Reprezentacja Polski (zbiorczy) - Strona 1722

Piłka nożna w Polsce: Ekstraklasa, 1 Liga, 2 Liga, Puchar Polski | Zawodnicy i kluby (Legia Warszawa, Lech Poznań, Wisła Kraków, ŁKS Łódź, Widzew Łódź) | Reprezentacja Polski | Polscy Kibice, Oprawa meczowa | Transfery, Wyniki, oraz inne wydarzenia związane z polską piłką nożną.
×

#TeamLewandowski czy #TeamProbierz?

#TeamLewandowski
8
40%
#TeamProbierz
4
20%
Na selekcjonera Tomasz Tułacz, niech grają zawodnicy U-20 i naturalizowani Kongijczycy
8
40%
Arro
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Posty: 1228
Rejestracja: 19 mar 2023, 13:53
Reputacja: 111
Kibicuję: Polska

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Arro » 01 cze 2026, 8:22

Pod względem gry defensywnej to oni są myślami na wakacjach od kilku lat.

jaidee
Skład C
Skład C
Posty: 72
Rejestracja: 30 maja 2026, 21:30
Reputacja: 6

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: jaidee » 01 cze 2026, 9:06

To nie tak, po prostu 1 błąd defensywy i bramka, Zielu może zdobyć 1 bramkę na paredziesiąt spotkań, zaliczyć 1 asystę na paredziesiąt, i jak repka wygra, to on, a jak przegra repka to wina obrońców.

Warto też dodać że w pierwszych 30min powinno być 2 lub 3 : 0 (dla pol). Zmarnowana setka, karny z ręki i karny z faulu.

Arro
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Posty: 1228
Rejestracja: 19 mar 2023, 13:53
Reputacja: 111
Kibicuję: Polska

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Arro » 03 cze 2026, 11:18

Ciekawe czy Probierz 2 wyciągnął wnioski z ostatnich i ostatniego meczu czy jednak widzi problem tylko w personaliach.

jaidee
Skład C
Skład C
Posty: 72
Rejestracja: 30 maja 2026, 21:30
Reputacja: 6

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: jaidee » 03 cze 2026, 11:21

Ale co trener może gdy nie trafiane są dwie setki i nie gwizdane 2 karne?

Pomijam że 95%(?) krytykujących trenera, sami nie grali nawet, nie wiem... w okręgówce(?) Gdzie, stop, połowa nawet z wuefu ma zwolnienia.

Awatar użytkownika
PietroBosman
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7293
Rejestracja: 06 wrz 2015, 11:12
Reputacja: 890

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: PietroBosman » 03 cze 2026, 18:21

jaidee pisze:
03 cze 2026, 11:21
Ale co trener może gdy nie trafiane są dwie setki i nie gwizdane 2 karne?
Nawet nie trener tylko selekcjoner.

Szkoda, że dziś nie zagra Osimhen czy Lookman.

Awatar użytkownika
PietroBosman
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7293
Rejestracja: 06 wrz 2015, 11:12
Reputacja: 890

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: PietroBosman » 03 cze 2026, 21:15

JPRDL

To Nigerii kminią na VAR pół godziny i dają gola a stempel na Świderskim nie widzą?! Co jest?!
Ostatnio zmieniony 03 cze 2026, 21:15 przez PietroBosman, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Boromir
Shadow stalker
Posty: 26056
Rejestracja: 30 gru 2006, 14:31
Reputacja: 6363

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 03 cze 2026, 21:15

Te stemple z Ukrainą czy dzisiejszy z Nigerią to serio nie kwalifikują się do karnego?

Awatar użytkownika
PietroBosman
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7293
Rejestracja: 06 wrz 2015, 11:12
Reputacja: 890

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: PietroBosman » 03 cze 2026, 21:16

Boromir pisze:
03 cze 2026, 21:15
Te stemple z Ukrainą czy dzisiejszy z Nigerią to serio nie kwalifikują się do karnego?
Nie wiem co jest,ale to kłóci się z logiką.

Kuba199292
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 2136
Rejestracja: 07 sty 2024, 19:28
Reputacja: 116
Kibicuję: Liverpool Lech Poznań

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Kuba199292 » 03 cze 2026, 21:16

A tam nie była najpierw piłka wybita a potem był stempel ?

LoLoS
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Posty: 739
Rejestracja: 23 lip 2018, 13:58
Reputacja: 67

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: LoLoS » 03 cze 2026, 21:20

Szkoda że nie możemy zobaczyć 4 2 3 1 z Pietruszewski Zalewskim i Kamińskim a przed nimi Lewy

Awatar użytkownika
Tennessee
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 2347
Rejestracja: 18 kwie 2012, 23:30
Reputacja: 518

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Tennessee » 03 cze 2026, 21:20

Przerażająca jest nieudolność w defensywie Zalewskiego. Ten gość nie ma prawa grać w reprezentacji niżej jak linia ataku, a gra wahadłowego. :badziewie:

Awatar użytkownika
PietroBosman
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7293
Rejestracja: 06 wrz 2015, 11:12
Reputacja: 890

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: PietroBosman » 03 cze 2026, 21:22

Tennessee pisze:
03 cze 2026, 21:20
Przerażająca jest nieudolność w defensywie Zalewskiego. Ten gość nie ma prawa grać w reprezentacji niżej jak linia ataku, a gra wahadłowego. :badziewie:
Bo sobie Mourinho tak wymyślił w Romie.

Kuba199292
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 2136
Rejestracja: 07 sty 2024, 19:28
Reputacja: 116
Kibicuję: Liverpool Lech Poznań

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Kuba199292 » 03 cze 2026, 21:23

Nie rozumiem trochę czemu Urban się upiera na granie cały czas 3 SO .
Nie mamy wahadła Zalewski czy Kamiński to są skrzydłowi czy w przypadku Zalewskiego może grać na 10 .

Awatar użytkownika
PietroBosman
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7293
Rejestracja: 06 wrz 2015, 11:12
Reputacja: 890

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: PietroBosman » 03 cze 2026, 21:39

Dobra.Potulski strzelił,ale tu wypadałoby trochę więcej wymagać od Ziela,Zalewskiego czy Szymańskiego.O Lewym nie wspominam.

Awatar użytkownika
dias
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 5675
Rejestracja: 31 sty 2020, 23:03
Reputacja: 1292

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: dias » 03 cze 2026, 21:43

To jest masakra z tymi wahadłami. Zalewskiemu i Kamińskiemu brakuje pary, by tak latać, oni powinni grać wyżej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska”