Rzadko kiedy grywaliśmy z tak marnym rywalem. Podobny poziom ? Millwal.
Nie akceptuje takie gry pomimo tego, że koniec końców udało się wygrać. Obawiam się właśnie, że również dzięki temu nie zmienimy stylu. Wciąż będziemy uważali, że oddanie piłki rywalom to jest przepis na sukces. Zadziałało z Ajaxem, bo byli "bezzębni". Mnie jednak mega frustruje jak patrzę na "Swoich", którzy non stop biegają za piłką i kopią lagi w stronę osamotnionego napastnika.
Normalni fani
Priorytety były ustalane i przed tym sezonem. I zdecydowanie na czele były rozgrywki ligowe. A że w międzyczasie priorytety się zmieniły to wynikało tylko z naszej nieudolności.
To, że się nie spodziewa to oznacza, że nie należy wymagać? Nie spodziewam się po Darmianie, czy Fellsie gry na poziomie tego klubu to mam tego nie wymagać? Abstrakcja.


