Co do Radomiaka się zgadzam nie podoba mi się to jak tam jest budowana drużyna .
Cracovia ale tylko dlatego że chciałbym zobaczyć jak Wisła ich ogrywa a tak to Cracovia mi powiewa.
Z Lechii do wyciągnięcia jest paru piłkarzy fajnych i przy spadku pewnie coś może się zadziać w tym temacie .
Najmniej z tego grona Korona.







