Reprezentacja Polski (zbiorczy) - Strona 1720

Piłka nożna w Polsce: Ekstraklasa, 1 Liga, 2 Liga, Puchar Polski | Zawodnicy i kluby (Legia Warszawa, Lech Poznań, Wisła Kraków, ŁKS Łódź, Widzew Łódź) | Reprezentacja Polski | Polscy Kibice, Oprawa meczowa | Transfery, Wyniki, oraz inne wydarzenia związane z polską piłką nożną.
×

#TeamLewandowski czy #TeamProbierz?

#TeamLewandowski
8
40%
#TeamProbierz
4
20%
Na selekcjonera Tomasz Tułacz, niech grają zawodnicy U-20 i naturalizowani Kongijczycy
8
40%
Awatar użytkownika
Tennessee
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 2340
Rejestracja: 18 kwie 2012, 23:30
Reputacja: 517

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Tennessee » 31 maja 2026, 18:16

My jak zawsze gramy emocjami, nawet w meczu towarzyskim, zero jakiejś próby kontroli, panowania nad meczem. Albo na stojąco albo nerwowa szarpanina.

Awatar użytkownika
MazurXIII
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 9848
Rejestracja: 14 kwie 2008, 11:30
Reputacja: 1344
Kibicuję: AC Milan

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: MazurXIII » 31 maja 2026, 18:18

0-2, szczególnie z nimi :rotfl:

Arro
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Posty: 1228
Rejestracja: 19 mar 2023, 13:53
Reputacja: 111
Kibicuję: Polska

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Arro » 31 maja 2026, 18:18

Pierwsza bramka stracona to świetny przykład nieudolności tego systemu. Po stracie Kiwior zamiast szybko doskoczyć do strzelającego musiał kryć napastnika. Boczny obrońca mógłby wtedy asekurować, ale go nie ma.
A teraz już 2-0. Brawo Urban.

Awatar użytkownika
PietroBosman
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7289
Rejestracja: 06 wrz 2015, 11:12
Reputacja: 889

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: PietroBosman » 31 maja 2026, 18:25

Jeżeli wśród naszych najbardziej rzuca się w oczy Piotrowski to wiedz, że coś jest bardzo nie tak z postawą pozostałych.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2026, 18:25 przez PietroBosman, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tennessee
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 2340
Rejestracja: 18 kwie 2012, 23:30
Reputacja: 517

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Tennessee » 31 maja 2026, 18:25

Jak mówiłem Urban to średniak trenerski, płytki, ograniczony, bez szans na dłuższą metę żeby zbudować coś więcej. Na samych pozytywnych relacjach i prostocie nie da się zajechać daleko.

Arro
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Posty: 1228
Rejestracja: 19 mar 2023, 13:53
Reputacja: 111
Kibicuję: Polska

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Arro » 31 maja 2026, 18:29

Tennessee pisze:
31 maja 2026, 18:25
Jak mówiłem Urban to średniak trenerski, płytki, ograniczony,
Najgorsze jest to jak Probierz się na tym przejechał, a ten robi to samo. Rozumiem, były eliminacje nie chciał mieszać, ale teraz na co liczy?
Nie buduje się zespołu od przodu. Znowu będziemy mieć piekne porażki.

Awatar użytkownika
PietroBosman
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7289
Rejestracja: 06 wrz 2015, 11:12
Reputacja: 889

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: PietroBosman » 31 maja 2026, 18:36

Kapustka na ratunek.
Jest Kamiński więc coś może z przodu drgnie z naszymi ofensywnymi akcjami.

Lewy zjazd do bazy. Ciekawe.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 64420
Rejestracja: 08 mar 2005, 11:33
Reputacja: 8496
Kontakt:

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 31 maja 2026, 18:45

Przegrać 8-0. Kara za brak najlepszych zawodników.
Team Bartek Nowak.

Arro
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Posty: 1228
Rejestracja: 19 mar 2023, 13:53
Reputacja: 111
Kibicuję: Polska

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Arro » 31 maja 2026, 18:50

cloner pisze:
31 maja 2026, 18:45
Kara za brak najlepszych zawodników.
Team Bartek Nowak.
Co by ci Nowak pomógł jak my musimy grać trzema obrońcami bo nie ma lewego obrońcy. [ch**], że nie wychodzi ale musimy.
Jak już tak musi być to powinni Papszuna zatrudnić. On jako jedyny w Polsce ogarnia ten temat.

LoLoS
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Posty: 739
Rejestracja: 23 lip 2018, 13:58
Reputacja: 67

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: LoLoS » 31 maja 2026, 18:55

Jakie są ogólnie zalety gry trójka z tyłu ? Jedyne drużyny które dobrze wyglądały w tym systemie w ostatnich latach to Inter i Leverkusen ale one mialy super wahadłowych

Arro
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Posty: 1228
Rejestracja: 19 mar 2023, 13:53
Reputacja: 111
Kibicuję: Polska

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Arro » 31 maja 2026, 18:57

I jeszcze pytanie co ich Urban może nauczyć jak on nigdy tak nie grał?

Awatar użytkownika
gilardino11
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 11011
Rejestracja: 17 lip 2005, 10:21
Reputacja: 1277
Lokalizacja: CURVA SUD

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: gilardino11 » 31 maja 2026, 18:58

Dobrze że My na ten World cup nie jedziemy. Kolejny turniej z rzędu dostalibyśmy miano najgorszej drużyny turnieju.
Tu się nic nie zgadza

Arro
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Posty: 1228
Rejestracja: 19 mar 2023, 13:53
Reputacja: 111
Kibicuję: Polska

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Arro » 31 maja 2026, 19:04

gilardino11 pisze:
31 maja 2026, 18:58
Dobrze że My na ten World cup nie jedziemy.
Też tak myślę. Nerwów byśmy tylko niepotrzebnie zjedli przez nich i skończyłoby się jak zawsze.

Awatar użytkownika
Tennessee
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 2340
Rejestracja: 18 kwie 2012, 23:30
Reputacja: 517

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Tennessee » 31 maja 2026, 19:12

eee pierdolenie panowie. Zawsze lepiej pojechać na turniej, nawet jako ogór piłkarski.

Awatar użytkownika
PietroBosman
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7289
Rejestracja: 06 wrz 2015, 11:12
Reputacja: 889

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: PietroBosman » 31 maja 2026, 19:23

Na boisku niemoc, niedokładność,brak jakości i brak jakiegokolwiek zrozumienia między piłkarzami.

Męczące to spotkanie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska”