Nowa II liga i niższe ligi polskie (zbiorczy) - Strona 136

Piłka nożna w Polsce: Ekstraklasa, 1 Liga, 2 Liga, Puchar Polski | Zawodnicy i kluby (Legia Warszawa, Lech Poznań, Wisła Kraków, ŁKS Łódź, Widzew Łódź) | Reprezentacja Polski | Polscy Kibice, Oprawa meczowa | Transfery, Wyniki, oraz inne wydarzenia związane z polską piłką nożną.
Awatar użytkownika
FILIPPO828
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Posty: 996
Rejestracja: 10 gru 2025, 18:30
Reputacja: 152
Kibicuję: Neutralny kibic
Lokalizacja: Grudziądz

Nowa II liga i niższe ligi polskie (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: FILIPPO828 » 02 cze 2026, 17:14

Enjo pisze:
02 cze 2026, 17:07
Klimatu na futbol 0.
Tu się zgadzam, ale jak grali w I lidze kilka sezonów temu, a w jednym z nich była nawet szansa awansu do EX to wyglądało to lepiej. Ale jak już wcześniej pisałem tu żyje się tylko żużlem.

Awatar użytkownika
FILIPPO828
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Posty: 996
Rejestracja: 10 gru 2025, 18:30
Reputacja: 152
Kibicuję: Neutralny kibic
Lokalizacja: Grudziądz

Nowa II liga i niższe ligi polskie (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: FILIPPO828 » 02 cze 2026, 17:16

1234 pisze:
02 cze 2026, 17:10
Szybki research i Olimpia ma frekwencje na poziomie 400-600 osób w tym sezonie, spadało nawet poniżej 400, rekordowa frekwencja na meczu z Hutnikiem na poziomie nawet nie imprezy masowej, 895 osób.
Szara rzeczywistość, ale to prawda...

Awatar użytkownika
1234
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4685
Rejestracja: 13 maja 2022, 8:50
Reputacja: 1731

Nowa II liga i niższe ligi polskie (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 1234 » 02 cze 2026, 17:16

Olimpia ma nowych kumpli w Gdyni, GKM to z kolei rodzina Lechii, zaraz może być tam klimat piłkarski ale chyba nie taki jak większość społeczeństwa oczekuje :lol2:

Awatar użytkownika
FILIPPO828
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Posty: 996
Rejestracja: 10 gru 2025, 18:30
Reputacja: 152
Kibicuję: Neutralny kibic
Lokalizacja: Grudziądz

Nowa II liga i niższe ligi polskie (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: FILIPPO828 » 02 cze 2026, 17:17

No i mamy 0-1

Awatar użytkownika
FILIPPO828
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Posty: 996
Rejestracja: 10 gru 2025, 18:30
Reputacja: 152
Kibicuję: Neutralny kibic
Lokalizacja: Grudziądz

Nowa II liga i niższe ligi polskie (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: FILIPPO828 » 02 cze 2026, 17:21

1234 pisze:
02 cze 2026, 17:16
GKM to z kolei rodzina Lechii,
Dokładnie, mój kumpel kibol Lechii Gdańsk... mieszkający w Grudziądzu liczy po cichu na awans Olimpii żeby zawitać z kibolami z Gdańska na stadionie Olimpii

Awatar użytkownika
Zygmunt-1
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4370
Rejestracja: 22 sty 2023, 10:32
Reputacja: 1303
Kibicuję: od czasu do czasu

Nowa II liga i niższe ligi polskie (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Zygmunt-1 » 02 cze 2026, 17:22

1234 pisze:
02 cze 2026, 17:16
Olimpia ma nowych kumpli w Gdyni, GKM to z kolei rodzina Lechii, zaraz może być tam klimat piłkarski ale chyba nie taki jak większość społeczeństwa oczekuje :lol2:
Tam zawsze wszystko było jakoś poplątane za sprawą Olimpii, GKM-u i WfcG, więc każdy się pewnie przyzwyczaił :P

Mi się Grudziądz i Chojnice przejadły, byłem tam kilka razy i w sumie żadnych wspomnień stamtąd nie mam.

