AC Milan : Juve - klasyka - Strona 223

Piłka nożna we Włoszech: Serie A, Coppa Italia | Kluby (Juventus, AC Milan, Inter, Napoli | Reprezentacja Włoch) (Squadra Azzurra | Transfery | Inne wydarzenia związane z włoską piłką nożną
Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 2777

AC Milan : Juve - klasyka

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Tomusmc » 07 lip 2020, 23:38

MaUser_FCI pisze:
07 lip 2020, 23:32
Oooo a co to się stanęło.
Dwa buraki po stronie kibiców Juve już się zapaliły widzę :) Chłopcy, wiecie że o Was mówię :)
Też wychodzisz z nory jak Inter strzela? Mnie ten wynik wręcz pasuje bo oczami wyobraźni widzę jak ozob przeszukuje tweetera

Jakoś Bebej nie pisał o Milanie jak zachowali się jak frajerzy przy dwóch bramkach bo to zwykła pizda jest :] Ja już wcześniej pisałem, że ten sezon mi dynda bo przynosi tyle emocji co na pikniku

Wróć jutro, jak ochłoniesz/maciek

Awatar użytkownika
MK92
Milanista
Reputacja: 536
Kibicuję: AC Milan

Post Wyświetl pojedynczy post autor: MK92 » 07 lip 2020, 23:40

Piękny wieczór! Takiego scenariusza to chyba najbardziej niepoprawny optymista po stronie Milanu by nie wymyślił :D Po tylu upokorzeniach ostatnie odprawienie rzymskich ekip czy zwłaszcza Juventusu z kwitkiem smakuje wybornie. Forza Milan!

Awatar użytkownika
Bebej
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 194

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Bebej » 07 lip 2020, 23:40

Czy pizda jest to bys dowiedzial sie gdybys powiedzial w twarz.

Wróć jutro, jak ochłoniesz/maciek

Awatar użytkownika
gilardino11
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 409
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: gilardino11 » 07 lip 2020, 23:44

brawo drużyna, brawo pioli brawo cały Milan

SEMPRE MILAN !!!!

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1995

Post Wyświetl pojedynczy post autor: seba82 » 07 lip 2020, 23:44

Pany, te chamskie przepychanki są niepotrzebne.

Nie wierzylem że odrobimy a tu meczycho po przerwie się zrobiło...brawo Milan :jupi:

Slim91
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 287

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Slim91 » 07 lip 2020, 23:45

Dziwny to był mecz. Bardzo nieprzewidywalne spotkanie.

Milan wrócił po pandemii jakby odnowiony. Nawet tłumaczenia nie mogę znaleźć na ten rzeczy. Jeszcze w ostatniej kolejce również przy pustych trybunach ogoliła ich Genoa.

Z Juventusem będzie trzeba poczekać do soboty. Jeżeli w sobotę ich ogoli również Atalanta, a Beznadziejski dalej będzie grał w pierwszym składzie to Sarriego już nic nie utrzyma.

Każdy ma/miał swojego Bonere. Inter ma Rano, a Juve Ruganiego. Gość był zamieszany przy dwóch golach. Jest taki beznadziejny, że nie wiem, ale ważne, że już nie pije coli. Zakładam, że dzisiaj być może rozegrał ostatni mecz w Juve o "coś".

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Bianconero
Reputacja: 3679

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Delpiero14 » 07 lip 2020, 23:47

Graty, ten nowy Milan może się podobać, wyciągnęli na 4-2 i jeszcze chcieli więcej, w pełni zasłużone zwycięstwo.

Awatar użytkownika
gilardino11
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 409
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: gilardino11 » 07 lip 2020, 23:50

podoba się to że oni wcale się nie cofali. siedli na dupie Juve A Ci nie mogli wyjść z pressingu.

Juve zbyt łatwo strzelilo te 2 gole później Milan jeszcze szybciej odpowiedział ale końcówka to już Milan wyglądal jak prawdziwa drużyna i nawet jakby Colombo z Bonera na wozku wszedł to by się udało.

Awatar użytkownika
maestro
Podwójne standardy
Reputacja: 106
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: maestro » 08 lip 2020, 1:21

Mimo wszystko gratuluję Milanowi i kibicom. W ostatnich latach spotkało ich tak mało radości, że zasługują na takie chwile jak dziś czy kilka dni temu w meczu z Lazio. I pisze to bez cienia ironii. Milan jest w formie i wybornie punktuje silniejszych (na papierze) rywali. Można się cieszyć z wyników i gry.

Dajcie też spokój Ruganiemu, to jeszcze młody i nieopierzony obrońca... A nie, czekaj :?

Przegraliśmy ten mecz w głowach. Myśleliśmy, że sam się wygra. Gra się poprawiła, ładne gole ostatnio same się strzelają, a punkty same się zdobywają. Rywale tracą oczka, przewaga w tabeli rośnie. Dziś łatwo wpadły dwie bramki i przestaliśmy grać. Prawda, że decydowały indywidualne błędy ale zaczęli je popełniać zawodnicy, którzy robią to raczej rzadko. Można cisnąć Ruganiego ale czego innego od niego oczekiwać, jeśli wychodzi na boisko 3 razy w roku. Jest za słaby na ten zespół, wiadomo ale ten koleś nie ma ogarnia. Sandro miewa słabe spotkania ale takich baboli u niego nie pamiętam. Kolejny podobny pewnie popełni za kilka lat. Bonucci też dramatyczny. Duży pech dziś, katastrofalne błędy indywidualne, brak kilku ważnych zawodników (wykartkowanych bądź kontuzjowanych) duże rozluźnienie spowodowane sytuacja w tabeli i do tego trafiliśmy na dobrze zorganizowanego rywala, który jest w formie. To złożyło się na wynik. Można debatować ile w tym winy Sarriego. Pewnym czynnikom pewnie mógł zapobiec, innym nie. To temat do analizy przez sztab.

