
To jest jeszcze na linii pola, obaj ręce wkładali przecież nie po to aby iść na spacer, paryzanin próbował nieudolnie ręką się zastawiać gracz arsenalu wygrywa pozycję o piłkę jednocześnie broniąc się przed uderzeniem łokciem i powalają się na glebe obaj, przy czym chyba preferowani są gracze ofensywni niejednokrotnie, to powinien karniaczek.






