Ogólna dyskusja o polityce cz.2

Awatar użytkownika
Eyesmon
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 17584
Rejestracja: 26 lut 2009, 23:46
Reputacja: 4384
Kibicuję: AC Milan

Ogólna dyskusja o polityce cz.2

Post autor: Eyesmon » 20 paź 2023, 21:44

yedraz pisze:
20 paź 2023, 19:46
masacra pisze:
20 paź 2023, 19:36
Potem przyszedł PiS, jebnal jakimś socjalem, pokłócił się z UE, a ta i tak przez całe 8 lat nie znalazła powodu żeby nałożyć na Polskę jakieś procedury regulujące wydatki.
I mając takie sukcesy w gospodarce, nie byli w stanie przekonać narodu, żeby pozwolił im rządzić trzecią kadencję?
Widocznie - pieniądze to nie wszystko. :ozob:

Spierdolili kampanię robiąc Tusk Tusk Tusk i szczucie zamiast np pokazać młodym, że to PiS dał im zerowy VAT czy zniżki na ZUS przy zakładaniu firmy, darmowe podręczniki do szkół itd. Zamiast robić kampanię na wzór z 2015 (Dobra Zmiana) to zrobili antykampanię a to się nigdy w PL nie udaje (vide Krzaklewski vs Kwach) i tyle.
Jakby Kaczor w odp momencie wykopał Ziobrę i nie cisnął na sądy ani nie wojował z UE a także nie zmieniał bezsensownie ustawy aborcyjnej to nie byłoby strajku kobiet, UE dałaby kasę z KPO a PiS miałby 3 i pewnie 4 kadencję w kieszeni.

Na własne życzenie to skopali

Wróć do „Kultura, polityka, wydarzenia”