Hala sportowa o tematyce piłki nożnej

Chwila oddechu dla stałych bywalców i świeżych owieczek. Trunki oraz coś na ząb w gronie znajomych, jak i dla tych którzy chcą podumać bądź przygadać sobie ramię w ramię z barmanem.

Taka hala to:

Fajna opcja, chciałbym pograć
4
100%
Podoba mi się tylko część z oglądaniem meczy
0
Brak głosów
Pomysł super, ale czegoś mi jeszcze w niej brakuje
0
Brak głosów
To nie dla mnie
0
Brak głosów

Liczba głosów: 4

321Kami
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Reputacja: 0
Kibicuję: Legia

Hala sportowa o tematyce piłki nożnej

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 321Kami » 14 lip 2020, 11:39

Hej,
Od razu przejdę do konkretów. :jupi: :jupi: Planuję otworzyć halę w której ćwiczyłoby się konkretne umiejętności gry w piłkę nożną np sam na sam, strzały do bramki, dryblowanie, bronienie, żonglerka itp. Nie byłoby biegania po boisku, ale dalej możnaby się zmęczyć. Dodatkowo można rywalizować z kolegami - po każdej próbie byłaby możliwość sprawdzenia swoich wyników. W dłuższej perspektywnie można byłoby mierzyć swoje postępy. Planujemy też udostępnienie ogólnopolskich rankingów dla chętnych oraz organizowanie turniejów.
Swoje najlepsze zagrywki, strzały możnaby publikować jako filmiki na FB dzięki użyciu kamer które rejestrują całą grę.
Jest takie miejsce w Londynie, poniżej wklejam link do niego, żeby możnabyło sobie lepiej wyobrazić o co chodzi:

Na hali znajdowałby się również bar, w którym można byłoby zjeść stadionowe przekąski (hot dogi, burgery) i napić się piwa, przy barze wisiałby również telewizor na którym można by oglądać mecze.
Zanim wrzucę grubą kasę w tę halę chciałbym sprawdzić czy w ogóle ktokolwiek jest czymś takim zainteresowany. Pierwotny plan zakłada otwarcie takiej hali w Warszawie.
Dołączam do tematu ankietę - kliknięcie zajmie sekundę. Jeśli macie jakieś komentarze, sugestie, też z chęcią poczytam :peace:

Dzięki
Kamil Bednarczyk

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”