"Fryzjergate"

Awatar użytkownika
czeher
Nałogowy hazardzista
Nałogowy hazardzista
Posty: 13636
Rejestracja: 27 lis 2004, 11:05
Reputacja: 1
Lokalizacja: okolice GLIWIC

Post autor: czeher » 22 gru 2006, 15:23

Zico_FCI pisze:10 czystych zespołów.
szczerze watpie czy takie sa wogole :think:

W sumie juz w wakacje zastanawialem sie czy beda jakies perturbacje dla klubow zamiaszanych - nawet zdaje sie byla ta kwestia rozstrzasana na forum i zdaje sie ze doszlismy do wniosku, iz ..... nie warto karac klubow :lol:
Kryszczuk dodał, że jeśli w lutym dojdzie do degradacji jakichś klubów informacje o tym nie będą podawane do końca sezonu.
Oczywiscie ma to swoje dobre i zle strony - jednak mnie sie nie podoba :!: w sumie bedzie cos ala SerieA - bo niby przyjmnijmy ze Zaglebie bedzie mistrzem Polski (co w sumie takie nierealne nie jest) beda sioe cieszyc a tu walek i spadna z ligi kosztem juz dawno pogrozonej na samym dnie tabeli Pogonii :roll: :roll:

Czy kogos zdegraduja :think: tego chyba najstarsi gorale nie wiedza aczkolwiek calkiem realne - tylko ze ostatnio tez okrecili leb sprawie z Szczakowianka a to byl wierzcholek gory lodowej jednak winny sie znalazl byly odwolania, ktore ciagnely sie i ciagnely :!: Zdaje sie ze Szczakowa wygrala sprawe albo polubowne zakonczenie :think: Zwiazek musi wyplacici jakeis odszkodowanie :?: i mecze kadry u21 w jaworznie czy to inna sprawa z innym klubem :think:

Wróć do „Polska”