FIFA - EA Sports

Chwila oddechu dla stałych bywalców i świeżych owieczek. Trunki oraz coś na ząb w gronie znajomych, jak i dla tych którzy chcą podumać bądź przygadać sobie ramię w ramię z barmanem.
Slim91
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 231

FIFA - EA Sports

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Slim91 » 01 gru 2019, 18:08

Zakładam ten temat do dyskusji o grze FIFA. Mamy już podobny temat, ale myślę, że warto mieć 2 ze względu, że jest to obecnie największa gra piłkarska. Fajnie byłoby gdyby ten temat służył rozmowie ogólnej o FIFIE z wyjątkiem trybu FUT na który mamy osobny temat.

Powiem wam, że muszę pochwalić elektroników za obecny gameplay trybu kariery. Najlepszy od kilku lat. Mniej schematyczny. Więcej możliwości w konstruowaniu akcji na boisku. Na boisku więcej się dzieje. Nie ma irytujących goli z pierwszej piłki itd. Np. można dzięki zwiności(takim kocim ruchem) ominąć kilku rywali. Jedynie na minus to wciąż zbyt dużo goli oraz zbyt łatwe przeprowadzanie transferów. Nie wiem jak Wy, ale ja lubie ściągać graczy tylko z gamefacem. Innych omijam szerokim łukiem. Każda kolejna osłona oferuje coraz więcej takich graczy więc to jest zdecydowanie na plus.

Można pisać, że FUT coraz gorszy(bo jest), ale dla samego trybu kariery co rok pod koniec września będę kupował ten tytuł.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”