Re: Serie A 2015/16

Awatar użytkownika
Riddick
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Posty: 391
Rejestracja: 27 wrz 2005, 9:17
Reputacja: 2

Re: Serie A 2015/16

Post autor: Riddick » 22 sie 2015, 20:19

mete pisze: Dzeko aktywny, sporo pomagał, ale trudno mu się grało i nie miał chyba żadnej okazji do zdobycia gola.
Coś tam miał, choćby ten wolej z kilku metrów w pierwszej połowie. Ogólnie zaprezentował się przyzwoicie. Zdecydowanie lepiej niż Salah.

Wreszcie ruszyła ta Serie A i niespodzianka na początek. Roma w końcówce mogła wygrać ale Rafael odkupił winy za pierwszą bramkę, i dobrze. Szkoda byłoby tego Hellas, podjęli rękawice i powalczyli o ten punkt. Szczęsny dobrze się zaprezentował, raz go De Rossi uratował a tak to kilka bardzo dobrych interwencji.

Transmisja na eleven dała rade, jakość nie jest powalająca ale jak ktoś ogląda na komputerze to może być, stabilnie to szło. Komentarz trochę śmieszny ale nic, chłopaki może się wyrobią. Vaffanculo - to było dobre.
Jutro wiekszosc meczow o 20:45 - to bedzie norma w tym sezonie?
Chyba tylko pierwsza kolejka, Serie A po schabowym to już tradycja :)

Wróć do „Włochy”