Re: 'Zostawcie chamów w spokoju' - kulturalne podsumowanie r

Awatar użytkownika
Duch
Entuzjasta Kraftu
Entuzjasta Kraftu
Posty: 9212
Rejestracja: 12 sie 2005, 10:26
Reputacja: 196
Lokalizacja: z Tych najlepszych

Re: 'Zostawcie chamów w spokoju' - kulturalne podsumowanie r

Post autor: Duch » 29 gru 2011, 15:25

Morrow pisze:Co do twórczości braci po rozpadzie Oasis mnie to niestety nie chwyta. Przesłuchałem oba krążki, całkiem przyjemne ale niestety, bez większych emocji. Czuć trochę ducha kultowej kapeli ale to nie to jak dla mnie.
Wiadomo, że do wczesnego Oasis nie ma już powrotu. Sami bracia po rozpadzie zapowiadali, że chcą stworzyć coś nowego, ale wiedzą, że od porównań od Oasis nie uciekną. Beady Eye to całkiem fajne brzmienie, aczkolwiek gdybym miał wybierać czy oni, czy jednak nowy, mocny krążek pod szyldem Oasis to nie miałbym wątpliwości.

Wracając do meritum. Dorzuciłbym jeszcze Arctic Monkeys i Suck It and See w tym podsumowaniu. Takie nieco mieszane odczucia mam po tych albumie. Niby fajnie, niby wszystko jest ok, ale czegoś brakowało. Mieli zdecydowanie lepsze momenty w przeszłości.

Wróć do „Kultura, polityka, wydarzenia”