Seriale - Strona 660

Muzyka. Literatura. Prasa. Film. TV. Krótko mówiąc - Kultura. Wszystko co się dzieje w Polsce i na Świecie jest warte skomentowania. Polityka i wydarzenia. Dyskusje tylko na wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
7lechus
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 5173
Rejestracja: 04 sty 2020, 17:17
Reputacja: 2477
Kibicuję: INAC Kobe + Tokyo Verdy

Seriale

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 7lechus » 02 cze 2026, 19:18


Awatar użytkownika
moody
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 8751
Rejestracja: 03 wrz 2011, 12:06
Reputacja: 2307

Seriale

Post Wyświetl pojedynczy post autor: moody » 02 cze 2026, 19:55

Bassu pisze:
02 cze 2026, 16:28
To nie jest AI. Wrzucam posty które opracowanie mają w strukturze AI jeśli chodzi o dane i czcionkę. Reszta to własna twórczość.
Co to znaczy "opracowanie w AI jesli chodzi o dane i czcionke"?

Awatar użytkownika
Mr.Chris
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 8109
Rejestracja: 18 sty 2022, 23:14
Reputacja: 1931
Kibicuję: Manchester United

Seriale

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Mr.Chris » 02 cze 2026, 20:06

moody pisze:
02 cze 2026, 19:55
Bassu pisze:
02 cze 2026, 16:28
To nie jest AI. Wrzucam posty które opracowanie mają w strukturze AI jeśli chodzi o dane i czcionkę. Reszta to własna twórczość.
Co to znaczy "opracowanie w AI jesli chodzi o dane i czcionke"?
Że został zasymilowany przez BORG :P

Awatar użytkownika
venomik
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 6987
Rejestracja: 21 maja 2007, 19:00
Reputacja: 2091

Seriale

Post Wyświetl pojedynczy post autor: venomik » 02 cze 2026, 20:36

moody pisze:
02 cze 2026, 19:55
Co to znaczy "opracowanie w AI jesli chodzi o dane i czcionke"?
Brzmi jakby AI pomyślała, że AI to Adobe Ilustrator ;)

Awatar użytkownika
karollo89
Skład B
Skład B
Posty: 126
Rejestracja: 31 sty 2020, 16:27
Reputacja: 49

Seriale

Post Wyświetl pojedynczy post autor: karollo89 » 03 cze 2026, 13:53

1234 pisze:
02 cze 2026, 13:42
Dziś premiera Morfeusza na SkyShowtime. Robiony w Szczecinie, obsada niezła, kryminał, także trzeba obejrzeć.
Kilka dni temu widziałem duży plakat. Jako że nie kojarzyłem, pomyślałem, iż to zagraniczne gówno, a okazuje się, że szczecińskie. Dzisiaj przejeżdżałem przez Most Brdowski i opowiadałem towarzyszce, że to bardzo popularne miejscówka do zdjęć i filmowania. Teraz patrzę i jedna z pierwszych scen trailera właśnie ma tam miejsce. Jako Szczecinianin od urodzenia i sympatyk tego miasta nigdy nie oglądałem serialu, którego akcja się tu toczy, a chyba kilka powstało. „Odwilż” wygląda na strasznego przeciętniaka, „Morfeusz” też raczej nie porwie.

Awatar użytkownika
Conrado
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 13049
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:37
Reputacja: 1915

Seriale

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Conrado » 03 cze 2026, 14:22

Nie wiem czy było,ale ten trailer wygląda o niebo lepiej niż pierwszy ;)

Awatar użytkownika
7lechus
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 5173
Rejestracja: 04 sty 2020, 17:17
Reputacja: 2477
Kibicuję: INAC Kobe + Tokyo Verdy

Seriale

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 7lechus » 03 cze 2026, 17:08



W kwestii seiali Apple na dobre przejęło już chyba pałeczkę od HBO. Nie dość, że ich produkcje cechuje równe dobra o ile nie lepsza jakość to obecnie mają już chyba znacznie szersze gatunkowo portfolio.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kultura, polityka, wydarzenia”