Tu się zgadzam, ale jak grali w I lidze kilka sezonów temu, a w jednym z nich była nawet szansa awansu do EX to wyglądało to lepiej. Ale jak już wcześniej pisałem tu żyje się tylko żużlem.

FILIPPO828

FILIPPO828
Post Wyświetl pojedynczy post autor: 1234 » 02 cze 2026, 17:16
1234

Post Wyświetl pojedynczy post autor: FILIPPO828 » 02 cze 2026, 17:17
FILIPPO828

FILIPPO828

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Zygmunt-1 » 02 cze 2026, 17:22
Tam zawsze wszystko było jakoś poplątane za sprawą Olimpii, GKM-u i WfcG, więc każdy się pewnie przyzwyczaił
Zygmunt-1

Post Wyświetl pojedynczy post autor: FILIPPO828 » 02 cze 2026, 17:27
FILIPPO828

Post Wyświetl pojedynczy post autor: FILIPPO828 » 02 cze 2026, 17:56
FILIPPO828
Post Wyświetl pojedynczy post autor: matt_ » 02 cze 2026, 17:57
matt_
1234
matt_
Post Wyświetl pojedynczy post autor: 1234 » 02 cze 2026, 18:05
1234
Post Wyświetl pojedynczy post autor: matt_ » 02 cze 2026, 18:13
matt_
Post Wyświetl pojedynczy post autor: 1234 » 02 cze 2026, 18:18
1234
Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 02 cze 2026, 18:34
cloner
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
Zasady ochrony danych osobowych | Regulamin
Administracja, zarządzanie i wsparcie graficzne forum: pawel.studio