Premier League 2015/2016

maxskr
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 1781
Rejestracja: 20 paź 2013, 10:36
Reputacja: 35

Premier League 2015/2016

Post autor: maxskr » 14 maja 2016, 13:41

Jeszcze pomyślałem o Swansea, bo nie było wiadomo co z Guidolinem, ale dopiero przeczytałem, że przedłużył kontrakt. Chyba dobra decyzja, dostał zespół będący w zagrożonym położeniu, udało mu się go odbudować i są nawet jakieś szanse na ukończenie rozgrywek w górnej połówce. Jutro czerwona część Manchesteru będzie trzymać za to kciuki ;)
blackmore pisze: Plus to, jak będzie wyglądała sytuacja w szatni. Jak popatrzymy na mecze Watfordu, to widać, że Flores był blisko z piłkarzami. Po przegranym spotkaniu zostawał przy linii i czekał, aż wszyscy zejdą do tunelu, a po wygranym radował się z nimi na środku boiska i przybijał piątki jakby był równorzędnym kolegą z drużyny.
Coś jak Bilic, póki idzie dobrze, a raczej trzeba uznać, że szło (pozycja w tabeli + 1/2 FA Cup), to takiego człowieka trzeba trzymać w klubie i dawać mu spokojnie wykonywać pracę. Zobaczymy jak ta decyzja odbije się w przyszłym sezonie.

Wróć do „Anglia”