 sie 2007, 22:08

Z tego co wiem, to za czerwono kartke nie pazuje sie 37 kolejek. Nie ma sie czym podniecać szczególnie. Jeszcze sobie pogra.

Awatar użytkownika
kaczy
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 440

Post Wyświetl pojedynczy post autor: kaczy » 26 sie 2007, 22:14

Berele Lewartow
Nie codziennie cos takiego się zdarza
Mamy debiut pierwszego Polaka w PD od bodajże 10 lat ... i jeszcze na dodatek w takim stylu :>
a ty nam mowisz abysmy sie nie podniecali :shock:

Awatar użytkownika
Berele Lewartow
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 94

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Berele Lewartow » 26 sie 2007, 22:24

Zagra sobie od 3 kolejki, a jak bedzie dobry to bedzie grał i w 4 i w 5 itd. Jeszcze sie nacieszycie Ebim w PD :lol:

Awatar użytkownika
Sir Keano
Skład B
Skład B

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Sir Keano » 27 sie 2007, 11:34

Jak można poddać w wątpliwość to czerwo....??
Gdyby tam stał wyższy i chudszy gość to z pewnością skończyłby w szpitalu...
Coś sobie Ebi źle obliczył i tyle. Za bardzo chciał :twisted:
Co do meczu to nie jestem pasjonatem PD lecz Barcelona falstartuje na początek sezonu niczym Manchester. Nie oglondałem spotkania ale znajomy kibic mówił mi że, miało podobny przebieg co spotkania Man U z Wigan np.

Chętnie usłyszę tudzież przeczytam wasze opinie na ten temat.

Awatar użytkownika
fieldy
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1871

Post Wyświetl pojedynczy post autor: fieldy » 27 sie 2007, 11:52

Sir Keano pisze:Chętnie usłyszę tudzież przeczytam wasze opinie na ten temat.
No wiec ja sie z tobą absolutnie nie zagadzam.
Oczywiście jeśli chodzi o stwierdzenie, że Barca zanotowała falstart niczym ManU. Ponieważ Diabły w tym sezonie wystartowali najgorzej od 15 lat :!: Barca tylko zremisowała 1 mecz. Raczej katastrofy nie ma.
Sir Keano pisze:Jak można poddać w wątpliwość to czerwo....??
można choćby dlatego, że:
- był to chyba jego 1 faul
- był bardzo krótko na boisku
- jego intencją nie było złamanie nogi rywalowi, tylko odebranie pilki. Faktem jest, ze sie spóźnił i kartka powinna być - ale czy od razu czerowna ?
Gdyby takim wślizgiem wjechał np. Gattuso w rywala - to pewnie czerwa by nie dostał. Ebi chciał pokazać, ze walczy. No cóż - wyszło, jak wyszło.

Awatar użytkownika
krzychu212
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: krzychu212 » 27 sie 2007, 12:41

fieldy pisze:- był to chyba jego 1 faul
A to jest jakiś czynnik łagodzący? Jakby tak było to czemu nie wpuszczać na boisko chłopaka od łamania nóg, niech złamie komuś nogę w pierwszym faulu, dostanie żółtko, ale przeciwnik już nie zagra. Jak dla mnie to nie jest żaden argument przeciwko czerwieni u kogokolwiek.
fieldy pisze:- jego intencją nie było złamanie nogi rywalowi, tylko odebranie pilki. Faktem jest, ze sie spóźnił i kartka powinna być - ale czy od razu czerowna ?
Ale wyglądało to groźnie, nawet bardzo, zaatakował dwiema wyprostowanymi nogami na piszczele Abidala, nawet pan Ryszka w Lidze + Ekstra by tak pokazał :D Jak dla mnie słuszne czerwo, ale mogę być trochę subiektywny, bo nawet jeśli to jest Polak, to nie może bezkarnie mi piłkarzy kontuzjować z Barcelony :P

Awatar użytkownika
fieldy
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1871

Post Wyświetl pojedynczy post autor: fieldy » 27 sie 2007, 12:54

krzychu212 pisze:A to jest jakiś czynnik łagodzący? Jakby tak było to czemu nie wpuszczać na boisko chłopaka od łamania nóg, niech złamie komuś nogę w pierwszym faulu, dostanie żółtko, ale przeciwnik już nie zagra. Jak dla mnie to nie jest żaden argument przeciwko czerwieni u kogokolwiek.
jak to nie jest żaden argument ? Ebi nie chciał go połamac, atakował piłkę - nie trafił. Kartka sie należała. Ale IMO żółta. gdyby sędzia zawsze przy okazji 1 faulu dawał kartke, to mecze kończyłyby się w 8 po obu stronach.
Zawsze najpierw sędzia upomina piłkarza, dopiero później wlepia kartki.

Awatar użytkownika
krzychu212
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: krzychu212 » 27 sie 2007, 13:06

fieldy pisze:Zawsze najpierw sędzia upomina piłkarza, dopiero później wlepia kartki.
Ale nie przy czymś takim.
fieldy pisze:atakował piłkę - nie trafił.
Właśnie nie trafił w piłkę tylko w nogi zawodnika Barcelony, zagrał brutalnie, nie zaprzeczysz.
internet pisze:(...)Zawodnik musi być ukarany i zobaczyć czerwoną kartkę, jeżeli popełnia jakiekolwiek z siedmiu następujących przewinień:
1.popełnia rażący, brutalny faul (...)
Sędzia na pewno miał prawo wyrzucić Ebiego z boiska i to zrobił, to nie Anglia, nie dość że nie ten poziom sędziowania, to jeszcze na trochę mniej pozwalają arbitrzy więc ja się z decyzją sędziego nie kłócę.

Awatar użytkownika
vakabayashi
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: vakabayashi » 27 sie 2007, 13:17

Smolarek dostał dobrą lekcje tego co sie liczy w hiszpanii
a nie jest tym na pewno zabaw w nie potrzebne ryzykowne wślizgi

arbiter miał racje sytuacja była nie adekwatna do takiego wejscia w wykonaniu polaka

moze i w efekcie wybił piłke, ale z boku wygladało to jak celowe zagranie i celowy brutalny atak na nogi

moglo sie skonczyć poważną kontuzją Abidala

co do Racingu zagrali bardzo dobrze mieli wszystko przemyslane
kazdy gracz Barcy miał swojego 'plastra' co sie w koncowym rozrachunku opłaciło

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hiszpania”