post_id=1977764 pisze:11 lip 2025, 9:32Nottingham Forest chce unieważnić transfer Morgana Gibbsa-White’a!
Nottingham Forest złożyło dziś oficjalną skargę do Premier League, oskarżając Tottenham o próbę przeprowadzenia nielegalnego transferu. Klub twierdzi, że Spurs rozpoczęli rozmowy z zawodnikiem bez wymaganej zgody, co narusza przepisy ligi. Dodatkowo podejrzewają, że Tottenham w nieuprawniony sposób zdobył informacje o klauzuli wykupu Gibbsa-White’a, wynoszącej £60 mln, co może oznaczać złamanie zasad poufności.
▪ Forest zażądało natychmiastowego zakończenia kontaktów między Spurs a piłkarzem. Dodatkowo transfer został wstrzymany i obecnie uznany za NIEAKTUALNY.
Premier League wszczęła dochodzenie. Planowane na piątek testy medyczne zawodnika w Londynie zostały odwołane. Przyszłość transferu zależy teraz od wyników śledztwa i ewentualnych kroków prawnych.
Fabrizio Romano – John Percy [Telegraph] – Ben Jacobs



