Unikatowe koszulki

Chwila oddechu dla stałych bywalców i świeżych owieczek. Trunki oraz coś na ząb w gronie znajomych, jak i dla tych którzy chcą podumać bądź przygadać sobie ramię w ramię z barmanem.
Park
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Reputacja: 0
Kibicuję: wszystkim poza izraelem

Unikatowe koszulki

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Park » 10 kwie 2020, 20:32

Witam. Zawitałem na forum, ponieważ szukam wiedzy w sprawie wycen na temat "Unikatowych koszulek zawodników" (Jeżeli zły dział to sory :wink: )
Mój kolega zwrócił się do mnie w pomocą o wycenę 2 koszulek , które jeden z naszych reprezentantów wymienił się w swoją w zamian za koszulki - Eric Cantona ,mecz w zabrzu 1994r. ; Roberto Carlos ,mecz tow. 1995r.

Jeżeli ktoś z was ma wiedzę lub jakiś kontakt w podobnym temacie, proszę o pomoc :) Dzieki i pozdr.

Awatar użytkownika
matt_
Moderator
Moderator
Reputacja: 1154

Unikatowe koszulki

Post Wyświetl pojedynczy post autor: matt_ » 10 kwie 2020, 23:49

Na Ebayu koszulka Cantony z reprezentacji kosztuje 139,99 GBP - https://www.ebay.com/itm/1992-France-Ca ... SwJFhbkTCh Jeśli ta od kolegi też jest w tak dobrym stanie to myślę, że jak najbardziej.

Koszulka Carlosa (wyjazdowa) jakoś z tego okresu 160 GBP - https://www.ebay.com/itm/Roberto-CARLOS ... Sw-0xYlyVk W tamtym meczu Brazylia zagrała w "domowych", żółtych strojach, jednak z tego co patrzę obydwa warianty są do znalezienia. Co innego to nazwisko na plecach.

Nie wiem, czy po przeliczeniu na nasze znajdzie w Polsce kupca, ale taka jest wartość tych koszulek.

Park
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Reputacja: 0
Kibicuję: wszystkim poza izraelem

Unikatowe koszulki

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Park » 12 kwie 2020, 23:43

Z tego co widzę , to owe koszulki są chyba replikami lub oryginalne, lecz nie tymi w których piłkarze mieli na sobie w trakcie meczu. Ale wielkie dzięki za chęci :)

PS: Sprawdziłem niedawno koszulkę Cantony z MU, meczowa z certyfikatem autentyczności. Cena to monimum 500 funtów. Koszulek klubowych zawodników jest znacznie więcej niż reprezentacji, dlatego myślę że ceny ich również powinny być nieco wyższe .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”