Liga Europy (zbiorczy) - Strona 300

Europejskie puchary: Liga Mistrzów, Liga Europy, Liga Konferencji, Superpuchar Europy, UEFA | Mecze oraz inne pucharowe ciekawostki
ODPOWIEDZODP
×

Kto wygra Ligę Europy 2019/2020?

United
0
Brak głosów
Inter
6
35%
Wolverhampton
1
6%
Sevilla
5
29%
Leverkusen
0
Brak głosów
Roma
0
Brak głosów
Getafe
0
Brak głosów
Eintracht
2
12%
Ktoś inny
3
18%
Awatar użytkownika
Tennessee
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 2347
Rejestracja: 18 kwie 2012, 23:30
Reputacja: 518

Liga Europy (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Tennessee » 20 maja 2026, 21:45

Ładny gol ekipy z Birmingham. :(

Ja pierdole, jeszcze piękniejszy gol. :cry:

Awatar użytkownika
Sh00t
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 1615
Rejestracja: 07 wrz 2022, 11:04
Reputacja: 237
Kibicuję: Juventus

Liga Europy (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Sh00t » 20 maja 2026, 21:55

Z całym szacunkiem do Freiburga, ale to było do przewidzenia. Kadra AV to jednak bardziej LM.

Awatar użytkownika
Tennessee
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 2347
Rejestracja: 18 kwie 2012, 23:30
Reputacja: 518

Liga Europy (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Tennessee » 20 maja 2026, 22:00

Wiadomo, pytanie tylko czy Matty Cash nie powinien obejrzeć czerwonej kartki.
Nie komentuje zwykle pracy sędziowskiej, jednak jakiś typek ze studia Paramount to ocenił i powiedział, że czerwona. Ja się nie znam, ale chyba też tak uważam.

Awatar użytkownika
1234
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4685
Rejestracja: 13 maja 2022, 8:50
Reputacja: 1731

Liga Europy (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 1234 » 20 maja 2026, 22:05

Freiburg i tak pisze piękną historie...to zawsze był kopciuszek w Niemczech, klub na granicy 1/2 BL. Od kilku lat coraz wyżej aż dotarli do finału LE. Mega szacun.

Awatar użytkownika
Tennessee
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 2347
Rejestracja: 18 kwie 2012, 23:30
Reputacja: 518

Liga Europy (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Tennessee » 20 maja 2026, 22:20

Koniec. :(

Hannibal
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 2356
Rejestracja: 13 lut 2019, 23:47
Reputacja: 1019

Liga Europy (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Hannibal » 20 maja 2026, 22:39

Emery jednak umie w Ligę Europy, zero zaskoczenia dzisiejszy finał.

Awatar użytkownika
Zygmunt-1
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4370
Rejestracja: 22 sty 2023, 10:32
Reputacja: 1303
Kibicuję: od czasu do czasu

Liga Europy (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Zygmunt-1 » 20 maja 2026, 23:08

Jak dobrze patrzę to 5 razy wygrana Liga Europy + 1 przegrany finał w ciągu 12 lat. I to z czterema różnymi klubami. Ciekawy przypadek.

Awatar użytkownika
MazurXIII
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 9850
Rejestracja: 14 kwie 2008, 11:30
Reputacja: 1344
Kibicuję: AC Milan

Liga Europy (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: MazurXIII » 20 maja 2026, 23:58

Zagadka @Magnum, z jakim klubem Emery wyjątkowo przejebał finał? :twisted:

Awatar użytkownika
moody
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 8758
Rejestracja: 03 wrz 2011, 12:06
Reputacja: 2311

Liga Europy (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: moody » 21 maja 2026, 0:15

MazurXIII pisze:
20 maja 2026, 23:58
Zagadka @Magnum, z jakim klubem Emery wyjątkowo przejebał finał? :twisted:
emery wygrywa LE tylko z klubami, ktore maja w nazwie villa

Awatar użytkownika
1234
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4685
Rejestracja: 13 maja 2022, 8:50
Reputacja: 1731

Liga Europy (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 1234 » 21 maja 2026, 0:31

moody pisze:
21 maja 2026, 0:15
MazurXIII pisze:
20 maja 2026, 23:58
Zagadka @Magnum, z jakim klubem Emery wyjątkowo przejebał finał? :twisted:
emery wygrywa LE tylko z klubami, ktore maja w nazwie villa
Genialny wpis. Post roku. Niby proste a pewnie mało kto wyłapał :beer:

Awatar użytkownika
moody
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 8758
Rejestracja: 03 wrz 2011, 12:06
Reputacja: 2311

Liga Europy (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: moody » 21 maja 2026, 0:38

pochwaly nie dla mnie, wyskoczylo mi to na iksie :wink:

Awatar użytkownika
1234
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4685
Rejestracja: 13 maja 2022, 8:50
Reputacja: 1731

Liga Europy (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 1234 » 21 maja 2026, 0:46

To mogłeś wrzucić link do oryginalnego wpisu albo chociaż dodać, że "widziałem na x..." :ban:

;)

Awatar użytkownika
Magnum
Moderator
Moderator
Posty: 15696
Rejestracja: 17 cze 2006, 23:01
Reputacja: 2256
Lokalizacja: Lancaster (Pennsylvania)
Kontakt:

Liga Europy (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Magnum » 21 maja 2026, 2:41

MazurXIII pisze:
20 maja 2026, 23:58
Zagadka @Magnum, z jakim klubem Emery wyjątkowo przejebał finał? :twisted:
do dziś się zastanawiam nad tym fenomenem. Tylko nie wiem, o kim gorzej świadczy(ło).

Awatar użytkownika
sickstick
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 23000
Rejestracja: 07 sty 2012, 19:07
Reputacja: 6140
Kibicuję: 4rsenal

Liga Europy (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: sickstick » 21 maja 2026, 12:31

Magnum pisze:
21 maja 2026, 2:41
MazurXIII pisze:
20 maja 2026, 23:58
Zagadka @Magnum, z jakim klubem Emery wyjątkowo przejebał finał? :twisted:
do dziś się zastanawiam nad tym fenomenem. Tylko nie wiem, o kim gorzej świadczy(ło).
Bo wtedy Mikitarian, najlepszy gracz Arsenalu w tej edycji LE, nie mógł zagrać w finale z powodów politycznych (Armeńczyk miał się bać o życie w Baku), więc Arsenal ideologicznie oddał zwycięstwo żeby zwrócić uwagę na problem ludobójstwa i globalnego ocieplenia.

Awatar użytkownika
Boromir
Shadow stalker
Posty: 26056
Rejestracja: 30 gru 2006, 14:31
Reputacja: 6363

Liga Europy (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 21 maja 2026, 12:47

Pamietam, dostali za to medal sprawiedliwych wśród klubów świata i mogli za to sobie posadzić cierń pod stadionem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchary Europejskie”