Awatar użytkownika
FILIPPO828
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Posty: 996
Rejestracja: 10 gru 2025, 18:30
Reputacja: 152
Kibicuję: Neutralny kibic
Lokalizacja: Grudziądz

Nowa II liga i niższe ligi polskie (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: FILIPPO828 » 02 cze 2026, 17:27

1-1 no to teraz już pójdzie 😀

Awatar użytkownika
FILIPPO828
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Posty: 996
Rejestracja: 10 gru 2025, 18:30
Reputacja: 152
Kibicuję: Neutralny kibic
Lokalizacja: Grudziądz

Nowa II liga i niższe ligi polskie (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: FILIPPO828 » 02 cze 2026, 17:56

Chyba wszyscy szczęśliwi z wyniku....nie będzie dziury m.G w I lidze ❌

Awatar użytkownika
matt_
Moderator
Moderator
Posty: 13929
Rejestracja: 04 sie 2016, 13:56
Reputacja: 3815

Nowa II liga i niższe ligi polskie (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: matt_ » 02 cze 2026, 17:57

Jeżeli Zawisza dostanie licencję to w II lidze będzie regionalny pojedynek.

Awatar użytkownika
1234
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4685
Rejestracja: 13 maja 2022, 8:50
Reputacja: 1731

Nowa II liga i niższe ligi polskie (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 1234 » 02 cze 2026, 17:59

matt_ pisze:
02 cze 2026, 17:57
Jeżeli Zawisza dostanie licencję to w II lidze będzie regionalny pojedynek.
Dostali przecież :)


Awatar użytkownika
matt_
Moderator
Moderator
Posty: 13929
Rejestracja: 04 sie 2016, 13:56
Reputacja: 3815

Nowa II liga i niższe ligi polskie (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: matt_ » 02 cze 2026, 18:03

1234 pisze:
02 cze 2026, 17:59
Dostali przecież
No tak, pół godziny temu :P Wikęd chyba też w końcu dostał, jutro mają mieć baraż z KSZO a do Ostrowca Świętokrzyskiego z okolic Wejherowa trochę też.

Awatar użytkownika
1234
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4685
Rejestracja: 13 maja 2022, 8:50
Reputacja: 1731

Nowa II liga i niższe ligi polskie (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 1234 » 02 cze 2026, 18:05

Obiektywnie lepiej jakby po latach gry w 3 lidze wyżej awansowało KSZO, ale Pogoń II może się utrzymać w 3.lidze jeśli awansuje Wikęd plus utrzyma się Sokół Kleczew. Także chyba mimo wszystko trzymam kciuki za ekipę z Kaszub.

Awatar użytkownika
matt_
Moderator
Moderator
Posty: 13929
Rejestracja: 04 sie 2016, 13:56
Reputacja: 3815

Nowa II liga i niższe ligi polskie (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: matt_ » 02 cze 2026, 18:13

Nie widziałem żadnego meczu Wikędu, ale ciekawi mnie na ile po prostu tak dobrze grają w piłkę i potrafią zrobić coś z niczego a na ile to podobny przypadek co Radunia Stężyca, gdzie pieniądze były, były, były, aż się zrobiło za głośno i nagle ich nie ma.

Awatar użytkownika
1234
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4685
Rejestracja: 13 maja 2022, 8:50
Reputacja: 1731

Nowa II liga i niższe ligi polskie (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 1234 » 02 cze 2026, 18:18

Nasza grupa trzeciej ligi nie jest jakoś bardzo mocna, poziom jest zdecydowanie nizszy niż w grupach południowych.

Radunia to po prostu ciągnęła kasę od gminy, Wikęd to nazwa firmy więc jest nadzieja, że kolejny bogaty przedsiębiorca chce się promować przez sport i sam taką zabawkę finansuje.

Ale przyznam, że mimo, że grają w tej lidze nasze rezerwy i kilka fajnych klubów z regionu, no to zaniedbałem zainteresowanie tym i też praktycznie tego nie sledzilem w ostatnim roku.

A tu jeszcze ciekawostka z 3 ligi a w roli głównej spadkowicz z Rewala...finalista regionalnego PP, także może zaraz komornik im wjedzie a oni po ewentualnym zwycięstwie trafia w PP na kogoś dużego


Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 64431
Rejestracja: 08 mar 2005, 11:33
Reputacja: 8497
Kontakt:

Nowa II liga i niższe ligi polskie (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 02 cze 2026, 18:34

A ja zmienię kierunek w kraju, mnie z oczywistych względów bliższa jest śląska III liga. Sparta Katowice zmieniła sztab szkoleniowy, zajęli 3 miejsce i zarząd postanowił podziękowac Tomaszowi Wróblowi. Mimo że to beniaminek to chyba ambicje mieli większe i nadal mają, zatrudniony został ceniony w regionie Dariusz Klacza, który zrobił bardzo dobry wynik (4 miejsce) ze Skrą Częstochowa (bankrut absolutny), Klacza wcześniej trenował rezerwy Rakowa, wiadoma jaki system gry :P

Ciekaw jestem jakich piłkarzy latem zakontraktuje Sparta, chcą robić awans, więc będę śledził ich poczynania.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska”