I liga - Strona 221

Piłka nożna w Polsce: Ekstraklasa, 1 Liga, 2 Liga, Puchar Polski | Zawodnicy i kluby (Legia Warszawa, Lech Poznań, Wisła Kraków, ŁKS Łódź, Widzew Łódź) | Reprezentacja Polski | Polscy Kibice, Oprawa meczowa | Transfery, Wyniki, oraz inne wydarzenia związane z polską piłką nożną.
Awatar użytkownika
DDK
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 16918
Rejestracja: 09 sty 2012, 0:01
Reputacja: 5245
Kibicuję: Tylko WISŁA

I liga

Post Wyświetl pojedynczy post autor: DDK » 31 maja 2026, 22:38

Wielka Wieczysta :beer: :beer: :beer: :beer:

Awatar użytkownika
matt_
Moderator
Moderator
Posty: 13921
Rejestracja: 04 sie 2016, 13:56
Reputacja: 3814

I liga

Post Wyświetl pojedynczy post autor: matt_ » 31 maja 2026, 22:38

Szkoda Chrobrego, ale co zrobisz.

Hannibal
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 2353
Rejestracja: 13 lut 2019, 23:47
Reputacja: 1019

I liga

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Hannibal » 31 maja 2026, 22:41

Nie lubię takich wydmuszek jak Wieczysta. Szkoda Chrobrego, ale tak zrobili wynik ponad stan.

Awatar użytkownika
1234
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4666
Rejestracja: 13 maja 2022, 8:50
Reputacja: 1725

I liga

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 1234 » 31 maja 2026, 22:42

Pazdan jak przychodził na 4. poziom rozgrywkowy pewnie nie spodziewał się, że wróci jeszcze do Ekstraklasy :D

Przed chwilą powiedział, że "jeszcze z rok pociągnie" :witam:

Awatar użytkownika
Ilka
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 14458
Rejestracja: 16 cze 2017, 17:37
Reputacja: 2695
Kibicuję: Widzew Barca MU Juve

I liga

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Ilka » 31 maja 2026, 22:56

Serio ta Wieczysta ... 🤦

Awatar użytkownika
DDK
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 16918
Rejestracja: 09 sty 2012, 0:01
Reputacja: 5245
Kibicuję: Tylko WISŁA

I liga

Post Wyświetl pojedynczy post autor: DDK » 31 maja 2026, 23:08

Hannibal pisze:
31 maja 2026, 22:41
Nie lubię takich wydmuszek jak Wieczysta. Szkoda Chrobrego, ale tak zrobili wynik ponad stan.
100 razy bardziej wolę takie coś niż pompowany z publicznych pieniędzy Śląsk. Brawo dla Kwietnia, chyba nikt tu nie wierzył parę lat temu że uda mu się doprowadzić ten klub do czegoś takiego.

Awatar użytkownika
1234
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4666
Rejestracja: 13 maja 2022, 8:50
Reputacja: 1725

I liga

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 1234 » 31 maja 2026, 23:16

Aż żal że Termalica spadła, ale by to były meczycha :ozob: :mrgreen:

Awatar użytkownika
matt_
Moderator
Moderator
Posty: 13921
Rejestracja: 04 sie 2016, 13:56
Reputacja: 3814

I liga

Post Wyświetl pojedynczy post autor: matt_ » 31 maja 2026, 23:20

DDK pisze:
31 maja 2026, 23:08
100 razy bardziej wolę takie coś niż pompowany z publicznych pieniędzy Śląsk.
A z tym to się chyba nawet nikt nie kłóci, przynajmniej dzisiaj.

Awatar użytkownika
NoName1989
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 8315
Rejestracja: 28 lis 2006, 18:54
Reputacja: 1447
Kibicuję: WIDZEW
Lokalizacja: Łódź

I liga

Post Wyświetl pojedynczy post autor: NoName1989 » 31 maja 2026, 23:29

Najważniejsze, że nie ŁKS :witam:

Awatar użytkownika
Przema
Kapitan
Kapitan
Posty: 3769
Rejestracja: 10 lut 2008, 19:17
Reputacja: 897

I liga

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Przema » 01 cze 2026, 3:16

DDK pisze:
31 maja 2026, 23:08
Hannibal pisze:
31 maja 2026, 22:41
Nie lubię takich wydmuszek jak Wieczysta. Szkoda Chrobrego, ale tak zrobili wynik ponad stan.
100 razy bardziej wolę takie coś niż pompowany z publicznych pieniędzy Śląsk. Brawo dla Kwietnia, chyba nikt tu nie wierzył parę lat temu że uda mu się doprowadzić ten klub do czegoś takiego.
Mogę się pod tym podpisać. Pełnia szczęścia byłaby gdyby nie to co działo się pod koniec ligi. Jeśli to były głupie farmazony to pytanie czego się spodziewać po Kwietniu - zrobi mocne okienko?

