Znamy pary 1/4 Ligi Mistrzów !!!

Awatar użytkownika
smitu
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 1627
Rejestracja: 14 cze 2004, 16:09
Reputacja: 0
Lokalizacja: Z Twojej Slabosci Moja Moc

Post autor: smitu » 31 mar 2005, 14:08

fabian pisze:Też myślę, że Juventus jest mocny, bo ma solidną obronę, z resztą tak jak Milan. Ja się cieszę, że Bayern gra 1. mecz z Chelsea na Stamford Bridge. Chelsea będzie musiała się odsłonić, a Bayern potrafi to wykorzystać.
chelsea wcale jakos mocno nie bedzie sie musiala odslaniac, a nawet jezeli poprowadzi otwarta gre z bayernem, to po prostu niemcy zostana zmiecieni, z barcelona w londynie chelsea pokazala co znaczy grac otwarta piekna pilke i bayern nie dorasta im do piet, poza tym patrzac na obroncow jednej i drugiej druzyny, terry, gallas, johnson, bridge, kontra lucio i nawet nie wiem kto jeszcze hehe wiadomo kto ma lepsze plecy, do tego bramkarze cech ktory obecnie jest najlepszym bramkarzem na wyspach a obok buffona, casillasa i valdesa najlepszy na swiecie kontra kahn, czyli powoli juz dziadzius, ktory mimo solidnej gry z czechem rownac sie nie moze, jego czas sie juz skonczyl :twisted: :twisted: poza tym patrzac na sile ofensywna niezwykle wazna przy otwartej grze drogba, gudjonsen, robben, cole, kezman, duff kontra pizzaro, makaay, guerrero


co do juve to oni wcale nie sa mocni, nedved juz nie ten, del piero juz dawno bez formy, a to oni sterowali tym genialnym zespolem starej damy z przed dwoch sezonow, jedyne czym moga sie poszczycic to obrona, ale sama defensywa niewiele zdzialaja, liverpool wbrew pozora ma wielka sile ofensywna i nawet sam geniusz gerrarda moze starczyc na sforsowanie muru w postaci cannavaro, buffona i spolki ale jak bedzie to sie okarze juz niedlugo :)

Wróć do „Puchary Europejskie”