
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Delpiero14 » 15 sie 2023, 14:01
Delpiero14

Post Wyświetl pojedynczy post autor: piotrcies » 15 sie 2023, 14:10
wykorzystywanie sytuacji finansowej klubu, żeby zrobić transfer po swojemu, to jest chamówa ostra, ha tfu na coś takiego!!11
piotrcies

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Eyesmon » 15 sie 2023, 14:36
Eyesmon

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Magnum » 15 sie 2023, 15:10
w Anglii uznaje się, że bramkarz może dużo więcej i jeśli rozwali kogoś po tym już jak piłka została wybita, to się tego nie gwiżdże. W tej sytuacji jest trochę mniej oczywiste, ale np. takiego karnego jak za faul Szczęsnego na Messim by nigdy nie dali w PL. No a jedno i drugie to dość oczywisty faul. Jedyna przesłanka to tradycja angielska i tyle. No, ale może to się zmieni, skoro takie jest stanowisko PGMOL? Czas pokaże
Magnum
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Morrow » 15 sie 2023, 15:39
Morrow

Post Wyświetl pojedynczy post autor: _the_firefly_ » 15 sie 2023, 15:40
_the_firefly_

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Mr.Chris » 15 sie 2023, 15:49
Nie no jak się raz wypieprzył o piłkę to nawet śmiechłem, więc zawsze coś._the_firefly_ pisze: ↑15 sie 2023, 15:40dotychczas nie rozumiem dlaczego kupili Mounta. Wczoraj go nie było widać, nic nie zrobił ani w ofensywie, ani w obronie.
Mr.Chris

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Magnum » 15 sie 2023, 18:20
fascynujące. Czyli mamy zmianę optyki. Ale chyba ktoś powinien o tym sędziom powiedzieć.
You can believe this should 100% be a penalty. I am fine with that.
Pretending that any other EPL referee or VAR would have done anything differently here, given all previous evidence (both this weekend and historically) strikes me as just a blatant lie.
PGMOL was totally fine with an offside goal for Newcastle and a missed penalty for Liverpool, because they live in a world where a very, very wide latitude of "clearly wrong" allows them to justify simply "wrong" decisions. Yet a pretty rare penalty decision results in this because it's stoppage time of the Monday game and would have affected the result.
It's really comical. What a way to start. Glad a bunch of coaches got booked, though. That changes everything.
Magnum

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Bassu » 16 sie 2023, 0:34
Bassu

Post Wyświetl pojedynczy post autor: _the_firefly_ » 16 sie 2023, 13:31
No to znaczy, że jeszcze jest do czego dążyć! Na przykład do piewszego miejsca w tabeli epl lub do pierwszego miejsca w tej statystyce xD
_the_firefly_

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Bassu » 16 sie 2023, 17:16
Bassu

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Mr.Chris » 16 sie 2023, 18:07
Mr.Chris

Post Wyświetl pojedynczy post autor: piotrcies » 16 sie 2023, 18:18
piotrcies
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Nebula RN » 16 sie 2023, 19:05
Nebula RN

Post Wyświetl pojedynczy post autor: masacra » 16 sie 2023, 20:20
masacra
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
Zasady ochrony danych osobowych | Regulamin
Administracja, zarządzanie i wsparcie graficzne forum: pawel.studio