FC Barcelona (zbiorczy) (cz.2) - Strona 2494

Wszystko o piłce nożnej w Hiszpanii: La Liga (Primera Division), Zawodnicy, Kluby (FC Barcelona, Real Madryt, Atletico Madryt) | Reprezentacja Hiszpanii | Transfery, Wyniki, oraz inne wydarzenia związane z hiszpańską piłką.

Jaka przyszłość powinna spotkać Luisa Enrique?

Powinien zostać jeśli Barcelona wygra mistrzostwo
9
20%
Powinien odejść jeśli Barcelona nie wygra mistrzostwa
4
9%
Po zeszłorocznych sukcesach powinien zostać niezależnie od okoliczności i dostać kolejną szansę
19
43%
Barcelona potrzebuje nowego trenera, powinien odejść niezależnie od okoliczności
12
27%

Liczba głosów: 44

Awatar użytkownika
klopx
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 48

FC Barcelona (zbiorczy) (cz.2)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: klopx » 15 sty 2020, 11:18

Arthur IMO nie do ruszenia ani w letnim ani w następnych okienkach. No chyba, że sam zechce odejść co tez jest raczej mało prawdopodobne.

A co do Settiena... Wszyscy dookoła potrzebowali go bardziej niż sami piłkarze. Albo może inaczej - tylko piłkarze byli nieświadomi potrzeby tej zmiany. Zresztą widać to teraz, po reakcjach chociażby po jakichś zapisach wideo z treningów czy fotek. Zbiorowa euforia :P D Już same wypowiedzi Quique o tym, że obiecuje przede wszystkim piękną grę wystarczą by sprawić że większość nie może doczekać się niedzieli :) A przecież - tak na zdrowy rozum - ile jest w stanie zmienić w te 5 dni?
Co by nie mówić, ja też czekam :D

Awatar użytkownika
WKB
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 642
Kibicuję: Barça

Post Wyświetl pojedynczy post autor: WKB » 15 sty 2020, 12:14

Arthur absolutnie nie do ruszenia według mnie. Tak, dostał tam jakiejś wysypki na pytonogu :mrgreen: Ale podobno jest już gotowy i powinien zagrać w niedzielę. To jest absolutny kozak i myślę że pod wodzą Setiena się rozwinie, bo za Valverde był mocno ograniczony. To samo tyczy się Frenkiego, który ostatnio wyglądał po prostu słabo, jak cała drużyna z resztą. No i podobno Kike mocno liczy na Puiga i ma awansować Araujo, co mnie mega mocno cieszy. Takiego kogoś tutaj brakowało, choć poczekajmy. Słowa to jedno, a czyny drugie. Tak czy siak jestem mocno podjarany i nie mogę się doczekać niedzieli. Ostatni raz meczu nie mogłem się doczekać w marcu 2017 :boruta:

Wracając do Puiga. Kike chce żeby trenował z pierwszą drużyną przez cały tydzień. Dziś nie dostał powołania na mecz Barcy B, więc liczę że zagra z Granadą.

h1893230
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 193

Post Wyświetl pojedynczy post autor: h1893230 » 15 sty 2020, 13:11

League pisze:
15 sty 2020, 10:49
Arthur nabawił się chorób wenerycznych . Ponoć Barca kupuje nowego brazylijskiego pomocnika. M. Fernandes z Palmeiras. Dm.
niestety tak dudni w brazlii. gosc nadaje sie do tarcia chrzanu co najwyzej. pieniadzie wyrzucne w bloto.
arthur? na mily bog nikt go nie sprzeda, w tym sezonie dopuki gral to byl dlugimi momentami absolutnie fenomenalny.

Awatar użytkownika
Boromir
Shadow stalker
Reputacja: 1416

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 15 sty 2020, 13:19

W dzisiejszych czasach nabawic się choroby wenerycznej to trzeba mieć pecha albo brak mózgu.

SmokingPizza
Junior
Junior
Reputacja: 2

Post Wyświetl pojedynczy post autor: SmokingPizza » 15 sty 2020, 13:20

To drugie bo to brazol.

Awatar użytkownika
WKB
Kapitan
Kapitan

Post Wyświetl pojedynczy post autor: WKB » 15 sty 2020, 23:32

:love:

Awatar użytkownika
fillion
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 837
Kibicuję: FC Barcelona Holandia

Post Wyświetl pojedynczy post autor: fillion » wczoraj, 0:42

8)

Awatar użytkownika
WKB
Kapitan
Kapitan

Post Wyświetl pojedynczy post autor: WKB » wczoraj, 8:26

No ten Yanek podobno dobry kozak. No i mamy jeszcze Emersona na tej pozycji który już teraz w Betisie ma jak na prawego obrońcę bardzo dobre statystyki. No i Wague, na którego wciąż liczę ale pewnie Emerson przyjdzie latem a on odejdzie.

Awatar użytkownika
League
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1742

Post Wyświetl pojedynczy post autor: League » wczoraj, 9:34

Jeszcze Barca ponoć chce M.Paulo chyba z Fluminese. napastnik do Barcy B. Portugalczyk.
t's official. Todibo to Schalke for a 6 months loan. Barcelona and Schalke 04 have reached an agreement for the loan of Todibo until June 30 for an amount of €1.5m. Schalke will have purchase option of €25m +5m in variables. Barca will have repurchase option €50m +10m.
ładna klauzula odkupu :D

h1893230
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 193

Post Wyświetl pojedynczy post autor: h1893230 » wczoraj, 10:30

yan couto - o i to jest nazwisko. jeden z najzdolniejszych pilkarzy na swiecie under-18.
wystarczy poszperac w zakamarkach twitera, kibice w brazyli zachwycaja sie nim. za 5mln zadna krzywda. zupelne przeciwienstwo tego matheusa fernandesa.

co do tych mlodych dzis , lub na dniach ma trafic do barcelony jakis pilkarz z duzego klubu, rzekomo mniej znany ale ludzie w barcelonie uwazaja ze zaskoczy wszystkich swoja jakoscią. pomijajac sam opis jestem bardzo ciekawy kto to taki. duzo sie ostatnio pisalo ze glownym celem barcy ma byc adil z psg, ale on dopiero latem no i jest znany, wiec to nie o niego chodzi.

Awatar użytkownika
fillion
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 837
Kibicuję: FC Barcelona Holandia

Post Wyświetl pojedynczy post autor: fillion » wczoraj, 10:33

h1893230 pisze:
wczoraj, 10:30

co do tych mlodych dzis , lub na dniach ma trafic do barcelony jakis pilkarz z duzego klubu, rzekomo mniej znany ale ludzie w barcelonie uwazaja ze zaskoczy wszystkich swoja jakoscią. pomijajac sam opis jestem bardzo ciekawy kto to taki. duzo sie ostatnio pisalo ze glownym celem barcy ma byc adil z psg, ale on dopiero latem no i jest znany, wiec to nie o niego chodzi.
Chodzi o obrońce z Boca.

Awatar użytkownika
WKB
Kapitan
Kapitan

Post Wyświetl pojedynczy post autor: WKB » wczoraj, 13:06

Arthur i Ter Stegen trenują już z grupą więc powinni zagrać z Granadą w niedzielę.
No i mała zmiana u Kike. Lista powołanych będzie podawana w dzień meczu a nie tak jak do tej pory dzień przed.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hiszpania”