DDK
matt_
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Hannibal » 31 maja 2026, 22:41
Hannibal
Post Wyświetl pojedynczy post autor: 1234 » 31 maja 2026, 22:42
1234
Ilka

Post Wyświetl pojedynczy post autor: DDK » 31 maja 2026, 23:08
100 razy bardziej wolę takie coś niż pompowany z publicznych pieniędzy Śląsk. Brawo dla Kwietnia, chyba nikt tu nie wierzył parę lat temu że uda mu się doprowadzić ten klub do czegoś takiego.
DDK
1234

Post Wyświetl pojedynczy post autor: NoName1989 » 31 maja 2026, 23:29
NoName1989
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Przema » 01 cze 2026, 3:16
Mogę się pod tym podpisać. Pełnia szczęścia byłaby gdyby nie to co działo się pod koniec ligi. Jeśli to były głupie farmazony to pytanie czego się spodziewać po Kwietniu - zrobi mocne okienko?
Przema
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 01 cze 2026, 8:35
Boromir
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Przema » 01 cze 2026, 8:56
Przema

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Zygmunt-1 » 01 cze 2026, 9:55
Przecież pół Polski na Was bluzga i nie jeździ na mecze z Wami
Zygmunt-1

Post Wyświetl pojedynczy post autor: DDK » 01 cze 2026, 14:09
Nie no jasne, śmieszne tylko ze jak grali z nami to siedzieli w domu, a jak z Wieczystą (gdzie 80% to były pikniki od nas) to nie przeszkadząło, ze to nasz stadion i nasi kibiceZygmunt-1 pisze: ↑01 cze 2026, 9:55Przecież pół Polski na Was bluzga i nie jeździ na mecze z Wami a to WTSK nie wzięło się z przypadku, no bo przecież nie kibice Wieczystej tam siedzieli
Generalnie trochę za dużo napinania się, no ale młodsze pokolenia dochodzą do głosu i wizja dopingu też się zmienia.
DDK
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
Zasady ochrony danych osobowych | Regulamin
Administracja, zarządzanie i wsparcie graficzne forum: pawel.studio