7lechus
Mr.Chris
Post Wyświetl pojedynczy post autor: karollo89 » 03 cze 2026, 13:53
Kilka dni temu widziałem duży plakat. Jako że nie kojarzyłem, pomyślałem, iż to zagraniczne gówno, a okazuje się, że szczecińskie. Dzisiaj przejeżdżałem przez Most Brdowski i opowiadałem towarzyszce, że to bardzo popularne miejscówka do zdjęć i filmowania. Teraz patrzę i jedna z pierwszych scen trailera właśnie ma tam miejsce. Jako Szczecinianin od urodzenia i sympatyk tego miasta nigdy nie oglądałem serialu, którego akcja się tu toczy, a chyba kilka powstało. „Odwilż” wygląda na strasznego przeciętniaka, „Morfeusz” też raczej nie porwie.
karollo89
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Conrado » 03 cze 2026, 14:22
Conrado

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 7lechus » 03 cze 2026, 17:08
7lechus
Wróć do „Kultura, polityka, wydarzenia”
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
Zasady ochrony danych osobowych | Regulamin
Administracja, zarządzanie i wsparcie graficzne forum: pawel.studio