Bayern Monachium (zbiorczy) - Strona 457

Piłka nożna w Niemczech | Rozgrywki ligowe: Bundesliga i Puchar Niemiec | Kluby: Bayern Monachium, Borussia Dortmund, Bayer Leverkusen | Reprezentacja Niemiec | Transfery oraz inne wydarzenia związane z niemiecką piłką nożną
Awatar użytkownika
sickstick
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 3006
Kibicuję: 4rsenal

Bayern Monachium (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: sickstick » 10 maja 2020, 10:33

Sony miało aferę z polskim dystrybutorem który rozbił wały podczas gwarancji, przez co z polskiego rynku ich wymiotło totalnie, bo większość ludzi się mocno zraziła. Poza tym Sony poszło bardziej w sprzedaż części niż gotowych produktów, telefony od Samsunga są w dużej mierze poskładane z komponentów produkowanych przez Sony (mikrofony, głośniki, chyba też soczewki), podczas gdy Sony w swoich telefonach stosuje słabsze zamienniki (Samsung płaci im za taki stan rzeczy kupę hajsu).

Mam na półce używanego Sony XZ (flagowiec sprzed 3,5 roku) za 399zł. Dla porównania jego rówieśnik Huawie P10 stoi za 599zł na innym punkcie. Dla mnie jako sprzedawcy to mocno obrazowe.

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 366
Kibicuję: Juventus

Post Wyświetl pojedynczy post autor: wloski » 10 maja 2020, 10:49

Chyba nie masz pojęcia o czym ja pisałem mówię o wyciekach danych

Awatar użytkownika
sickstick
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 3006
Kibicuję: 4rsenal

Post Wyświetl pojedynczy post autor: sickstick » 10 maja 2020, 10:56

Jasne, każdy przykłada wagę do czegoś innego podczas wyboru telefonu, to właśnie generuje rynek. Dla mnie osobiście najważniejsze jest mieć dobry sprzęt w jak najlepszej cenie, a czy jakiś chińczyk będzie wiedział jakie memy oglądam czy jakie typy kobiet oglądam na kamerkach to mnie szczerze mówiąc mało obchodzi. Osobą publiczną nigdy nie będę, a z mojego konta jeszcze przez kupe lat (o ile w ogóle) nie za bardzo jest co wykradać. Z kolei wasze dane osobowa śmigają po sieci jak kurz po podłodze, jeśli ktoś się łudzi że jego dane są utajone i nikt nie ma do nich dostępu to chyba żyje w matrixie - nie płaci kartą, nie kupuje nic online, nie korzysta z portali społecznościowych ect.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 2704

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Tomusmc » 10 maja 2020, 12:33

To mnie zawsze śmieszyło, że ludzie usłyszą, że dana firma wie co dany użytkownik robi i jest afera. Serio myślicie, że ich obchodzi o czym piszecie albo gdzie idziecie na spacer? Wszyscy jesteśmy pieprzonymi szarakami i nikt nad nami nie siedzi, trzeba to w końcu zrozumieć

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda

Post Wyświetl pojedynczy post autor: wloski » 10 maja 2020, 12:42

Stary nie robię słit nagich foci wiec mnie ryba czy jakiś chinol wie jak wyglądam, w życiu kilku rzeczy pilnuje jak skarbu, peselu, podpisu, konta bankowego i haseł. Do chińczyków mam spory dystans w kwestii telefonów.

