Plebiscyt forumowy 2021

Wszelkiego rodzaju rankingi, plebiscyty - zarówno dotyczące forumowiczów, jak i klubów i piłkarzy.
Awatar użytkownika
piotrcies
Casemiro
Casemiro
Reputacja: 5918

Plebiscyt forumowy 2021

Post Wyświetl pojedynczy post autor: piotrcies » 13 gru 2021, 20:28

Ruszamy z tegorocznym plebiscytem. W tym roku wprowadziłem drobne korekty, żeby odświeżyć kategorie. Znika kategoria najlepszego moda (bo jest nas za mało, żeby wybierać najlepszego, a każdy aktywny wykonuje świetną pracę, więc każdy jest debeściak), dochodzi największe rozczarowanie, gdzie można umieścić osobę, która może najgorszym userem nie jest, ale obniżyła loty i chcemy, by wróciła na właściwe tory). Największego piłkarskiego znawcę zastąpi największy znawca (żyjemy w świecie, który zmaga się z większymi problemami niż to, kto z kim wygrywa, nawet forum pochłaniają dyskusje niezwiązane z piłką, więc można tu uhonorować osobę, która wykazuje się nadzwyczajną wiedzą - czy to piłkarską, czy historyczną, czy biologiczną - kogokolwiek, kogo uważamy za eksperta w jakiejś dziedzinie). Reszta kategorii bez zmian.

Każdy może oddać trzy głosy w każdej kategorii, nie ma znaczenia, w jakiej kolejności umieszczamy wybrańców, każde wskazanie = jeden punkt. Mile widziane uzasadnienia.

Jeśli ktoś chce zmienić głosy, ze względu na ograniczony czas edycji postów, proszę o kontakt przez wiadomość prywatną lub post w temacie ogólnym (najlepiej z mentionem, żeby mi nie uciekło), to poprawię głosy.

Tradycyjnie - czas do końca roku, jeśli złapię lenia, to może przesunie się kilka dni, ale jak ktoś chce głosować, niech to robi wcześniej niż później.

I tradycyjnie - bo widzę, ze niektórzy nie zrozumieli - nie można głosować na siebie.

1. Najbardziej wartościowy forumowicz -
2. Debiut roku -
3. Największy znawca -
4. Forumowicz, którego chciałbyś poznać -
5. Największy dowcipniś -
6. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum?-
7. Najlepszy avatar -
8. Wydarzenie roku na forum -
9. Kto poczynił największy postęp -
10. Najbardziej pomocny użytkownik -
11. Najfajniejszy użytkownik -
12. Największy dziwak -
13. Najsłabsze ogniwo -
14. Największe rozczarowanie -

Miłej zabawy.

Awatar użytkownika
Ojciecdyrektor
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 237

Plebiscyt forumowy 2021

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Ojciecdyrektor » 14 gru 2021, 17:41

1. Ojciecdyrektor
2. Dziadekdyrektor
3. Ojciecdyrektor
4. Moderator który zbanował Dziadkadyrektora
5. Ojciecdyrektor
6. Dziadkadyrektora
7. Cycki w avatarze Ojcadyrektora
8. Ban dla Ojcadyrektora
9. Ojciecdyrektor
10. Ojciecdyrektor
11. Ojciecdyrektor
12. Ban dla Dziadkadyrektora

Awatar użytkownika
WKB
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1310

Plebiscyt forumowy 2021

Post Wyświetl pojedynczy post autor: WKB » 14 gru 2021, 18:26

2. Debiut roku - herskoner
3. Największy znawca -
6. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum?- ubek, fieldy, jamnij
7. Najlepszy avatar -
10. Najbardziej pomocny użytkownik - czubatka
11. Najfajniejszy użytkownik - diamen23
12. Największy dziwak - cloner, kluchman
13. Najsłabsze ogniwo -

Awatar użytkownika
sci
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1812

Plebiscyt forumowy 2021

Post Wyświetl pojedynczy post autor: sci » 14 gru 2021, 21:06

1. Najbardziej wartościowy forumowicz - Piotrek
2. Debiut roku - Herskoner
3. Największy znawca - Cement
4. Forumowicz, którego chciałbyś poznać - Piotrek, Tomek, Venom, 10
5. Największy dowcipniś - wiadomo, że ja
6. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum?- Loczek, Rekin
7. Najlepszy avatar - ojciecdyrektor
8. Wydarzenie roku na forum - Lewy>Messi
9. Kto poczynił największy postęp - nie wiem
10. Najbardziej pomocny użytkownik - czubatka
11. Najfajniejszy użytkownik - dziewuchy
12. Największy dziwak - Cloner
13. Najsłabsze ogniwo - @Kolan nie wiem kto to, ale jest słaby
14. Największe rozczarowanie - duzy odpływ użytkowników

Awatar użytkownika
Eyesmon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1858
Kibicuję: AC Milan

Plebiscyt forumowy 2021

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Eyesmon » 16 gru 2021, 21:08

1. Najbardziej wartościowy forumowicz - @DDK, @Cement i @seba82
2. Debiut roku - tu chyba faworyt jest jeden (ale trzeba przyznać że nie miał konkurencji :) - @HerskOner
3. Największy znawca - za wszelkie paździerzowe ligi @Cement :peace: oraz @Kluchman za kwestie naukowe, mimo że w wielu kwestiach się z nim nie zgadzam
4. Forumowicz, którego chciałbyś poznać - @czarny samael , to byłoby naprawdę ciekawe doświadczenie :beer: a do tego @sickstick i @cloner bo to kamraty zza miedzy :)
5. Największy dowcipniś - @Ilka za plebiscyt z zeszłego roku, strolowała nas co najmniej tak dobrze jak France Futbol ze Złotą Piłką za 2020 :smoke:
6. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum?- @Wilmore , gdzie jesteś chłopie w temacie Milanu? :(
7. Najlepszy avatar - @Ojciecdyrektor
8. Wydarzenie roku na forum - zdjęcie @czarny samael z listy ignora przez @Eyesmon :smoke:
9. Kto poczynił największy postęp - @Boticelli , zdecydowanie najwięcej postów, lider nie do pobicia :rydzyk:
10. Najbardziej pomocny użytkownik - oczywiście, że @czubatka
11. Najfajniejszy użytkownik - @seba82 bo robi dobre plany treningowe i @cloner bo to użytkownik z którym chyba najczęściej się zgadzam w kwestiach dyskusyjnych
12. Największy dziwak - @Roy Keane za Messiego :boruta:
13. Najsłabsze ogniwo - mam paru kandydatów ale święta za pasem więc nie będziemy się pastwić :afro:
14. Największe rozczarowanie - brak ZP dla Lewego :won:

Awatar użytkownika
Hersk
Ćwierkator
Ćwierkator
Reputacja: 1399
Kibicuję: Tylko Polsce i Polakom
Kontakt:

Plebiscyt forumowy 2021

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Hersk » 16 gru 2021, 21:22

No dobra pomyślałem, ale i tak zagłosuje intuicyjnie "sercem" :D

1. Najbardziej wartościowy forumowicz - @Ilka @piotrcies @cloner
2. Debiut roku - Super będzie wygrać w kategorii, w której nie ma konkurencji XD Się czuje jak jebany Bayern w Bundeslidze. No, ale puchar jest puchar! Brak głosu bo nie ma na kogo prócz siebie
3. Największy znawca - @Cement @Bernabeu @seba82
4. Forumowicz, którego chciałbyś poznać - wielu bym chciał poznać na tym samym poziomie entuzjazmu, a więc puste miejsce zostawiam
5. Największy dowcipniś - @Delpiero14 @Diamen23 @sci
6. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum?- Brak głosu
7. Najlepszy avatar - @sickstick XD
8. Wydarzenie roku na forum - Ban dla Ozoba
10. Najbardziej pomocny użytkownik - @czubatka
11. Najfajniejszy użytkownik - @Ilka @cloner @seba82 choć mógłbym wymieniać dalej. Bez wazelinki, lubie was wszystkich
12. Największy dziwak - @Pinturicchio
13. Najsłabsze ogniwo - @RoyKeane podpadłeś mi kolego z tym Messim :D
14. Największe rozczarowanie - To, że nie można mieć avatara jakiego się chce, bo się kibice Milanu czepiają!! :haha: :D

Awatar użytkownika
DDK
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2897
Kibicuję: Tylko WISŁA

Plebiscyt forumowy 2021

Post Wyświetl pojedynczy post autor: DDK » 22 gru 2021, 21:11

Z racji, że mało siedzę w tematach klubowych to ucieka mi pewnie 70% postów, które piszecie, więc jak ktoś udziela się głównie piłkarsko to pewnie będzie przeze mnie pominięty.

1. Najbardziej wartościowy forumowicz:
@tomus - Tomus jest osobą bardzo charakterystyczną. Ostatnio bardzo aktywny i jak dla mnie nadaje uroku naszego forum
@Delpiero14 - Kiedyś najlepszy debiut, teraz chyba dorósł forumowo do bycia MVP. Wydaje mi się, że trochę mniej aktywny niż w poprzednich latach, ale bardziej konkretny.
@futbolowa - nasza forumowa kobieta. Zawsze to fajnie poznać damską opinię na pewne sprawy, a forumowa trzymając poziom daje nam tutaj dużo pociechy.
2. Debiut roku:
@HerskOner - tutaj nie ma dyskusji. Bardzo fajny debiut, bardzo dużo wypowiedzi i fajne poczucie humoru + dystans do siebie.
@Pinturicchio o - jedyny, który oprócz HersOner'a zapadł w pamięć.
3. Największy znawca:
@Kluchman - za dyskusję w politycznym i o koronawirusie. Mimo, że w większości się nie zgadzamy, to wielki szacun za poziom i argumentacje.
@Magnum - za znajomość przepisów.
@Dr.Football1 - mimo, że za aktywność kompletnie nie zasługuje, to nominuje naszą legendę. Może zmobilizuje go to do częstszej aktywności!
4. Forumowicz, którego chciałbyś poznać. Kilka osób znam już, więc ich tutaj nie będzie:
@fieldy - forumowy dziadek. Z chęcią bym usiadł przy piwku i pogadał z kimś "Starszej" daty :) :) :)
@seba82 - z chęcią bym pogadał o wojsku, o diecie, o ćwiczeniach, piłce i jeszcze paru innych tematach.
@Rezus - myślę, że byśmy znaleźli wspólny język, bo z tego co widzę to mamy bardzo podobne poglądy i tematy i zainteresowania. Muszę kiedyś wpaść do Przemyśla.
5. Największy dowcipniś - @HerskOner @Delpiero14 @moody90
6. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum? - @@cruel @ozob @kaczy
7. Najlepszy avatar - @19B10 @Eyesmon @Kluchman
8. Wydarzenie roku na forum - ban ozoba, Złota piłka dla Roberta, Koronawirus.
9. Kto poczynił największy postęp:
@HMK - chyba już rok temu nominowałem, ale tutaj po prostu widać jak ktoś wyszedł z dzieciaka w dorosłą osobę.
League - ze zniknął.
@Enjo - parę lat temu miałem wrażenie, żę to taki trochę nastolatek, a teraz już nie ma po tym śladu.
11. Najfajniejszy użytkownik:
@Eyesmon - mega spoko gość się wydaje, chciałbym kiedyś wyskoczyć na piwo.
@Sergek - gość w podobnym wieku, z ciekawymi zainteresowaniami, mega podziwiam ambicja, bo widać, że dąży w życiu do osiągnięcia czegoś więcej niż klasa średnia.
@NoName1989 - ziomek z Widzewa. Jak będe kiedyś w Łodzi to można wyskoczyć na piwko :)
12. Największy dziwak:
@cloner - jego niepowtarzalna pewność siebie powoduje, że czasami wydaje się oderwany z rzeczywistości.
@gilardino11 - po niektórych wypowiedział w politycznym łapałem się za głowę.
@czarny samael - nie wiem jak można mieć tak dziwaczne poglądy. W dodatku jego dziwaczne podejście do analizy danych rozbraja mi system. CZasami uważa, że jako jedyny prawidłowo analizuje dane, które sobie wyszukuje tak jak mu pasuje.
13. Najsłabsze ogniwo:
@MarcinW - forumowy prawnik :rotfl: a tak na serio to największy rak forum - cham, prostak, gość któremu na ulicy nie tylko bym ręki nie podał, ale nawet szkoda by mi było na niego śliny.
@Roy Keane - za dyskusję o Messim i Lewandowskim. Tak słabych argumentów to nie ma nawet w temacie o koronawirusie. Aż się nie chce wierzyć, że ktoś może być tak zapatrzonym w jakąś osobę lub rzecz.
@gilardino11 - wyżej już opisałem dlaczego.
14. Największe rozczarowanie:[/size]
@piotrcies - odkąd został modem to jest powolny spadek w dół. Teraz dodatkowo mam wrażenie, że czuje się "ponad" forum i że to on tu rządzi. Strasznie obrósł w piórka.
@Chlopaczek - kiedyś fajny wysoki poziom, potem drastycznie go obniżył. Nadal liczę, że uda się wrócić do starego Chłopaczka, aczkolwiek ten rok mnie dalej rozczarował.

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Bianconero
Reputacja: 5431
Kibicuję: Futbolowi z XIX wieku

Plebiscyt forumowy 2021

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Delpiero14 » 23 gru 2021, 15:49

@piotrcies - jedna z najbardziej charakterystycznych postaci na forum i również pomimo upływu lat jedna z najbardziej aktywnych. Przez swoją funkcję często musi mierzyć się z głosami niezadowolenia niejednego użytkownika na forum, pomimo iż to praktycznie nigdy nie jest decyzja jednego człowieka tylko całego grona moderatorskiego, więc tym bardziej propsy że pomimo tych licznych pretensji dalej utrzymuje równe tempo forumingu i stara się ogarniać sprawy organizacyjne.

@Kluchman - Podobnie jak wyżej w zasadzie. Kolejny użytkownik z tej starej gwardii, który pomimo upływu lat nie opuścił forum i dalej utrzymuje wysoki poziom pisania. Również plus za szeroki zakres zainteresowań.

@sickstick - Jest obecny praktycznie w każdym temacie na forum i w zasadzie zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia, więc również głos dla niego.

2. Debiut roku -

@HerskOner - Wybór w zasadzie oczywisty. Wszedł na forum na pełnej jakby nie był świeżakiem tylko starym wyjadaczem. Wszędzie go pełno i jeśli chęci oraz poziom nie opadną może spokojnie powalczyć o najwyższe wyróżnienie w przyszłym roku.

@Kamil121 - Nowy kolega Madrysta i głównie w temacie Królewskich pisze większość swoich postów. Pisze bardzo z sensem i na pewno dobrze, że pojawił się na forum.

@Pinturicchio - Kolejny Juventino do kolekcji. Czasem zdarza mu się napisać coś sensownego i w zasadzie głównie dzięki temu dostaje ten głos na zachętę.

3. Największy piłkarski znawca -

@seba82 - Za niezmienną od lat aktywność w temacie Milanu, śledzenie wszystkich insiderskich newsów i napędzanie aktywności która jest tam największa ze wszystkich klubowych tematów. Duży szacun.

@Bernabeu - zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia w temacie futbolu. Sprawnie operuje statystykami i potrafi umiejętnie bronić swoich racji.

@Cement - Jeśli faktycznie ogląda te wszystkie niepopularne ligi to tylko świadczy o jego piłkarskim fanatyzmie. Do tego bardzo fajne relacje, które pewnie pochłaniają mu niemało czasu, duży props za to.

@Diamen23 - prywatnie to musi być bardzo fajny koleś.

@fieldy - sprawia wrażenie miłego gościa, myślę że byłoby o czym pogadać.

@Boromir - Jego zamiłowanie do wschodu mnie fascynuje, na tyle żeby spytać go o to twarzą w twarz.

@Diamen23 - zabawny koleś, to pewnie u nich rodzinne.

@Chlopaczek - specjalista sarkazmu i ironii. Potrafi wyciągnąć coś śmiesznego nawet z potencjalnie nieśmiesznej sytuacji.

@piotrcies - również miewa śmieszne teksty i to na tyle charakterystyczne, że pewnie większość userów poznałaby jego żart nawet gdyby zakryć autora posta.

6. Kogo najbardziej ci brakuje na forum? -

@fieldy - Wiesiu wróć!

@Kojiro - to był agent xD Brakuje mi tych codziennych zagadek przy okazji jego dłuższych postów (co autor miał na myśli?)

@(L)oczkerson - Jeśli chodzi o merytorykę chyba najkonkretniejszy sympatyk Juve. Brakuje go czasem w temacie SD.

7. Najlepszy avatar -

@moody90 - tu w ogóle nie ma dyskusji. Messi z jebaną aureolą pasuje do niego bardziej niż cokolwiek innego.

@Kluchman - ma go odkąd pamiętam, bardzo charakterystyczny avek.

@DDK - jak wyżej. Nie wyobrażam sobie Dudka z innym avkiem.

Ban dla ozoba

coming out BeBada

Jazdy w temacie o covidzie

9. Kto poczynił największy postęp?

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia. Wszyscy piszą tak jak zwykle.

@czubatka - za sprawy techniczne.

@Magnum - za przepisy piłkarskie.

@cloner - za poprawianie nieuków którzy powinni wrócić do szkoły.

@futbolowa - sprawia wrażenie osoby, której nie da się nie lubić.

@10 - user w zasadzie bezkonfliktowy. Również kiedy ma inne zdanie od swojego kontrrozmówcy zawsze odpowiada z szacunkiem i nigdy nie daje się ponieść emocjom.

@Morrow - Zabrakło go w innych kategoriach więc umiejscowiłem go tutaj. Podobnie jak @10 w zasadzie. Duża wiedza i klasa.

12. Największy dziwak -

@RoyKeane - no zapracował sobie na ten głos. Parę dziwnych rzeczy z którymi będę go kojarzył jeśli nie zawsze to na pewno przez długi czas.

@Bienias - Uwielbiam te bóle dupy o Trzaskowskiego. Szczerze nie zdziwiłbym się gdyby miał gdzie wytatuowanego Trzaskosia z przebitym serduszkiem na znak tego jak bardzo go nienawidzi.

@Ojciecdyrektor - czasem go nie ogarniam.

13. Najsłabsze ogniwo.

Nie przychodzi mi do głowy nikt konkretny. Każdy daje od siebie coś pozytywnego i każdy swoją aktywnością (nawet drobną) utrzymuje forum przy życiu.

14. Największe rozczarowanie.

Z tym u mnie podobnie jak z największym postępem. Jak nie zauważyłem specjalnie u nikogo znacznego wzrostu poziomu, tak nie zauważyłem znacznego spadku.

Awatar użytkownika
19B10
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 625
Kibicuję: WRE

Plebiscyt forumowy 2021

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 19B10 » 23 gru 2021, 15:53

1. Najbardziej wartościowy forumowicz - @Eyesmon, @DDK
2. Debiut roku - nie mam pojęcia
3. Największy znawca - @Kluchman
4. Forumowicz, którego chciałbyś poznać - @DDK, @NoName1989
5. Największy dowcipniś - nie mam pojęcia
6. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum?- nie mam pojęcia
7. Najlepszy avatar - @HerskOner
8. Wydarzenie roku na forum - kolejny już rok jest to temat o covidzie.
9. Kto poczynił największy postęp - nie mam pojęcia
11. Najfajniejszy użytkownik - @DDK, @czubatka @Tomusmc, @futbolowa
12. Największy dziwak - ozob
13. Najsłabsze ogniwo - nie mam pojęcia

Awatar użytkownika
HMK
Sergio Ramos
Reputacja: 1683
Kibicuję: Karimowi Benzemie
Kontakt:

Plebiscyt forumowy 2021

Post Wyświetl pojedynczy post autor: HMK » 23 gru 2021, 16:47

@czubatka za wszystkie dane, ogarnianie kwestii technicznych. Fakt, jest pomocnym użytkownikiem, ale w dobrej drużynie musi też być gość od tej niewdzięcznej roboty i czasami trzeba też takie osoby wyróżnić w tej głównej kategorii. Tak N'Golo Kante swiatapilki.
@DDK za całokształt, lata na forum, fajnie się go czyta a i to bardzo w porządku gość. Zasługuje na głos.
I postawię na @Tomusmc również za całokształt, nie udzielam się już tyle co kiedyś, więc i więcej postów mi ucieka, ciężko mi określić kto wzniósł forum na wyższy poziom, a kto sprawił, że strona zaczęła pukać w wieko od trumny (a nie, sorry, wiem :smile2: ), ale Tomek też jest tu od zawsze odkąd pamiętam.
2. Debiut roku -
@HerskOner, nowe twarze się przewijały, ale tylko Hersk wszedł z buta, był aktywny i wbił się do składu. bardzo dobry debiut, mocne wejście. Oby więcej takich osób, co by za rok mieć duży dylemat kogo tu wstawić
@Kamil121, ten nick.. tyle wspomnień. Kiedyś to było, ale już nie jest. Miło widzieć nowy madrycki nabytek w szeregach forum.
3. Największy znawca -
@Cement niezmiennie, chociażby za posty podsumowujące mecze Las Palmas, a jak wiadomo Segunda = big love. Widać, że to chłopak z pasją a i w innych tematach miło mi się go czyta.
@Kluchman, kolega po szalu i choć w pewnej, wiadomej kwestii się nie zgadzamy tak szanuję, że jako jeden z nielicznych w temacie wirusa ma siły i chęci pocić się niesamowicie.
@7lechus polecę nieoczywistym typem, nie rozumiem fascynacji, ale widać, że kręci go ta babska piłka niesamowicie. Za dokładne opisy, za regularne relacje w temacie kobiecego futbolu zasługuje na głos.
Tutaj bez większych opisów, ale @Sergek chyba niezmiennie co roku.
Historie @sicksticka regularnie śmieszą, ponadto ludzie ze zwały.
6. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum?-
@Morrow, @Dr.Football1, @blackmore
7. Najlepszy avatar -
Krówka @Kluchmana i oczywiście mój Ronaldo Nazario Brefłejt
Messi vs Lewy, koronawirus w natarciu
Nie wiem.
@czubatka
Fajny na pewno jest @matt_, @NoName1989 ma bardzo fajny gust rapowy (83!), @piotrcies już taki fajny nie jest, ale to też spoko gość.
12. Największy dziwak -
@Bassu, bo to co ostatnio wypisywał w temacie wirusa przeszło wszelkie pojęcie.
13. Najsłabsze ogniwo -
@MarcinW, myślę że argumentacja zbędna.
@adam9729859 oraz @ADAMJUVENTUSPL za brak aktywności w ostatnim czasie.
Nikt mnie nie rozczarował. :(

Awatar użytkownika
piotrcies
Casemiro
Casemiro
Reputacja: 5918

Plebiscyt forumowy 2021

Post Wyświetl pojedynczy post autor: piotrcies » 23 gru 2021, 18:59

1. Najbardziej wartościowy forumowicz - @Delpiero14 był nieobecny przez jakiś czas, a wrócił w bdb stylu; @Diamen23 - inteligentny, zabawny i aktywny forumowicz - klasa od lat; @Kluchman za wiedzę i kulturę wypowiedzi.
2. Debiut roku - @HerskOner, który zaliczył najlepszy wybór od kilku lat i jest oczywistym kandydatem.
3. Największy znawca - @Kluchman - w zasadzie wyjaśnienie w pierwszej kategorii; @seba82 zna wszystkich agentów wszystkich piłkarzy we Włoszech i analizuje nawet kandydatów do Primavery; @Boromir w tematach polityczno-gospodarczo-historycznych zdaje się być prawdziwym ekspertem.
4. Forumowicz, którego chciałbyś poznać - minęło mi parcie do poznawania nowych forumowiczów, zwłaszcza że kilku miałem okazję spotkać i - jeśli mówimy o spotkaniach twarzą w twarz - do tej pory się nie zawiodłem, a szkoda byłoby ten trend psuć, ale jeśli mam kogoś wybrać, to @Diamen23 i @Delpiero14, bo można by załatwić spotkanie za jednym zamachem xD
5. Największy dowcipniś - @Delpiero14 za nieagresywny, ale zabawny sposób pisania; @sickstick ma czasem niezły żart, czasem przypomina mnie, ale niektóre teksty się wybijają; @Diamen23 mijają lata, a wciąż bawi.
6. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum? - @fieldy, @petru; @Morrow - każdy klasowy, każdy nieobecny:(
7. Najlepszy avatar - chyba @Chlopaczek, bo w sumie niezły żart.
8. Wydarzenie roku na forum - Covid i Złota Piłka
9. Kto poczynił największy postęp - @Bassu - o wiele mniej agresji w postach i od razu o wiele lepiej się czyta, zwłaszcza że pisze dużo o naszym klubie i widać, że tym żyje :beer: ; @Tomusmc w sumie podobnie
10. Najbardziej pomocny użytkownik - @czubatka za pomoc w sprawach forum; @seba82 - nie korzystałem co prawda z pomocy w tematach siłowni, ale zawsze tam pomaga chętnym; @cloner za pomoc w kwestiach językowych xd.
11. Najfajniejszy użytkownik - @Magnum - spoko ziomek prywatnie i na forum; @sci wkurzał mnie trochę pchaniem Ronaldo do United, ale wyszło na niego, poza tym równy ziomek; @futbolowa - lubię ją.
12. Największy dziwak - @Pinturicchio, bo ma swój charakterystyczny sposób pisania (ze zrozumiałych względów); @RoyKeane - poprzednicy wytłumaczyli, @Ojciecdyrektor - wystarczy spojrzeć choćby na jego post w tym temacie.
13. Najsłabsze ogniwo - brak głosu
14. Największe rozczarowanie - brak głosu

Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1823
Kontakt:

Plebiscyt forumowy 2021

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Kluchman » 23 gru 2021, 20:50

1. Najbardziej wartościowy forumowicz:
- @Bernabeu – Zazwyczaj jak coś napisze, to trudno coś więcej dodać i jeszcze trudniej się nie zgodzić. Aktywny jest niemal wyłącznie w tematach piłkarskich, nie wzbudza kontrowersji, prezentuje najwyższy poziom.
- @venomik – Chyba trochę niedoceniany użytkownik, a warto zauważyć, że wszędzie gdzie się pojawia, ma coś ciekawego do napisania. Do tego bardzo kulturalnie, a jednocześnie celnie, potrafi wytknąć rozmówcy wszelkie błędy w jego rozumowaniu.
- @piotrcies – Już dość dawno stał się główną twarzą i organizatorem forum, nie tylko pisząc mnóstwo postów, ale też w pewnym sensie tutaj pracując. Jeśli przestał Wam się rzucać w oczy niegdyś regularny spam, to w dużym stopniu jego zasługa. Do tego bierze na siebie kluczowe, nie zawsze popularne decyzje, jak choćby te o banowaniu użytkowników.
2. Debiut roku:
- @HerskOner – Pisze tak dużo, że już za samą liczbę postów właściwie nie ma w tej kategorii większej konkurencji.
- @Kamil121 – Na zachętę, by pisał częściej i może nie tylko na temat Realu Madryt.
3. Największy znawca:
- @Magnum – Trochę rzadziej ostatnio zagląda, ale jego wiedza na temat przepisów i wszystkiego co związane z sędziowaniem (w końcu sam się tym zajmuje) w niektórych dyskusjach bywa bezcenna.
- @Wojtekb – Też nie należy do najbardziej aktywnych użytkowników, ale za to należy do moich ulubionych. Rozumie wydarzenia na boisku piłkarskim jak mało kto, a spójności i siły argumentów można tylko pozazdrościć.
- @moody90 – Czasami zastanawiam się, skąd on bierze te wszystkie statystyki, by uargumentować swoje zdanie. Gdyby zaczęła się dyskusja o tym, ilu chłopaków okiwali Lionel Messi i Cristiano Ronaldo, gdy mieli po 15 lat, to on wstawiłby jakiś wykres, tabelkę, grafikę albo nawet filmik, które by to zgrabnie podsumowywały. Za swoje przywiązanie do Argentyńczyka musi jednak płacić wysoką cenę w postaci regularnego oglądania meczów PSG w lidze francuskiej.
4. Forumowicz, którego chciałbyś poznać:
- @futbolowa – Chyba umieszczam ją tu już któryś raz, więc może powinienem przestać albo pojechać do Częstochowy, ale gdzieś chciałem ją umieścić. To nietypowe połączenie osoby lubianej, pracowitej, zorganizowanej, wielozadaniowej i czytającej mnóstwo książek z pozornie niepasującymi do tego wszystkiego zawirowaniami osobistymi.
5. Największy dowcipniś:
- @Diamen23 – Może nie sypie żartami na prawo i lewo, ale nigdy nie są one wymuszone lub złosliwe i praktycznie zawsze są trafione. Do tego jest jednym z najaktywniejszych forumowiczów i na pewno nie byłoby błędem wymienienie go też w innych pozytywnych kategoriach.
6. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum:
- @Morrow – Czasami zajrzy, czasami coś ciekawego napisze, ale właśnie… czasami.
- @fieldy – Niegdyś był nierozerwalną częścią tego miejsca i trudno było sobie wyobrazić, że mógłby zniknąć. Jednak wyobrażenia swoją drogą, a fakty swoją.
7. Najlepszy avatar:
- @Chlopaczek – Za trafne scharakteryzowanie polskiej prawicy za pomocą jednego małego obrazka.
8. Wydarzenie roku na forum:
- Definitywny (?) ban dla najsłabszego ogniwa roku pańskiego 2020 ozoba. Niestrudzenie pracował na poszerzenie swojej gabloty na podobne trofea, ale w tych okolicznościach może mu się nie udać.
- Niezapowiedziany udział piotrciesa w moim ulubionym teleturnieju Jeden z dziesięciu.
- Ożywienie się forum podczas Euro 2020 oraz okolic gali złotej piłki.
9. Kto poczynił największy postęp:
- Moje wyróżnienia w tej kategorii z poprzednich lat okazały się przedwczesne. Nie powtórzę tego błędu.
10. Najbardziej pomocny użytkownik:
- @czubatka – Za pomoc w tematach technicznych i stworzenie niezastąpionego bota wrzucającego bramki, w tym z rozgrywek, o których istnieniu nigdy nie myślałem.
- @maciek_88 – Za publikowane od czasu do czasu posty na temat prawa, w tym prawa sportowego.
- @seba82 – Za kulturystykę. Nie wiem, czy to, co tam wypisuje, jest poprawne merytorycznie, ale robi dobre wrażenie.
11. Najfajniejszy użytkownik:
- @sickstick – Człowiek, który pojawia się niemal we wszystkich działach forum i potrafi łączyć wpisy całkowicie poważne i merytoryczne z pewnym humorem, zdystansowaniem i osobistymi doświadczeniami. Dodatkowy plusik za chęć rozwoju i szukanie nowych okazji zawodowych.
- @Boromir – Bardzo ciekawy człowiek o rzadko spotykanym wykształceniu (jak dobrze pamiętam, jest geologiem). Wiele trafnych spostrzeżeń i inteligentne żarty. Trochę intryguje mnie jego zainteresowanie Ukrainą.
- @Delpiero14 – Niegdyś prześmiewczo nazywany alter ego piotrciesa, ale w pewnym sensie rzeczywiście jest jak jego samodzielnie działająca prawa ręka dbająca o porządek i dobry wizerunek forum. Do tego to po prostu sympatyczny chłopak, do którego nie ma się o co przyczepić, a ostatnio wprowadził na forum słowo „chad”.
12. Największy dziwak:
- @DDK – Za przydługie opowieści autobiograficzne pisane w stylu jakby mówił do kolegi przy piwie. Oraz za podejście do elokwentnego Sławka i niektórych jego kolegów z tych samych kręgów politycznych, którzy nieskutecznie próbują zwiększyć swoje poparcie poprzez marudzenie na wszelkie restrykcje związane z pandemią. Wystarczy nadużywać słowa klucz „wolność” i już jest szansa na udostępnienie wpisu na forum. Mamy zupełnie inne światopoglądy, ale poza tymi drobnymi „dziwactwami” jest to jednak pozytywny użytkownik. Należy mu się dodatkowy plusik za fajnego psiaka.
- @czarny samael – Jak już się zaangażuje w jakąś dyskusję, jest niezmordowany. Nie wiem, jakim cudem one się w ogóle kończą. Ogólnie jednak doceniam, że stara się dyskutować na argumenty. Nawet jeśli nie zawsze się z nim zgadzam i trudno przesunąć go z pierwotnie przyjętego stanowiska choćby o pół centymetra.
- @Cement – Za oglądanie meczów, których prawie nikt nie ogląda i związaną z nimi aktywność na forum. Trudno w jego postach dostrzec jakieś własne opinie czy spostrzeżenia, gdyż właściwie zamieszcza suche relacje, opisując mecze akcja po akcji. Zupełnie jakby oglądał te spotkania z notatnikiem w ręku i przy całkowitym zdystansowaniu emocjonalnym. Jednocześnie rzadko angażuje się w jakiekolwiek dyskusje na tematy piłkarskie. Z kilku tematów utworzył bańki, w których niewzruszenie pisze sam ze sobą.
13. Najsłabsze ogniwo:
- @cloner – Nagroda za stworzenie i propagowanie nurtu filozofii XXI wieku od jego nicka nazwanego cloneryzmem. Nurt ten można scharakteryzować jako połączenie pięciu głównych idei, w tym: nie wiedzieć, nie rozumieć, nie sprawdzać, wypowiadać się ze stanowczością, samemu przyznawać sobie rację.
14. Największe rozczarowanie:
- @coco – Za wrzucanie na forum filmików z bluzgającym kulturystą i mało udane próby obrażania mojej osoby, z porównaniami do ludzi, którzy popsuli odwieczny pozytywny wizerunek swastyki, włącznie. Mimo wszystko umieściłem go w tej kategorii, a nie w poprzedniej, bo dopóki jakiś „lewak” nie burzy w brutalny sposób jego silnie zakonserwowanego światopoglądu, potrafi nawet z sensem napisać kilka zdań o piłce. No i lubi Marcelo Bielsę. Też kiedyś lubiłem, ale mi zobojętniał.
- @matt_ – W zeszłym roku był MVP, a w tym wykazywał znacznie mniejszą aktywność.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 4258

Plebiscyt forumowy 2021

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Tomusmc » 23 gru 2021, 22:10

@DDK jest tu od dawna, często się udziela i troszkę żałuję, że w Krakowie nie było czasu i okazji żeby się spotkać na browarku

@futbolowa kobieta sukcesu, miło się patrzy jak idzie do przodu. Też mało brakowało żebyśmy się spotkali w Gdańsku, ale nic straconego bo wiem, że kiedyś tu wróci ;)

@seba82 mimo, że z drugiej strony moich klubowych sympatii to gościa nie da się nie lubić. Oddany swojemu klubowi, ale racjonalnie myślący. Kiedy trzeba stanie za nim, a innym razem zgodzi się ze zdaniem "wroga". Czasami dał się złapać ozobowi, ale zazwyczaj ma wyważone i merytoryczne wypowiedzi za co szanuję bo w tematach Calcio nie jest łatwo ;)

2. Debiut roku -

@HerskOner bezsprzecznie. Wszedł z buta i często się udziela, oby tak dalej :beer:

@Pinturicchio ciekawa postać. Dla wielu dziwak, ale będę szanował jak zostanie na dłużej, nowa iskierka na forum

3. Największy znawca -

@Cement czesto czytam te jego elaboraty na temat meczu, który większość olała. Nie mam pojęcia skąd on tak skrupulatnie bierze opis bo ja po meczu Juve zapamiętuję z dwie akcje (oprócz bramek), które są warte uwagi ;)

@Bernabeu udziela się nie tylko w temacie ligi hiszpańskiej czy Realu. Ma sporą wiedzę na temat futbolu i potrafi pogadać na poziomie mając masę argumentów na wiele tematów

4. Forumowicz, którego chciałbyś poznać - @futbolowa @DDK tę dwójkę opisałem wcześniej więc nie muszę nic dodawać

@sickstick myślę, że z tym gościem bym się nie nudził ;)

@sickstick jego żarty są zawsze w punkt. Opowieści zawsze śmieszą ;) nic na siłę

6. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum?- zazwyczaj pisałem, że nikogo bo każdy odszedł na własne widzimisię, ale jakbym był przyciśnięty do ściany to z miejsca bym wyróżnił @blackmore

@Morrow jego też muszę dodać bo za rzadko tu bywa

7. Najlepszy avatar -

@Ojciecdyrektor sorki,jetsem tylko facetem ;)

8. Wydarzenie roku na forum - cierpliwość do pisania kolejnych setek postów w temacie Covida

Euro 2021 Na którym dostałem bana przed samym finałem :(

9. Kto poczynił największy postęp - @HMK zdecydowanie dojrzał i fajnie się go czyta. W wielu kwestiach się z nim zgadzam i w końcu można pogadać jak mężczyzna z mężczyzną ;) oby częściej się udzielał

@19B10 na początku myślałem, że to typowy kibol z Łodzi, a tu niespodzianka i nie dość, że fajnie się z nim rozmawia, chce odwiedzić Gdańsk to jeszcze można go spotkać w wielu innych tematach piłkarskich

Reszta raczej trzyma stały poziom

@czubatka tu chyba nie trzeba komentować

@Kluchman w temacie informatycznym

@Hannibal za tematy samochodowe :)

@sci - ziomek po szalu, fajnie mieć go po swojej stronie. Od lat na forum

@Hersk Oner - takie debiuty to ja szanuję 8)

@sickstick jedna z najbarwniejszych osób z tego forum

12. Największy dziwak -

@RoyKeane duzo już było napisane o nim, nie będę się powtarzał

@cloner nie kumam typa po prostu. Wieczne dziecko, które stara się być poważnym i na zmianę udaje inteligenta i patola. Dwubiegunówka jak nic

@Ilka odeszła, wróciła, znowu jej nie ma. Strasznie zapatrzona w PiS co strasznie dziwi patrząc na to co się w tym kraju odpier*ala

13. Najsłabsze ogniwo - każdy coś wnosi do forum, nawet jak jest skandalistą to i tak powoduje szum na forum dzięki czemu są dyskusje

14. Największe rozczarowanie @ozob pomylilem się co do jego osoby i biję się w pierś. Cieszę się, że nie ma go już z nami

@cloner za to, że pewnie nigdy nie dorośnie

@MazurXIII ślepo wierzy i chce walczyć z całym światem żeby wyszło na jego. Dość agresywny foruming

Starałem się patrzeć obiektywnie i nie pominąć nikogo kto, w moim mniemaniu, coś wnosi do życia tego forum :beer:

Awatar użytkownika
futbolowa
Czerwona Diablica
Reputacja: 1595
Kibicuję: RKS Raków + ManUTD
Kontakt:

Plebiscyt forumowy 2021

Post Wyświetl pojedynczy post autor: futbolowa » 25 gru 2021, 14:09

1. Najbardziej wartościowy forumowicz - @Kluchman (duża wiedza na wiele tematów, ciekawe polecajki książkowe, trwa przy swoim, nawet jeśli obrywa za niepopularne opinie); @piotrcies i @czubatka (za wykonywanie na forum dużo roboty i podtrzymywanie tego miejsca przy życiu)
2. Debiut roku - w oczy rzucił się tylko @HerskOner, co znaczy, że zasłużył na to wyróżnienie
3. Największy znawca - @Kluchman , @seba82, @Boromir (każdy wnosi w różnych tematach bardzo wiele do dyskusji)
4. Forumowicz, którego chciałbyś poznać - myślę, że miałabym dużo do pogadania z @Tomusmc, @DDK i @Kluchman, chociaż prawda jest taka, że chciałabym znać większość aktywnych forumowiczów
5. Największy dowcipniś - @sickstick, @Diamen23, @Delpiero14
6. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum? - ciekawa jestem, na kogo nam wyrósł @Carbon; no i @Morrow bardzo by nam się tutaj przydał
7. Najlepszy avatar - @sci, @Tomusmc, @Delpiero14
8. Wydarzenie roku na forum - zniknięcie i powrót @Ilka
9. Kto poczynił największy postęp - w sumie nikogo nie analizowałam pod tym kątem
10. Najbardziej pomocny użytkownik - @czubatka (wyjaśniać nie trzeba)
11. Najfajniejszy użytkownik - w tym roku nabliżej mi do @Eyesmon, @Kluchman i @maciek_88, z którymi jakoś tam pozaforumowo też się "widzimy"
12. Największy dziwak - chyba nikt mi nie wpadł oko w ten sposób
13. Najsłabsze ogniwo - nie mam
14. Największe rozczarowanie - temat covidowy.

Awatar użytkownika
Boromir
Shadow stalker
Reputacja: 2922

Plebiscyt forumowy 2021

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 28 gru 2021, 13:11

1. Najbardziej wartościowy forumowicz - Bernabeu, nie wiem czy ja go już nie nominowałem w zeszłym roku ale taki ziomek do dyskusji, tu Real, tam Juventus, gdzie indziej znowu o reprezentacji. Stara dobra szkoła "a jebnę posta" i ja to szanuję
2. Debiut roku - HerskOner, młody się nie bał i sczapkował, gratulacje
3. Największy znawca - Cement, tak mi się wydaje, bo przecież i tak nie ma tego jak zweryfikować czy on naprawdę tę trzecią ligę szkocką widział na oczy :wink:
4. Forumowicz, którego chciałbyś poznać - spotykamy się codziennie, pokolenie C itd
5. Największy dowcipniś - słaby rok pod względem dowcipów, jestem zniesmaczony i nikt nie dostanie głosu
6. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum? - (L)oczkerson, ogólnie mógłbym to wymienić całą turyńską ekipę ale brak (L)oczka najbardziej dostrzegalny
7. Najlepszy avatar - HerskOner
8. Wydarzenie roku na forum - wojny ozoba, zwłaszcza ten ostatni tydzień EURO i podjarka Anglikami, to było dobre
9. Kto poczynił największy postęp - sickstick, przestał być zabawny na siłę i poszedł w merytorykę co wyszło mu na dobre. Na dowcipnisia roku i tak był za słaby a na znawcę czy MVP może jeszcze kiedyś zasłuży
10. Najbardziej pomocny użytkownik - boticelli, każdy wie za co
11. Najfajniejszy użytkownik - Magnum, on wie za co
12. Największy dziwak - cloner za dziwny sposób prowadzenia dyskusji, zwłaszcza pod koniec roku było to widoczne
13. Najsłabsze ogniwo - polska piłka
14. Największe rozczarowanie - ozob, niby taki mądry a dał się zbanować drugi raz :(

Zablokowany

Wróć do „Plebiscyty i rankingi”