
Post Wyświetl pojedynczy post autor: sci » 03 cze 2026, 16:58
sci

Post Wyświetl pojedynczy post autor: wloski » 03 cze 2026, 17:08
wloski

Berele Lewartow
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Hannibal » 03 cze 2026, 17:35
Hannibal

Post Wyświetl pojedynczy post autor: wloski » 03 cze 2026, 17:52
Nie udało się, teraz też nie uda. Bo mamy problem w zarządzie, ktoś musiał wpaść na wysokie pensje, a później płacz. Vlaho miał e Violi 1 mln, co skłoniło Juventus żeby podnosić mu od razu pensję do 8 mln.Berele Lewartow pisze: ↑03 cze 2026, 17:25Ale czy nam się udało kupić lepszych piłkarzy od nich, to też jest ciężko stwierdzić.
wloski
Nebula RN

Post Wyświetl pojedynczy post autor: wloski » 03 cze 2026, 18:06
wloski

PietroBosman

Post Wyświetl pojedynczy post autor: sci » 03 cze 2026, 18:37
sci

Post Wyświetl pojedynczy post autor: wloski » 03 cze 2026, 19:12
wloski
Nebula RN

Post Wyświetl pojedynczy post autor: wloski » 03 cze 2026, 19:31
wloski

PietroBosman

Post Wyświetl pojedynczy post autor: wloski » 03 cze 2026, 19:53
wloski

Post Wyświetl pojedynczy post autor: sci » 03 cze 2026, 20:54
sci
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
Zasady ochrony danych osobowych | Regulamin
Administracja, zarządzanie i wsparcie graficzne forum: pawel.studio