Tenis - Strona 319

Dewiza tego działu to: 'Nie samą piłką człowiek żyje". Dyskusje na temat wszystkich dyscyplin sportowych, od ping-ponga poczynając, na curlingu kończąć.
Awatar użytkownika
yedraz
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 5455
Rejestracja: 05 cze 2018, 16:36
Reputacja: 1012
Kibicuję: Jagiellonia Białystok
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Tenis

Post Wyświetl pojedynczy post autor: yedraz » 03 cze 2026, 15:38

1234 pisze:
03 cze 2026, 15:33
Ciekawe, czy ma w sztabie psychologa, tak daleko zajść to może już być jakiś potrzebny.
A to prawda. :mrgreen:
Sabalenka prowadząc w drugim secie 5:4 i serwując na zwycięstwo całkowicie się posypała i w tej chwili przefrała siedem gemów z rzędu z Dianą Sznajder! :shock:
Ostatnio zmieniony 03 cze 2026, 16:13 przez yedraz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
yedraz
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 5455
Rejestracja: 05 cze 2018, 16:36
Reputacja: 1012
Kibicuję: Jagiellonia Białystok
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Tenis

Post Wyświetl pojedynczy post autor: yedraz » 03 cze 2026, 15:40

OSIEM!!! :pijemy:

Awatar użytkownika
Chlopaczek
Ten obcy
Posty: 12911
Rejestracja: 16 lip 2004, 13:00
Reputacja: 3244
Lokalizacja: Blizej ciebie niz myslisz

Tenis

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Chlopaczek » 03 cze 2026, 15:44

Puree z zimnioka.

Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 18464
Rejestracja: 30 kwie 2006, 19:06
Reputacja: 2382
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Tenis

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Kluchman » 03 cze 2026, 15:47

To jakiś skrajny objaw syndromu kobiecego tenisa, czy co się odwaliło?

Awatar użytkownika
yedraz
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 5455
Rejestracja: 05 cze 2018, 16:36
Reputacja: 1012
Kibicuję: Jagiellonia Białystok
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Tenis

Post Wyświetl pojedynczy post autor: yedraz » 03 cze 2026, 15:49

Dziewięć... :ozob:
Nie taka Aryna straszna jak ją malują.
Z taką grą Białorusinki, myślę że i Maja miałaby szansę, a teraz czeka ją pojedynek z Rosjanką i też na pewno nie jest bez szans.
Ciekawe czy w jakimkolwiek turnieju kwalifikant(ka) wygrał turniej Wielkiego Szlema?
No i uzyskałem odpowiedź od AI:
"Tak, zdarzyło się to tylko raz w historii tenisa. Brytyjka Emma Raducanu wygrała wielkoszlemowy turniej US Open w 2021 roku jako kwalifikantka."
Kluchman pisze:
03 cze 2026, 15:47
To jakiś skrajny objaw syndromu kobiecego tenisa, czy co się odwaliło?
Myślę że to pierwsze, psychika siadła.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 64420
Rejestracja: 08 mar 2005, 11:33
Reputacja: 8496
Kontakt:

Tenis

Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 03 cze 2026, 15:52

Nie widziałem meczu, jedynie chyba 3 gemy, niestety Aryna w swoim stylu, klika piłek nie wyszło i psychika siada. Przy tak słabej głowie jestem pod wielkim wrażeniem, że osiągnęła w sporcie tak wiele. Nie radzi sobie pod presją i tak już zostanie do końca jej życia.

Awatar użytkownika
BadBoy
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7126
Rejestracja: 01 cze 2006, 19:47
Reputacja: 782

Tenis

Post Wyświetl pojedynczy post autor: BadBoy » 03 cze 2026, 15:57

Nie wierzę że to nie jakaś kontuzja 😅

Awatar użytkownika
venomik
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 6987
Rejestracja: 21 maja 2007, 19:00
Reputacja: 2091

Tenis

Post Wyświetl pojedynczy post autor: venomik » 03 cze 2026, 15:59

yedraz pisze:
03 cze 2026, 15:49
No i uzyskałem odpowiedź od AI:
To też dodatkowa informacja od AI:
Maja jest dopiero szóstą kwalifikantką w historii, która osiągnęła półfinał Wielkiego Szlema.

Awatar użytkownika
1234
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4666
Rejestracja: 13 maja 2022, 8:50
Reputacja: 1725

Tenis

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 1234 » 03 cze 2026, 16:01

venomik pisze:
03 cze 2026, 15:59
Maja jest dopiero szóstą kwalifikantką w historii, która osiągnęła półfinał Wielkiego Szlema.



Awatar użytkownika
matt_
Moderator
Moderator
Posty: 13920
Rejestracja: 04 sie 2016, 13:56
Reputacja: 3814

Tenis

Post Wyświetl pojedynczy post autor: matt_ » 03 cze 2026, 16:13

Raducanu to też był ciekawy przypadek. Ona po tej wygranej w US Open za dużo już nie ugrała, ale tylko rok młodsza od Mai. Obydwie mają jeszcze czas ;)

Awatar użytkownika
BadBoy
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7126
Rejestracja: 01 cze 2006, 19:47
Reputacja: 782

Tenis

Post Wyświetl pojedynczy post autor: BadBoy » 03 cze 2026, 16:17

Ugrała tyle że miała jeden z najwyższych kontraktów sponsorskich w kobiecym tourze 😁

Awatar użytkownika
emski
Kapitan
Kapitan
Posty: 2601
Rejestracja: 12 cze 2014, 21:30
Reputacja: 509

Tenis

Post Wyświetl pojedynczy post autor: emski » 03 cze 2026, 16:37

W obu meczach pań wiatr dawał się we znaki, ale teraz w meczu Cobollego i Auger-Alliassime’a wieje jak nad polskim morzem, jajca.

Awatar użytkownika
Chlopaczek
Ten obcy
Posty: 12911
Rejestracja: 16 lip 2004, 13:00
Reputacja: 3244
Lokalizacja: Blizej ciebie niz myslisz

Tenis

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Chlopaczek » 03 cze 2026, 18:53

Wlosi na maczce solo bardzo fajnie gorzej w 11 na trawie.

Awatar użytkownika
emski
Kapitan
Kapitan
Posty: 2601
Rejestracja: 12 cze 2014, 21:30
Reputacja: 509

Tenis

Post Wyświetl pojedynczy post autor: emski » 04 cze 2026, 16:41

Słabiutki mecz Kostiuk i zasłużona porażka. Do momentu zamknięcia dachu Andreeva miażdżyła rywalkę, aczkolwiek tutaj Marta chyba sama przegrywała ze sobą, bo zrobiła absurdalną liczbą niewymuszonych błędów. Potem Ukrainka wreszcie się obudziła, ale było już za późno, żeby odwrócić wynik meczu. Teraz czekamy na Maję.

Awatar użytkownika
Enjo
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 18468
Rejestracja: 26 lip 2007, 19:03
Reputacja: 2211
Kibicuję: AC Milan

Tenis

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Enjo » 04 cze 2026, 18:27

Ruska wkurwiona. Brawo Maja.

Nie dawało mi to spokoju ale na trybunach nie był Anelka, a Boris Diaw - były koszykarz Spurs, Francuz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne sporty”