PES (temat luźny) - Strona 15

Chwila oddechu dla stałych bywalców i świeżych owieczek. Trunki oraz coś na ząb w gronie znajomych, jak i dla tych którzy chcą podumać bądź przygadać sobie ramię w ramię z barmanem.
Awatar użytkownika
BadBoy
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 157

PES (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: BadBoy » 22 maja 2020, 0:38

Kto mi tak po ludzku wytłumaczy czemu ta gra [k****] nie może być równa dla wszystkich??!! Czemu [k****] jeden gość może oddawać 2 strzały i ma dwie bramki a ja mając 8 akcji ani jednej? Przeciez to powinno być [k****] wyrównane a nie ze gra sobie faworyzuje raz tego raz tego! Szlag człowieka trafia przeciez jak grasz z zawodnikiem który ledwo potrafi kopnąć piłkę, gra tylko i wyłącznie długa lagę na napastników i w końcu strzeli. A Ty piłkę rozgrywając, strzelając (ciężko o lepsze armaty) nic nie chce wpaść

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 366
Kibicuję: Juventus

PES (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: wloski » 22 maja 2020, 7:07

Wczoraj Ciebie zapraszałem do co op i graliśmy z takim ziomkiem z 10 spotkań, sytuacja o której mówisz była w ponad połowie spotkań xD najlepiej że piłka koniecznie nie chciała wpaść do bramki jak strzelaliśmy Kane z overallem 97, a bramki traciliśmy po kontrach gdzie nikogo nie mogliśmy dogonić :/ no cóż ale i tak zabawa lepsza niż samemu.

Awatar użytkownika
Bebej
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 184

PES (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Bebej » 22 maja 2020, 8:30

BadBoy pisze:
22 maja 2020, 0:38
Kto mi tak po ludzku wytłumaczy czemu ta gra [k****] nie może być równa dla wszystkich??!! Czemu [k****] jeden gość może oddawać 2 strzały i ma dwie bramki a ja mając 8 akcji ani jednej? Przeciez to powinno być [k****] wyrównane a nie ze gra sobie faworyzuje raz tego raz tego! Szlag człowieka trafia przeciez jak grasz z zawodnikiem który ledwo potrafi kopnąć piłkę, gra tylko i wyłącznie długa lagę na napastników i w końcu strzeli. A Ty piłkę rozgrywając, strzelając (ciężko o lepsze armaty) nic nie chce wpaść
Ta gra tak ma, że faworyzuje często tych z niższym ratingiem albo świeżaków (może żeby się nie zniechęcili), często też tych co przegrywają żeby gonili wynik. Wczoraj miałem tak, że rating ponad 700, ja 780 (spadł po ostatnich cyrkach z podaniami) i na początku mnie przy rożnych przycisnął, postraszył przy rożnych, parę razy zza pola karnego siłowo walił. Jak się ogarnąłem po 15 min to przy 1 akcji było już 1-0. Potem kolejne 2 i do przerwy 3-0. Po strzeliliśmy po 1 i przy 4-1 nie wiem czy to ja zluzowałem i zacząłem bronić wyniku (muszę od tego odejść, bo często mi to nie wychodzi, tylko grać swoje) i zrobiło się w 85 min 4-3. Ale gościu na aferę zaczął grać i nic już nie ugrał.
W 2 meczu miał rating 600 i jak w 1 grałem co chciałem tak tu wszystko było na styku i wygrałem po wolnym. Nie wiem czy handicup miał bo często zrzucamy to na grę, a to sami zawalamy albo podajemy tlen przeciwnikowi przy prowadzeniu.
Powiem Ci, że lepiej strzelać technicznie niż siłowo, albo z podkręceniem albo z R2 chyba na ps, po krótkim częściej wchodzi niż po długim, a sam na sam to też technicznie albo lobem jak bramkarz wychodzi.

Awatar użytkownika
BadBoy
Kapitan
Kapitan

PES (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: BadBoy » 22 maja 2020, 10:08

Ale dla mnie to jest nie pojęte ze symulator piłki nożnej daje komuś większe szanse. Przeciez to powinno 50-50 a nie ze się człowiek wkurwia. Forlan 2 razy sam na sam i bramkarz broni, strzały z 10 metrów bramkarz łapie albo obok, a gość jebiesz kąta 45 stopni dwa razy i dwie bramki ochujeć można

Awatar użytkownika
BadBoy
Kapitan
Kapitan

PES (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: BadBoy » 22 maja 2020, 10:12

Wloski jak wysylales to farmilem akurat i oglądałem film

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda

PES (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: wloski » 22 maja 2020, 13:34

Luz dzisiaj też gramy wieczorem. Tego Forlana trafiłeś kiedy? Miałeś przerwę w graniu?

Q pochwalę się jeszcze mam jednak tego Nainggolana, wyszło to tak że zabidowałem za dyszkę narodowość Belgia i wygrałem, więc po taniości mam kozaka do składu, reszta to darmowi scouty. Idąc radą @Bebej z każdej ligi też mam po kilku graczy do matchday, z Anglii to zebrani ze scoutów piłkarze Arsenalu i MU, Hiszpania trochę Realu i Barcy i nawet Valencia, muszę mieć więcej z Barcy :) no i włoska, mam już wszystkie złote i srebrne piłki Juve. Jeśli to prawda że w przyszłym tygodniu mamy dostać po 11 scoutów klubów których wybierzemy to będę miał całą drużynę Juventusu.

Awatar użytkownika
BadBoy
Kapitan
Kapitan

PES (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: BadBoy » 22 maja 2020, 14:19

Forlana trafiłem na drugi dzień jak byli dostępni. W ogóle się zacięli Ci napastnicy. Obama jak jebal bramkę za bramka tak teraz w najprostszych sytuacjach marnuje na potęgę. Odegaard jak wchodził w pole karne jak maszyna tak teraz się pląta gdzieś na środku boiska

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda

PES (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: wloski » 23 maja 2020, 13:42

@Bebej czy dobrze rozumiem?

Extras - - - > Copy Team Design - - - > Juventus i ustawione?

Tak z ciekawości ustawiasz Milan czy inny klub :D? Bo np. Real czy Manchester City a nawet Barcelona mają największe overalle?

W ogóle ja już mam przygotowanych scoutów pod Ronaldo, Pjanicia i Dybale, reszta wymaga troszkę kombinowania :) pod obrońców w sumie też mam Chiellini, Bonnuci i De Ligt

Awatar użytkownika
Bebej
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 184

PES (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Bebej » 23 maja 2020, 19:30

Tak. Masz tak ustawic to dostaniesz z Juve scoutow. Chyba w nocy 27 na 28 zeby bylo. Ja z Milanu mam co chce. Ustawie chyba Psg albo Liverpool to poboostuje z tych co trafie.

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda

PES (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: wloski » 23 maja 2020, 19:45

Bebej pisze:
23 maja 2020, 19:30
Tak. Masz tak ustawic to dostaniesz z Juve scoutow. Chyba w nocy 27 na 28 zeby bylo. Ja z Milanu mam co chce. Ustawie chyba Psg albo Liverpool to poboostuje z tych co trafie.
Ja mam wszystkie srebrne i złote i dzisiaj i jutro zagram matchday wtedy polosuje pozostałych piłkarzy Juve, czyli białych i zwęże pole wyboru, no bo nie można dwa razy tego samego piłkarza wylosować ze scoutów. Z Lewym tak zrobiłem miałem jakiś scoutów, był Lewy i jakiś typ z białą pilka, pierw go wylosowalem a potem Lewego xD

Awatar użytkownika
emski
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 245

PES (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: emski » 24 maja 2020, 14:19

wloski pisze:
Bebej pisze:
23 maja 2020, 19:30
Ja mam wszystkie srebrne i złote i dzisiaj i jutro zagram matchday wtedy polosuje pozostałych piłkarzy Juve, czyli białych i zwęże pole wyboru, no bo nie można dwa razy tego samego piłkarza wylosować ze scoutów. Z Lewym tak zrobiłem miałem jakiś scoutów, był Lewy i jakiś typ z białą pilka, pierw go wylosowalem a potem Lewego xD
Chwila, czyli jak użyje sobie scoutów, którzy zawężą mi wybór do 2 piłkarzy i trafię jednego to potem używając takich samych scoutów na 100% trafię drugiego piłkarza? Jeśli tak to czy tak samo to będzie działało dla większej liczby piłkarzy do potencjalnego wylosowania?

I dodatkowe pytanie na przyszłość - widziałem, że gdy mam 3 takich samych piłkarzy to mogę ich sobie wymienić na dowolnego piłkarza tego samego koloru - czy w takim razie przy tych najdroższych grajkach nie opłaca się bardziej zrobić 3 duplikatów jakichś najtańszych czarnych piłek?

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda

PES (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: wloski » 24 maja 2020, 14:45

Np będziesz miał 5* scout Juventus i dasz CB, to pojawia ci się wszystkie CB z drużyny, jeśli np masz już Demirala, Ruganiengo to będzie Ci losować z trójki Kielon, Leo i De Ligt, jak wylosujesz np De Ligta to następne połączenie Juventus + CB losuje Ci tylko z dwójki Leo i Kielon.

Dlatego ja dzisiaj zagra matchday Juventusem tak żeby otrzymać dwóch scoutów na stowe wylosuje mi białe piłki ale dzięki temu jak dostanę scouta 5* to nie będę musiał na aukcjach szukać drogich piłek bo będzie mi już losować z wąskiego grona :) a debile niech się biją o scoutów za 200k GP.

Na pesdb pod danym piłkarzem masz listę scoutów ze 100% strzałem ale też np 50/50. Ja mam taki plan że jak nie będę miał jakiegoś scouta to nie będę się bil o drogiego, zalicytuje np scoutów Juventusu 1* po losuje białe piłki a czarne wpadną bez kosztownych zakupów.

@emski grasz na PS4?

Awatar użytkownika
emski
Lider Drużyny
Lider Drużyny

PES (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: emski » 24 maja 2020, 17:31

Dzięki, jak będę przy komputerze to będę lajkował.
Korzystam z pesdb, bez tego bym się nie połapał jak tutaj zgarnąć interesujących pilkarzy.
Tak, PS4.

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda

PES (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: wloski » 24 maja 2020, 17:55

@emski jaki masz nick na PS4, Ty grasz Barcą?

Awatar użytkownika
emski
Lider Drużyny
Lider Drużyny

PES (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: emski » 24 maja 2020, 23:03

Stryq91, gram Realem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”