Zgadzam się, że Atalanta nas zweryfikuje. Lazio nie, bo ostatnio Rzymianie dołują ale meczu z Atalantą się obawiam. Scudetto pewnie i tak dowieziemy ale ten sezon ogólnie jest dziwny i sposób jego rozgrywania sprawia, że takie mecze muszą się zdarzać. Ważne, by złapać rytm i jako taką, stabilną formę na LM. Na końcu wszyscy wyjdą z tego mocno poobijani.

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 395
Kibicuję: Juventus

Post Wyświetl pojedynczy post autor: wloski » 08 lip 2020, 7:56

maestro pisze:
08 lip 2020, 1:21
Można debatować ile w tym winy Sarriego. Pewnym czynnikom pewnie mógł zapobiec, innym nie. To temat do analizy przez sztab.
No sporo, nie reagował na sytuację na boisku, ponieważ Milan nie cofał się, padły trzy bramki a on dopiero wtedy zrobił jakieś zmiany, obserwowałem po 2:0 dla nas czy ktoś się rozgrzewa, nikogo nie widziałem, może przeoczyłem, zdarza się, natomiast brak reakcji był kluczowy. Drużyna po 3:2 już nie grała nic, psychnicznie siadli i już było po wszystkim.

Ruganiego już pewnie nawet jego dupa nie broni, ciężko przejść obojętnie wobec bycia takim cieciem, którego przestawia każdy. Nie masz siły? Nie graj.

Cuadrado też, co kontakt fizyczny to kładzie się, wywraca w jakiś dziwny kontrolowany sposób, nic sobie nie robi z gry na PO, okej to jest skrzydłowy, ale unikanie kontaktu i walki, nieco dziwny. W czasie spotkania pomyślałem sobie, że jednak jakiś solidny PO by się przydał, chociaż taki jak Lichy.

Awatar użytkownika
maestro
Podwójne standardy
Reputacja: 106
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: maestro » 08 lip 2020, 8:37

Ale trudno jest zareagować w 6minut, kiedy to z 0-2 zrobiło się 3-2. Do momentu straty bramki nie działo się nic złego, nic nie zapowiadało katastrofy, mecz był w dosyć wczesnej fazie mimo wszystko i Juventus wyglądał na dobrze przygotowany do tego meczu. Nie kopniesz w dupe zawodnika z ławki, by nawet bez rozgrzewki, bez instrukcji wskoczył na boisko i ratował sytuację. Ten zespół posypał się mentalnie i choćby tam wszedł Messi z drugim Ronaldo, to nie uratowaliby tego meczu. Przygotowanie mentalne, to oczywiście rola trenera i tu nie mam watiwosci. Ale nie wiem jakiej reakcji oczekiwać po trenerze w 6minut. To nie siatkówka, gdzie można wziąć czas i wybić przeciwnika z rytmu. A trudno też przewidzieć takie załamanie i mu zapobiec, kiedy wszystko idzie dobrze. Wprowadził Coste, chciał poprawić postawę defensywy wprowadzając Sandro, wprowadził Ramseya, zdjął zmęczonych Cuadrado i Rabiota. Opierdzielal ich z ławki do ostatniej minuty. Co jeszcze mógł zrobić na tamten moment? Mental, o to mogę mieć największe pretensje ale na to pracuje się cały sezon, a nie 6minut.

Z Cuadrado nie zdziwię się jesli zejście i słaba dyspozycję spowodował jakiś uraz. Chyba nawet komentator o tym wspomniał, że brokuł na coś narzeka. A widać było po nim, że nie porusza się normalnie, był wolny i dawał się mijać w zasadzie bez walki.

Szkoda tego meczu ale jak wspomniałem, ten sezon jest dziwny i inny niż zwykle dla wszystkich zespołów. Przy takiej intensywności każdego czekają podobne wpadki, błędy i momenty rozkojarzenia. Ogólnie Juve gra lepiej po przerwie spowodowanej wirusem, ja zobaczyłem światełko w tunelu mimo niewymagających do tej pory rywali. Można ocenić poszczególne mecze ale ja wolę ten akurat sezon ocenić w szerszej perspektywie i rozliczyć Sarriego na koniec.

Awatar użytkownika
Nebula RN
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 146

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Nebula RN » 08 lip 2020, 11:28

maestro pisze:
08 lip 2020, 8:37

Z Cuadrado nie zdziwię się jesli zejście i słaba dyspozycję spowodował jakiś uraz. Chyba nawet komentator o tym wspomniał, że brokuł na coś narzeka. A widać było po nim, że nie porusza się normalnie, był wolny i dawał się mijać w zasadzie bez walki.

Może przy tej sytuacji się chłop uszkodził:

Awatar użytkownika
Diamen23
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 2744

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Diamen23 » 08 lip 2020, 11:29

xD

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Post Wyświetl pojedynczy post autor: seba82 » 08 lip 2020, 11:33

Po sposobie w jaki mu zesztywniała prawa noga,po tym jak dziwnie stanął i upadł to mógł coś naciągnąć, nie jest to wykluczone.
Jednak abstrahując od jego występu, coś Cię boli to zglaszasz i schodzisz.

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Post Wyświetl pojedynczy post autor: seba82 » 08 lip 2020, 11:40

Ale co robi Leo przy bramce Kessiego... :lol2:
Bąkiem chce Kessiego zabić czy co xD

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Włochy”