Juventus cz.2 (zbiorczy) - Strona 5848

Piłka nożna we Włoszech: Serie A, Coppa Italia | Kluby (Juventus, AC Milan, Inter, Napoli | Reprezentacja Włoch) (Squadra Azzurra | Transfery | Inne wydarzenia związane z włoską piłką nożną
×

Które miejsce zajmie Juventus w lidze?

1
7
37%
2
5
26%
3
1
5%
4
3
16%
Poniżej 4
3
16%
Awatar użytkownika
sci
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 19163
Rejestracja: 12 cze 2005, 16:52
Reputacja: 2825
Lokalizacja: zza miedzy

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: sci » 03 cze 2026, 16:58

No właśnie ja też odnoszę takie wrażenie, że wielkiego łał to nie będzie

Awatar użytkownika
wloski
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 11841
Rejestracja: 18 kwie 2005, 14:35
Reputacja: 981
Kibicuję: Edukacjii Clonera
Lokalizacja: Układ galaktycznych

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: wloski » 03 cze 2026, 17:08



Lecimy tutaj

Awatar użytkownika
Berele Lewartow
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 5916
Rejestracja: 10 wrz 2004, 19:30
Reputacja: 700
Lokalizacja: zza Firewalla

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Berele Lewartow » 03 cze 2026, 17:25

wloski pisze:
03 cze 2026, 16:49
Patrząc po Dybali i Raboicie, to Vlaho skończy w jakimś BVB
Ale czy nam się udało kupić lepszych piłkarzy od nich, to też jest ciężko stwierdzić.

Hannibal
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 2353
Rejestracja: 13 lut 2019, 23:47
Reputacja: 1019

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Hannibal » 03 cze 2026, 17:35

Najważniejsze to tanio sprzedać albo oddać za free, a jakiś drogi placek do składu zawsze się znajdzie :lol2:

Awatar użytkownika
wloski
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 11841
Rejestracja: 18 kwie 2005, 14:35
Reputacja: 981
Kibicuję: Edukacjii Clonera
Lokalizacja: Układ galaktycznych

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: wloski » 03 cze 2026, 17:52

Berele Lewartow pisze:
03 cze 2026, 17:25
wloski pisze:
03 cze 2026, 16:49
Patrząc po Dybali i Raboicie, to Vlaho skończy w jakimś BVB
Ale czy nam się udało kupić lepszych piłkarzy od nich, to też jest ciężko stwierdzić.
Nie udało się, teraz też nie uda. Bo mamy problem w zarządzie, ktoś musiał wpaść na wysokie pensje, a później płacz. Vlaho miał e Violi 1 mln, co skłoniło Juventus żeby podnosić mu od razu pensję do 8 mln.

Awatar użytkownika
Nebula RN
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 6724
Rejestracja: 29 sty 2005, 15:09
Reputacja: 900

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Nebula RN » 03 cze 2026, 17:56

wloski pisze:
03 cze 2026, 16:49
Patrząc po Dybali i Raboicie, to Vlaho skończy w jakimś BVB
Obaj skończyli ten sezon wyżej niż Juve 😉

Awatar użytkownika
wloski
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 11841
Rejestracja: 18 kwie 2005, 14:35
Reputacja: 981
Kibicuję: Edukacjii Clonera
Lokalizacja: Układ galaktycznych

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: wloski » 03 cze 2026, 18:06

Jaki Ty bystry

Awatar użytkownika
PietroBosman
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7289
Rejestracja: 06 wrz 2015, 11:12
Reputacja: 889

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: PietroBosman » 03 cze 2026, 18:08

sci pisze:
03 cze 2026, 16:45
Ile tam Lukaku zarabia?
Prawie 8 baniek:
https://m.aiscore.com/pl/salary/player- ... i08x9t27xd

Awatar użytkownika
sci
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 19163
Rejestracja: 12 cze 2005, 16:52
Reputacja: 2825
Lokalizacja: zza miedzy

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: sci » 03 cze 2026, 18:37

Aa no to jak BigRom zapalą miłością do innego klubu to na pensje dla Vlaho wystarczy. Oby tylko nikt z naszych nie wpadł na pomysł ściągnięcia Belga

Awatar użytkownika
wloski
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 11841
Rejestracja: 18 kwie 2005, 14:35
Reputacja: 981
Kibicuję: Edukacjii Clonera
Lokalizacja: Układ galaktycznych

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: wloski » 03 cze 2026, 19:12



180 mln rozjebane na dwóch zdjęciach.



Zmarnowane akcje w jakości HD :D, byłoby więcej ale odpuścił 48 spotkań w Serie A z powodu kontuzji będąc jednocześnie najlepiej zarabiającym grajkiem.

Awatar użytkownika
Nebula RN
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 6724
Rejestracja: 29 sty 2005, 15:09
Reputacja: 900

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Nebula RN » 03 cze 2026, 19:23

wloski pisze:
03 cze 2026, 18:06
Jaki Ty bystry
Sorry z nie chciałem Cię przyćmić 😉

Awatar użytkownika
wloski
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 11841
Rejestracja: 18 kwie 2005, 14:35
Reputacja: 981
Kibicuję: Edukacjii Clonera
Lokalizacja: Układ galaktycznych

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: wloski » 03 cze 2026, 19:31

Jaki Ty skromny

Awatar użytkownika
PietroBosman
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7289
Rejestracja: 06 wrz 2015, 11:12
Reputacja: 889

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: PietroBosman » 03 cze 2026, 19:37

sci pisze:
03 cze 2026, 18:37
Oby tylko nikt z naszych nie wpadł na pomysł ściągnięcia Belga
Obyś tego w złej chwili nie napisał. Wiesz,stary,zna ligę,kocha Juve...

Awatar użytkownika
wloski
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 11841
Rejestracja: 18 kwie 2005, 14:35
Reputacja: 981
Kibicuję: Edukacjii Clonera
Lokalizacja: Układ galaktycznych

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: wloski » 03 cze 2026, 19:53

Wątpliwe, na tą chwilę, nie ma go na liście nazwisk, ale może się jeszcze coś zmienić.

Awatar użytkownika
sci
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 19163
Rejestracja: 12 cze 2005, 16:52
Reputacja: 2825
Lokalizacja: zza miedzy

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: sci » 03 cze 2026, 20:54

Vlaho odpada, Kolo też niepewny, Mateta pewnie pójdzie gdzie indziej, więc plan D przed nami. Do planu L jak Lukaku już niedaleko

ODPOWIEDZ

Wróć do „Włochy”