KOREA POŁUDNIOWA - NIEMCY (27.06.2018 - 16.00) - Strona 6

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Bianconero
Posty: 33538
Rejestracja: 25 sie 2015, 9:49
Reputacja: 7075
Kibicuję: Futbolowi z XIX wieku

KOREA POŁUDNIOWA - NIEMCY (27.06.2018 - 16.00)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Delpiero14 » 27 cze 2018, 17:56

masacra pisze: Trzeba było powołać Sane. Skrzydła Niemców na tych mistrzostwach to jakiś nieśmieszny żart
No nie wiem, czy Sane nie kopalby się tak samo po czole jak reszta drużyny. Możemy się teraz jedynie domyślać, czy z nim w składzie wyglądałoby to lepiej.

Awatar użytkownika
grzegorzfcb
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 5262
Rejestracja: 10 cze 2008, 13:02
Reputacja: 174
Lokalizacja: Kraina deszczowców

KOREA POŁUDNIOWA - NIEMCY (27.06.2018 - 16.00)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: grzegorzfcb » 27 cze 2018, 17:56

Sonowi za tego gola może wojsko odpuszczą :)

Awatar użytkownika
HMK
Toni Kroos
Posty: 12284
Rejestracja: 20 paź 2013, 20:03
Reputacja: 2420
Kibicuję: Real Madryt i Urugwaj
Lokalizacja: 159 KM OD CLONERA (xD)
Kontakt:

KOREA POŁUDNIOWA - NIEMCY (27.06.2018 - 16.00)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: HMK » 27 cze 2018, 17:57

Szkoda Toniego ale dobrze tak temu pajacowi Neuerowi.

Awatar użytkownika
EndriuK
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 1980
Rejestracja: 05 maja 2017, 9:02
Reputacja: 328
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

KOREA POŁUDNIOWA - NIEMCY (27.06.2018 - 16.00)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: EndriuK » 27 cze 2018, 17:57

To co jeszcze Brazylia? :D

Awatar użytkownika
grzegorzfcb
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 5262
Rejestracja: 10 cze 2008, 13:02
Reputacja: 174
Lokalizacja: Kraina deszczowców

KOREA POŁUDNIOWA - NIEMCY (27.06.2018 - 16.00)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: grzegorzfcb » 27 cze 2018, 17:58

VAR wielkim wygranym tych mistrzostw

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Posty: 12926
Rejestracja: 15 maja 2006, 22:36
Reputacja: 2055

KOREA POŁUDNIOWA - NIEMCY (27.06.2018 - 16.00)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Morrow » 27 cze 2018, 17:58

RLG doskonale wiedział kiedy zniknąć z forum. Nawet nie miałby chłopak jak bronić Loewa i jego ekipy.

WKB
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 6446
Rejestracja: 27 cze 2017, 11:06
Reputacja: 1596

KOREA POŁUDNIOWA - NIEMCY (27.06.2018 - 16.00)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: WKB » 27 cze 2018, 17:59

fieldy pisze:
fieldy pisze: nie odrobią, prędzej uwierzę, ze Korea jeszcze ukłuje
:lol2:
Normalnie napisalbym "nie bońć carbon" ale w takiej chwili wybaczam :D

MEHIKO AND SŁIDEN!!!

Awatar użytkownika
Bassu
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7139
Rejestracja: 20 lis 2005, 9:04
Reputacja: 673
Kibicuję: Manchester United
Lokalizacja: Mexico

KOREA POŁUDNIOWA - NIEMCY (27.06.2018 - 16.00)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Bassu » 27 cze 2018, 18:00

Nie taka straszna ta repra Polski :D


Awatar użytkownika
sickstick
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 23001
Rejestracja: 07 sty 2012, 19:07
Reputacja: 6141
Kibicuję: 4rsenal

KOREA POŁUDNIOWA - NIEMCY (27.06.2018 - 16.00)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: sickstick » 27 cze 2018, 18:01

Morrow pisze: RLG doskonale wiedział kiedy zniknąć z forum. Nawet nie miałby chłopak jak bronić Loewa i jego ekipy.
Ale zauważ jacy wszyscy wyszliśmy na mądrych, w końcu mówiliśmy mu jak będzie :mrgreen:

Awatar użytkownika
Salas11
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 18816
Rejestracja: 02 mar 2009, 3:00
Reputacja: 1799
Kibicuję: Internazionale Serie A
Lokalizacja: Łódź

KOREA POŁUDNIOWA - NIEMCY (27.06.2018 - 16.00)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Salas11 » 27 cze 2018, 18:01

Morrow pisze: RLG doskonale wiedział kiedy zniknąć z forum. Nawet nie miałby chłopak jak bronić Loewa i jego ekipy.
Aż żałuję że go tak ostro potraktowałem, chętnie bym teraz poczytał te fachowe analizy :(

Co? Niemcy poza Mundialem?

SIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!

:P

Awatar użytkownika
Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 11283
Rejestracja: 05 lip 2013, 19:44
Reputacja: 1147
Lokalizacja: ALBQ, New Mexico, USA
Kontakt:

KOREA POŁUDNIOWA - NIEMCY (27.06.2018 - 16.00)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Carbon » 27 cze 2018, 18:01

Leroy Sane musi mieć niezły ubaw.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 64461
Rejestracja: 08 mar 2005, 11:33
Reputacja: 8503
Kontakt:

KOREA POŁUDNIOWA - NIEMCY (27.06.2018 - 16.00)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 27 cze 2018, 18:02

Na osłodę piekny dzis wynik. Wszystkie folksdojcze wypieprzać! raus! :D

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Bianconero
Posty: 33538
Rejestracja: 25 sie 2015, 9:49
Reputacja: 7075
Kibicuję: Futbolowi z XIX wieku

KOREA POŁUDNIOWA - NIEMCY (27.06.2018 - 16.00)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Delpiero14 » 27 cze 2018, 18:02

grzegorzfcb pisze: Sonowi za tego gola może wojsko odpuszczą :)
Wątpię. Wszak Koreańczyk udowodnił na tym turnieju, ze całkiem dobry z niego strzelec.

Awatar użytkownika
DDK
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 16923
Rejestracja: 09 sty 2012, 0:01
Reputacja: 5252
Kibicuję: Tylko WISŁA

KOREA POŁUDNIOWA - NIEMCY (27.06.2018 - 16.00)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: DDK » 27 cze 2018, 18:04

Piękny wynik!

ODPOWIEDZ

Wróć do „GRUPA F: Niemcy, Meksyk, Szwecja, Korea Południowa (MŚ 2018)”