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda

Post Wyświetl pojedynczy post autor: wloski » 11 maja 2020, 10:21

piotrcies pisze:
10 maja 2020, 10:24
Ktoś jeszcze kupuje smartfony od Sony? :shock:

Nie zauważyłem tego, a nie należę do osób, która unika odpowiedzi, ogólnie Sony kupuje już od 10 lat i tak jakoś zostało, jestem przyzwyczajonych do tych telefonów, do tego lubię po prostu tą markę i w sumie wszystkie multimedia to Sony. Szczerze nie mam na co narzekać, mam Sony Vaio, które przecież lata nie produkują a ma lepsze podzespoły niż mój firmowy komputer xD, a widzę różnicę szczególnie teraz na home office, Xperia? XZ1 już swoje lata na ryunku ma, a dostałem w listopadzie Samsunga Galaxy jakiś tam i [k****] wyrzuciłem to do pudełka, drugą kartę sim dałem do mojego telefonu, bo to gówno nie chodziło, można narzekać, że Sony nie wykorzystuje swoich aparatów tak jak np. Apple czy Samsung, którym dostarcza kompontenty, ale jeżeli chodzi o pracę tego telefonu i niezawodność, nie mam żadnych zastrzeżeń, zawsze kupuje od nich flagowce, jedynie co mogę narzekać to na poprzedniczkę Z3 compact, strasznie się grzała :/.

Awatar użytkownika
czubatka
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 370
Kibicuję: ManU za Sheringhama xD

Post Wyświetl pojedynczy post autor: czubatka » 20 maja 2020, 17:25

Neuer zostaje w Bayernie do 2023:

Awatar użytkownika
Cement
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 967
Kibicuję: Cementarnica 55 Skopje

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Cement » 23 maja 2020, 20:42

Bayern - Eintracht 5:2

Bardzo dobre meczysko, sporo goli i chwilami nawet emocje, bo zwycięstwo Bayernu wydawało się w pewnym momencie zagrożone. Szkoda, że w pierwszym składzie nie zagrał bardzo lubiany przeze mnie Bas Dost, który powraca po kontuzji - Eintracht grał dziś sporo piłek, gdzie wzrost Holendra mógłby się przydać. Jeśli goście mieli na ten mecz inny plan niż skomasowana obrona i próba dowiezienia remisu, to w 1. połowie zupełnie nie było tego widać. Po pierwszych kilku minutach chaotycznej gry w środku pola Bawarczycy zdominowali mecz. W 11 min. Lewandowski po rzucie rożnym huknął w poprzeczkę, kilka minut później po dośrodkowaniu Muellera Pavard główkował prosto w Trappa, a w 17 min. po dograniu Muellera wbiegający w pole karne Goretzka uderzeniem bez przyjęcia pod poprzeczkę otworzył wynik meczu. Po utracie gola Eintracht zagrał parę akcji ofensywnych, ale dominacja Bawarczyków w pierwszych 45 minutach była zupełna. W 41 min. udokumentował ją drugim golem Mueller, dość ekwilibrystycznie przyjmując piłkę w polu karnym, co nie przeszkodziło mu pokonać Trappa. Kilkadziesiąt sekund po przerwie na 3:0 trafił głową Lewandowski po dośrodkowaniu Comana, i wydawało się, że jest po meczu. Nic z tych rzeczy - w 52 min. piłkę dostał po polu karnym Hinteregger, a Alaba wyraźnie zaspał, co pozwoliło jego rodakowi zdobyć gola. W 56 min. austriacki obrońca trafił po raz kolejny, tym razem od słupka głową po rzucie rożnym. Eintracht kontynuował ataki i była szansa na wielką niespodziankę. Zaprzepaścił ją w 61 min. Gelson Fernandes fatalnym błędem w obronie - Szwajcar wyłożył patelnię Alphonso Daviesowi, który wykorzystał prezent. Jeszcze bardziej kuriozalny był piąty gol dla Bayernu, Hinteregger kopnął piłkę trafiając we własną nogę, w efekcie futbolówka wtoczyła się do bramki. Eintracht nie rezygnował w dogodnej sytuacji strzał Gacinovicia obronił Neuer, a w 83 min. Kostić posłał bombę w słupek. Szkoda, że Eintracht przespał 1. połowę, choć trudno było spodziewać się czegoś innego niż defensywne nastawienie ekipy Huettera.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niemcy”