Jak ode mnie ekipa parę lat temu organizowała wyjazdy na Wieczystą to nikt się nie spodziewał że wystarczy poczekać aż przyjadą do Szczecina zagrać mecz na tym samym poziomie i to bez naszego spadku :)

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 64420
Rejestracja: 08 mar 2005, 11:33
Reputacja: 8496
Kontakt:

I liga

Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 01 cze 2026, 7:27

DDK pisze:
31 maja 2026, 23:08
chyba nikt tu nie wierzył parę lat temu że uda mu się doprowadzić ten klub do czegoś takiego
Chyba każdy to wiedział, przy takim budżecie tylko frajer nie zrobiłby ekstraklasy. Wydał 3x więcej kasy niż powinien, ale to jego championship manager.

Awatar użytkownika
Boromir
Shadow stalker
Posty: 26042
Rejestracja: 30 gru 2006, 14:31
Reputacja: 6361

I liga

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 01 cze 2026, 8:35

No nic, za trzecim razem się uda. Oby już wtedy bez przeszkód z licencją na własny stadion.

Szkoda Mandrysza który grał z Koroną cztery lata temu.

Widać było, że piłkarze Wieczystej trochę na tym wyższym poziomie zagrali bo wygrali ten mecz doświadczeniem. Nie byli specjalnie lepsi no ale byli konkretniejsi. Gdybyśmy mieli trochę inny styl pewnie można ich było mocniej docisnąć no ale gramy topornie więc też było im łatwiej bronić w polu karnym.

Brawo ekipa, brawo trener. Sezon kompletnie wyjęty z logiki bo nastawiałem się na spadek. Fajnie by było chociaż przez jakiś czas do tego nie wracać.

Awatar użytkownika
Przema
Kapitan
Kapitan
Posty: 3769
Rejestracja: 10 lut 2008, 19:17
Reputacja: 897

I liga

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Przema » 01 cze 2026, 8:56

I liga w kolejnym sezonie moze byc ciekawa, bo powinna byc bardziej wyrownana stawka. Spadkowicze z ekstraklasy, zwlaszcza ci trojmiejscy beda mieli swoje problemy, druznyny w przebudowie. Watpie aby Lechia pokusila sie podobny scenariusz jak przy ostatnim spadku - teraz straty sa wieksze a i sytuacja klubu zupelnie inna. Wsrod beniaminkow tez nie ma nikogo kto by sie wlaczyl do walki o awans. Najlepiej z tego grona poki co wyglada Termalica, ktora jesli zachowa trenera, a nic nie wskazuje na to zeby Brosz mial odejsc skoro nie pogonili go go w trakcie sezonu, to bedzie kontynuowane to co do tej pory. To jest dobry moment np. dla wlasciciela Polonii zeby zgarnac kilku ciekawych grajkow i juz na powaznie powalczyc o bezposredni awans. To z kolei moze wskazywac, ze ciekawy sklad moze sie pojawic na koniec wsrod klubow grajacych baraze. Po cichu licze, ze taka Odra Opole ze swoim nowy stadionem moglaby sie tam znalezc i to z sukcesem. Ogolnie psim swedem do ligi wyzej moze sie wslizgnac jakis underdog i tego sobie i panstwu zycze.

Awatar użytkownika
Zygmunt-1
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4359
Rejestracja: 22 sty 2023, 10:32
Reputacja: 1294
Kibicuję: od czasu do czasu

I liga

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Zygmunt-1 » 01 cze 2026, 9:55

No cóż, człowiek liczył się z tym, ale jakaś nadzieja była. Świetny sezon, ale się skończył i trzeba wracać do rzeczywistości. Mam nadzieję, że dużo osłabień nie będzie, a brakujące elementy uda się fajnie uzupełnić i Becella nadal będzie robił dobrą robotę.

Po meczu w Kielcach 4 lata temu pocieszałem się, że bez infrastruktury to i tak by miało mało sensu. Wczoraj znów sobie to wmawiałem. Mam nadzieję, że coś w kwestii stadionu ruszy, ale póki co to sfera marzeń.
DDK pisze:
31 maja 2026, 22:01
Wieczysta "coście tak cicho", a Chrobry WTSK, ale żeby przyjechać na mecz z nami to zabrakło jajek
Przecież pół Polski na Was bluzga i nie jeździ na mecze z Wami :P a to WTSK nie wzięło się z przypadku, no bo przecież nie kibice Wieczystej tam siedzieli :)

Generalnie trochę za dużo napinania się, no ale młodsze pokolenia dochodzą do głosu i wizja dopingu też się zmienia.

Awatar użytkownika
DDK
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 16918
Rejestracja: 09 sty 2012, 0:01
Reputacja: 5245
Kibicuję: Tylko WISŁA

I liga

Post Wyświetl pojedynczy post autor: DDK » 01 cze 2026, 14:09

Zygmunt-1 pisze:
01 cze 2026, 9:55
Przecież pół Polski na Was bluzga i nie jeździ na mecze z Wami a to WTSK nie wzięło się z przypadku, no bo przecież nie kibice Wieczystej tam siedzieli

Generalnie trochę za dużo napinania się, no ale młodsze pokolenia dochodzą do głosu i wizja dopingu też się zmienia.
Nie no jasne, śmieszne tylko ze jak grali z nami to siedzieli w domu, a jak z Wieczystą (gdzie 80% to były pikniki od nas) to nie przeszkadząło, ze to nasz stadion i nasi kibice ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska”