Ekstraklasa 2025/2026 - Strona 137

Piłka nożna w Polsce: Ekstraklasa, 1 Liga, 2 Liga, Puchar Polski | Zawodnicy i kluby (Legia Warszawa, Lech Poznań, Wisła Kraków, ŁKS Łódź, Widzew Łódź) | Reprezentacja Polski | Polscy Kibice, Oprawa meczowa | Transfery, Wyniki, oraz inne wydarzenia związane z polską piłką nożną.
Kuba199292
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 2136
Rejestracja: 07 sty 2024, 19:28
Reputacja: 116
Kibicuję: Liverpool Lech Poznań

Ekstraklasa 2025/2026

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Kuba199292 » 11 maja 2026, 23:23

Hannibal pisze:
11 maja 2026, 22:08
Szkoda, że Radomiak nie spadnie, ale Lechia niech leci i najlepiej nie wraca :witam: Cracovia też w sumie może dołączyć. Jakiś niezrozumiały sentyment jest u mnie do twierdzy Kielce, więc kciuki za Koronę i kolejny bój o utrzymanie na finiszu.
Co do Radomiaka się zgadzam nie podoba mi się to jak tam jest budowana drużyna .
Cracovia ale tylko dlatego że chciałbym zobaczyć jak Wisła ich ogrywa a tak to Cracovia mi powiewa.
Z Lechii do wyciągnięcia jest paru piłkarzy fajnych i przy spadku pewnie coś może się zadziać w tym temacie .
Najmniej z tego grona Korona.

Awatar użytkownika
Przema
Kapitan
Kapitan
Posty: 3772
Rejestracja: 10 lut 2008, 19:17
Reputacja: 900

Ekstraklasa 2025/2026

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Przema » 12 maja 2026, 8:21

No niefortunny ten sklad spadkowiczow moze byc.
Szkoda mi nawet tej Arki, bo to kolejny z nielicznych przestawicieli polnocy Polski - w takim sezonie mysle, ze sportowo mogli to dowiezc, z roznych powodow sie to nie udalo, choc wydawalo sie, ze Szwarga rob i tak niezla robote - sam nie wiem jak to oceniac. Patrzac co sie dzialo w tej lidze, mysle ze mogli bardziej powalczyc.
Podtrzymuje swoje zdanie sprzed paru miesiecy, najchetniej wsrod spadkowiczow zobaczylbm Zaglebie, Plock i Radomiaka, a przynajmniej chociaz jedna z tych ekip. Szkoda, nie w tym sezonie. Legia oczywisicie tez, choc byly momenty ze wydawalo sie to realne, to chyba do konca nikt w to nie wierzyl, ze Mioduskiemu ta sztuka sie uda. Miejmy nadzieje, ze sie nie podda i bedzie trzymal sie filozofii golodupca co w polaczeniu ze sposobem pracy Papszuna na penwo przyniesie efekty hehe.

Awatar użytkownika
19B10
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 5315
Rejestracja: 12 paź 2018, 12:40
Reputacja: 1732
Kibicuję: WRE

Ekstraklasa 2025/2026

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 19B10 » 12 maja 2026, 8:40

Przema pisze:
12 maja 2026, 8:21
Szkoda mi nawet tej Arki
Ja bym ich jeszcze nie skreślał. Wygrają zaległy mecz i równają się punktami z Lechią. Łatwo nie będzie, ale nie jest to niewykonalne.

Awatar użytkownika
Boromir
Shadow stalker
Posty: 26056
Rejestracja: 30 gru 2006, 14:31
Reputacja: 6363

Ekstraklasa 2025/2026

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 12 maja 2026, 8:44

Ja bym to określił inaczej, tylko dlatego że ten sezon jest jaki jest Arka jeszcze nie spadła. Kadrowo to jest zespół pierwszoligowy.

Awatar użytkownika
Przema
Kapitan
Kapitan
Posty: 3772
Rejestracja: 10 lut 2008, 19:17
Reputacja: 900

Ekstraklasa 2025/2026

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Przema » 12 maja 2026, 10:11

Boromir pisze:
12 maja 2026, 8:44
Ja bym to określił inaczej, tylko dlatego że ten sezon jest jaki jest Arka jeszcze nie spadła. Kadrowo to jest zespół pierwszoligowy.
Pomijajac poziom kadry 1ligowej (moze i tak jest) - to mozna powiedziec o przynajmniej kilku zespolach w tej lidze :D

Awatar użytkownika
Boromir
Shadow stalker
Posty: 26056
Rejestracja: 30 gru 2006, 14:31
Reputacja: 6363

Ekstraklasa 2025/2026

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 13 maja 2026, 14:48



Inteligentnie i z jajem, ciekawe kto im to wymyślił :think:

Arro
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Posty: 1228
Rejestracja: 19 mar 2023, 13:53
Reputacja: 111
Kibicuję: Polska

Ekstraklasa 2025/2026

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Arro » 13 maja 2026, 18:45

Przema pisze:
12 maja 2026, 8:21
Szkoda mi nawet tej Arki
Mi ich nie szkoda bo oni zwykle grają o utrzymanie i jeśli im się to uda, to w przyszłym sezonie będzie podobnie. Wolałbym już Lechię żeby zostali.
Sprawdzałem do czasów reformy, obecny sezon już w tym momencie jest najtrudniejszym do utrzymania się pod względem zdobyczy punktowej, a mamy dwie kolejki przed sobą.
Za to na górze mistrz będzie miał dramatycznie mało punktów, nawet mniej jak podczas wyścigu żółwi, gdzie Jagiellonia była mistrzem.

Awatar użytkownika
dias
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 5675
Rejestracja: 31 sty 2020, 23:03
Reputacja: 1292

Ekstraklasa 2025/2026

Post Wyświetl pojedynczy post autor: dias » 13 maja 2026, 20:50

Trzy punkty w dwóch meczach? Misja niemożliwa dla Arki.
Lechii mi nie będzie szkoda ze wzglęgu na cyrk z licencją, ale tam są naprawdę przyzwoici zawodnicy i mają dobrego trenera.

W zasadzie nie wiem czy nie chciałbym spadku Cracovii, która świetnie wystartowała, ale później już weszło klasyczne polskie szukanie w dupie mózgu i zwalnianie trenera, który nieźle rokował.

Najmniej chciałbym spadku Widzewa i Korony.

Awatar użytkownika
Boromir
Shadow stalker
Posty: 26056
Rejestracja: 30 gru 2006, 14:31
Reputacja: 6363

Ekstraklasa 2025/2026

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 13 maja 2026, 22:09

Liczyłem że Górnik uskrzydlony pucharem powalczy jeszcze w lidze ale widzę że wyjebongo.

Awatar użytkownika
1234
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4685
Rejestracja: 13 maja 2022, 8:50
Reputacja: 1731

Ekstraklasa 2025/2026

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 1234 » 15 maja 2026, 17:43

Dwóch kibiców Pogoni dziś z niecodziennym środkiem transportu na wyjazd. Bliski wyjazd - 300 km (obok Poznania dla nas to najbliższy wyjazd) to można pojechać rowerem :twisted:




Awatar użytkownika
Boromir
Shadow stalker
Posty: 26056
Rejestracja: 30 gru 2006, 14:31
Reputacja: 6363

Ekstraklasa 2025/2026

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 15 maja 2026, 17:56

Takim Cenionem to można jechać :wink:

Awatar użytkownika
yedraz
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 5461
Rejestracja: 05 cze 2018, 16:36
Reputacja: 1016
Kibicuję: Jagiellonia Białystok
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Ekstraklasa 2025/2026

Post Wyświetl pojedynczy post autor: yedraz » 15 maja 2026, 18:37

dias pisze:
13 maja 2026, 20:50
Najmniej chciałbym spadku Widzewa i Korony.
Tylko że któraś z tych drużyn dziś może przegrać i wtedy będzie dla niej bardzo nieciekawie, a remis też obie stawia na niemal straconej pozycji?
Boromir pisze:
13 maja 2026, 22:09
Liczyłem że Górnik uskrzydlony pucharem powalczy jeszcze w lidze ale widzę że wyjebongo.
A po co im te eliminacje LM, Liga Europy w zupełności wystarczy.

Awatar użytkownika
Boromir
Shadow stalker
Posty: 26056
Rejestracja: 30 gru 2006, 14:31
Reputacja: 6363

Ekstraklasa 2025/2026

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 15 maja 2026, 19:35

Ale jak odpadną z II rundy LM to i tak przechodzą do III rundy LE.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 64431
Rejestracja: 08 mar 2005, 11:33
Reputacja: 8497
Kontakt:

Ekstraklasa 2025/2026

Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 15 maja 2026, 22:28

O co ja widzę, żydy są w 1 lidze :lol2:

Awatar użytkownika
PietroBosman
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7293
Rejestracja: 06 wrz 2015, 11:12
Reputacja: 890

Ekstraklasa 2025/2026

Post Wyświetl pojedynczy post autor: PietroBosman » 15 maja 2026, 22:32

1234 pisze:
15 maja 2026, 17:43
Dwóch kibiców Pogoni dziś z niecodziennym środkiem transportu na wyjazd. Bliski wyjazd - 300 km (obok Poznania dla nas to najbliższy wyjazd) to można pojechać rowerem :twisted:



I to była najciekawsza informacja dotycząca tego spotkania.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska”