1. Bundesliga (zbiorczy) - Strona 110

Piłka nożna w Niemczech | Rozgrywki ligowe: Bundesliga i Puchar Niemiec | Kluby: Bayern Monachium, Borussia Dortmund, Bayer Leverkusen | Reprezentacja Niemiec | Transfery oraz inne wydarzenia związane z niemiecką piłką nożną
Awatar użytkownika
Michał M
Bawarski Krzyżak
Posty: 4435
Rejestracja: 15 lut 2007, 13:38
Reputacja: 121
Lokalizacja: Toruń

1. Bundesliga (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Michał M » 16 maja 2026, 16:38

Kuba199292 pisze:
16 maja 2026, 16:00
Freiburg zajmuje obecnie 7 miejsce w lidze ale jak wygra LE to awansuje do LM czyli 8 miejsce będzie grać w LK ?
Chyba tak to działa. Dlatego wcześniej Kicker pisał o możliwości gry w pucharach dla nawet 9 drużyn BL, no ale ostatecznie 5 miejsce w LM wzięli Hiszpanie.

Awatar użytkownika
1234
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4666
Rejestracja: 13 maja 2022, 8:50
Reputacja: 1725

1. Bundesliga (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 1234 » 17 maja 2026, 20:20

W 4 lata z 4.ligi do Bundesligi, miasteczko 7 tysięcy mieszkańców spod granicy z Francją/Luksemburgiem :witam:


Awatar użytkownika
Tennessee
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 2340
Rejestracja: 18 kwie 2012, 23:30
Reputacja: 517

1. Bundesliga (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Tennessee » 25 maja 2026, 21:18

Kłopoty, kłopoty Wolfsburga!

Awatar użytkownika
League
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 19440
Rejestracja: 24 lut 2011, 20:02
Reputacja: 2388

1. Bundesliga (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: League » 25 maja 2026, 21:44

Fajnie. Oby Paderborn wygrał. Wesołą piłkę grają.

Awatar użytkownika
matt_
Moderator
Moderator
Posty: 13920
Rejestracja: 04 sie 2016, 13:56
Reputacja: 3814

1. Bundesliga (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: matt_ » 25 maja 2026, 22:26

Dobrze, że w Niemczech jak ludzie mają dogrywkę w razie remisu.

Awatar użytkownika
Tennessee
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 2340
Rejestracja: 18 kwie 2012, 23:30
Reputacja: 517

1. Bundesliga (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Tennessee » 25 maja 2026, 22:37

Trzeba przyznać, że Wolfsburg dobrze broni w tym meczu, masa strzałów zblokowanych, poza dośrodkowaniami nie pozwalają się rozpędzić rywalowi, fizycznie też się trzymają nieźle grając przecież większość spotkania w osłabieniu.

No ale jednak padło.

Awatar użytkownika
Milena
Rezerwowy
Rezerwowy
Posty: 203
Rejestracja: 04 lut 2024, 23:57
Reputacja: 51
Kibicuję: Celta Vigo Wisła Płock

1. Bundesliga (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Milena » 25 maja 2026, 22:49

Wolfsburg :pogrzeb:

Strona mi ciężko chodzi

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 64420
Rejestracja: 08 mar 2005, 11:33
Reputacja: 8496
Kontakt:

1. Bundesliga (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 25 maja 2026, 22:59

matt_ pisze:
25 maja 2026, 22:26
Dobrze, że w Niemczech jak ludzie mają dogrywkę w razie remisu.
Czemu mieliby nie mieć?
Grają ze sobą zespoły z różnych poziomów. Brawo Grabara ale też walić Wilki :lol2: Paderborn niech robi awans.

Awatar użytkownika
matt_
Moderator
Moderator
Posty: 13920
Rejestracja: 04 sie 2016, 13:56
Reputacja: 3814

1. Bundesliga (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: matt_ » 25 maja 2026, 23:02

cloner pisze:
25 maja 2026, 22:59
Czemu mieliby nie mieć?
No właśnie dlaczego, jaki byłby sens barażu bez rozstrzygnięcia? :)

Awatar użytkownika
Tennessee
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 2340
Rejestracja: 18 kwie 2012, 23:30
Reputacja: 517

1. Bundesliga (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Tennessee » 25 maja 2026, 23:46

Niesamowita porażka VfL patrząc na cały sezon. To się nadaje na jakąś rozprawkę, takie dno mając w składzie tak dobrych piłkarzy, ciężko tak po prostu wytłumaczyć co zawiodło najbardziej. Dużo było tych porażek i strat punktów w niewytłumaczalny sposób, brak koncentracji, brak konkretnych wymagań, złe przygotowanie do sezonu, nie wiem, strasznie dziwna drużyna.

Wydaje mnie się, że wrócą dość szybko, pytanie jak udźwigną to finansowo. Chociaż spadały nie takie kluby w Niemczech i jakoś się to trzymało spójnie w całości, więc tu powinna być podobnie.

Awatar użytkownika
Sh00t
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 1607
Rejestracja: 07 wrz 2022, 11:04
Reputacja: 227
Kibicuję: Juventus

1. Bundesliga (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Sh00t » 26 maja 2026, 0:55

Tennessee pisze:
25 maja 2026, 23:46
Niesamowita porażka VfL patrząc na cały sezon. To się nadaje na jakąś rozprawkę, takie dno mając w składzie tak dobrych piłkarzy, ciężko tak po prostu wytłumaczyć co zawiodło najbardziej. Dużo było tych porażek i strat punktów w niewytłumaczalny sposób, brak koncentracji, brak konkretnych wymagań, złe przygotowanie do sezonu, nie wiem, strasznie dziwna drużyna.

Wydaje mnie się, że wrócą dość szybko, pytanie jak udźwigną to finansowo. Chociaż spadały nie takie kluby w Niemczech i jakoś się to trzymało spójnie w całości, więc tu powinna być podobnie.
No nie wiem czy wrócą dosyć szybko, bo akurat druga Bundesliga jest dosyć wyrównana i tam każdy może dostać w papę z każdym. Takiemu HSV zajęło to parę dobrych lat, Schalke też.

Awatar użytkownika
Nebula RN
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 6724
Rejestracja: 29 sty 2005, 15:09
Reputacja: 900

1. Bundesliga (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Nebula RN » 26 maja 2026, 6:38

Bardzo dobrze, nie ma innej takiej bezplciowej drużyny w Niemczech jak Wolfsburg.
Warunki cieplarniane i zero oczekiwań i wymagań.
To niech teraz ta kadra pobiega po boiskach 2 bundesligi, to może się ogarną.
Chociaż pewnie większość z graczy się ewakuuje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niemcy”