FIFA - EA Sports

Chwila oddechu dla stałych bywalców i świeżych owieczek. Trunki oraz coś na ząb w gronie znajomych, jak i dla tych którzy chcą podumać bądź przygadać sobie ramię w ramię z barmanem.
Slim91
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 284

FIFA - EA Sports

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Slim91 » 01 gru 2019, 18:08

Zakładam ten temat do dyskusji o grze FIFA. Mamy już podobny temat, ale myślę, że warto mieć 2 ze względu, że jest to obecnie największa gra piłkarska. Fajnie byłoby gdyby ten temat służył rozmowie ogólnej o FIFIE z wyjątkiem trybu FUT na który mamy osobny temat.

Powiem wam, że muszę pochwalić elektroników za obecny gameplay trybu kariery. Najlepszy od kilku lat. Mniej schematyczny. Więcej możliwości w konstruowaniu akcji na boisku. Na boisku więcej się dzieje. Nie ma irytujących goli z pierwszej piłki itd. Np. można dzięki zwiności(takim kocim ruchem) ominąć kilku rywali. Jedynie na minus to wciąż zbyt dużo goli oraz zbyt łatwe przeprowadzanie transferów. Nie wiem jak Wy, ale ja lubie ściągać graczy tylko z gamefacem. Innych omijam szerokim łukiem. Każda kolejna osłona oferuje coraz więcej takich graczy więc to jest zdecydowanie na plus.

Można pisać, że FUT coraz gorszy(bo jest), ale dla samego trybu kariery co rok pod koniec września będę kupował ten tytuł.

Slim91
Gwiazda
Gwiazda

FIFA - EA Sports

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Slim91 » 16 lut 2020, 17:00

Niby fajnie się gra, ale chyba odpuszczę granie w tryb kariery. Gameplay jest jak najbardziej ok. Wiele fajnych zawodników można ściągnąć w tej edycji. Wiele realnych twarz. Dużo licencji wraz z LM i LE. Dynamiczny potencjał to FAKE od EA. Wygranie ligi na poziomie wyższym niż Legendarny jest piekielnie trudne i... nudne. Każdy mecz musimy wygrać. City u Mnie w lidze przegrało 1 mecz w całym sezonie. Przeciwko mnie. Sprawdzałem jak sytuacja wygląda w innych liga i dokładnie to samo. Żaden mistrz(ligi TOP 5) prócz wspomnianego City nie przegrał meczu ligowego w sezonie. Coś takiego jak niespodzianka nie istnieje. W obecnym sezonie wygląda to tak: City 12-0-1(porażka przeciwko mnie), a LFC: 12-0-0. Jak awansowałem z Championship to trzecie drużyna mając lekko poniżej 120 pkt grała w barażach. Nie ma sensu to wszystko. Nudzi mnie to, że trzeba wszystko wygrać.

Myślę, że działania EA w tryb kariery są celowe, aby gracze grali jedynie w FUTa.

Grywa ktoś w tryb kariery :?:

Awatar użytkownika
HMK
¡Benzema fuera del Madrid!
Reputacja: 1330
Kibicuję: Real Madryt i Urugwaj
Lokalizacja: Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym

FIFA - EA Sports

Post Wyświetl pojedynczy post autor: HMK » 17 lut 2020, 8:18

Slim91 pisze:
16 lut 2020, 17:00
Grywa ktoś w tryb kariery
Ja się od czasu do czasu pobawię, choć ten idiotyzm, który wprowadziło EA z piekielnie ciężkim do zdobycia mistrzostwem jest przegięciem. W poprzednich edycjach narzekałem na ciężkie wyjazdy, gdzie mając Real/Barcę w symulacjach przeciwko jakimś wackom i tak było w plecy. Teraz poszli w drugą stronę i też przesadzili. Co to są za łby.

