Post Wyświetl pojedynczy post autor: Tennessee » 31 maja 2026, 18:16
Tennessee

Post Wyświetl pojedynczy post autor: MazurXIII » 31 maja 2026, 18:18
MazurXIII
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Arro » 31 maja 2026, 18:18
Arro

Post Wyświetl pojedynczy post autor: PietroBosman » 31 maja 2026, 18:25
PietroBosman
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Tennessee » 31 maja 2026, 18:25
Tennessee
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Arro » 31 maja 2026, 18:29
Najgorsze jest to jak Probierz się na tym przejechał, a ten robi to samo. Rozumiem, były eliminacje nie chciał mieszać, ale teraz na co liczy?
Arro

Post Wyświetl pojedynczy post autor: PietroBosman » 31 maja 2026, 18:36
PietroBosman
Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 31 maja 2026, 18:45
cloner
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Arro » 31 maja 2026, 18:50
Co by ci Nowak pomógł jak my musimy grać trzema obrońcami bo nie ma lewego obrońcy. [ch**], że nie wychodzi ale musimy.
Arro
Post Wyświetl pojedynczy post autor: LoLoS » 31 maja 2026, 18:55
LoLoS
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Arro » 31 maja 2026, 18:57
Arro

Post Wyświetl pojedynczy post autor: gilardino11 » 31 maja 2026, 18:58
gilardino11
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Arro » 31 maja 2026, 19:04
Też tak myślę. Nerwów byśmy tylko niepotrzebnie zjedli przez nich i skończyłoby się jak zawsze.
Arro
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Tennessee » 31 maja 2026, 19:12
Tennessee

Post Wyświetl pojedynczy post autor: PietroBosman » 31 maja 2026, 19:23
PietroBosman
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
Zasady ochrony danych osobowych | Regulamin
Administracja, zarządzanie i wsparcie graficzne forum: pawel.studio