Awatar użytkownika
19B10
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 355
Kibicuję: WRE

FIFA - EA Sports

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 19B10 » 17 lut 2020, 8:24

Mam PS 3 i Fifę 18. Odpalam ją zimą, jak już na nic innego nie mam ochoty. Kiedyś łupałem intensywnie, teraz jestem pewien, że jak PS zdechnie to będzie koniec mojej przygody z graniem.

Awatar użytkownika
matt_
Moderator
Moderator
Reputacja: 1153

FIFA - EA Sports

Post Wyświetl pojedynczy post autor: matt_ » 17 lut 2020, 11:43

Swoją drogą, dlaczego kilka lat temu usunięto tryb "Pokoje meczów"? W "Sezonach pojedynków" nie zawsze znajdzie się ktoś do gry a tam można było przebierać, wybrzydzać w chętnych :p

Slim91
Gwiazda
Gwiazda

FIFA - EA Sports

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Slim91 » 18 lut 2020, 2:16

HMK pisze:
17 lut 2020, 8:18
W poprzednich edycjach narzekałem na ciężkie wyjazdy, gdzie mając Real/Barcę w symulacjach przeciwko jakimś wackom i tak było w plecy
To akurat nie jest złe. Jakby nawet opcje symulacji usunęli to bym specjalnie nie narzekał.

Z mistrzostwem jest ciężko. Teraz City ma 21-0-1 i porażkę, ze mną. Jeżeli przegram tego mistrza, a oni dalej będą tak lecieć to defintywnie kończę z tryb kariery w tej edycji. Nie ma sensu dalej grać.

Jeszcze jedna sprawa. Kondycje. Absurdalna sprawa. Gram w środku tygodnia mecz pucharowy z drużyną X. Drużyna X gra pierwszym składem ja oczywiście muszę grać wszystkimi prócz bramkarzem rezerwowymi bo padneliby jak muchy po 1 połowie. Kilka dni później(w weekend) z tą samą drużyną X gram w lidze. Znowu grają pierwszym składem, a ich kondycje są świeże. :rotfl: Nawet rzekłbym, że są lepsze niż u moich piłkrzy którzy odpoczywali w meczu z nimi w spotkaniu pucharowym. :rotfl:

Jak FUT raczkował, a idioci jeszcze nie kupowali nagminnie FP to wszystko było OK. Nigdy nie było problemów z gameplayem(FIFA 16 czy 19) czy rywalami. Grało się normalnie. Dziwnym przypadkiem teraz nagle co edycje wyskakują jakieś jaja.

Slim91
Gwiazda
Gwiazda

FIFA - EA Sports

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Slim91 » 12 cze 2020, 1:09

Sprawdzę to później, ale być może w weekend wrócę do grania we FIFE. Dlaczego :?: Można mieć cały skład ikon z Ronaldinho, Maradoną, Gullitem itd. w trybie kariery.
EA dodało wczoraj Ikony w wersji prime do zwykłego trybu gry. Możesz sobie teraz przetestować ikony grając drużyną o nazwie Soccer Aid ale oczywiście nie byliby sobą gdyby nie zepsuli innych rzeczy.
Po pierwsze można grać tylko jednym strojem bo drugiego nie da się wybrać XD
Po drugie od teraz możecie grać tymi ikonami w karierze XD
W menu Fify wchodzimy w edycję drużyn.
Resetujemy wszystkie składy, jeśli mieliście jakichś swoich zawodników potworzonych w Realu, Barcelonie czy coś to już ich nie będzie.
Pobieramy nowe składy. Znowu wchodzimy w Edytuj Drużyny. Transfery, Wolni Agenci i potem możesz sobie przenieść wszystkie ikony do jakiego klubu chcesz i zacząć tym klubem karierę. Jeśli nie znajdujecie tych ikon to można też szukać po nazwisku.
Teraz możecie wygrać Ligę Mistrzów starym Milanem XD
Niestety macie tylko jeden sezon bo po pierwszym sezonie idą na emeryturę.
Szkoda, że tak późno to dodali.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”