Wsparcie czubatki :)

Chwila oddechu dla stałych bywalców i świeżych owieczek. Trunki oraz coś na ząb w gronie znajomych, jak i dla tych którzy chcą podumać bądź przygadać sobie ramię w ramię z barmanem.
Awatar użytkownika
czubatka
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4323
Rejestracja: 13 gru 2013, 1:40
Reputacja: 1744
Kibicuję: ManU za Sheringhama xD

Wsparcie czubatki :)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: czubatka » 16 lut 2026, 13:42

Słowo się rzekło, kobyłka u płota :P

Kilka razy padał sugestia, żeby chcielibyście wesprzeć moje działania techniczne na naszym forum, za co dziękuję. Dlatego, dość na szybko, wyselekcjonowałem tych 3 operatów (progi chyba są lekko z tyłka, ale pierwszy raz tego używam):

---
1. Do wsparcia jednorazowego
https://suppi.pl/czubatka

(wielorazowo też może być ;P) uznałem, że najlepsze będzie suppi (pod egidą patronite), bo brak prowizji:
---

2. Jeśli ktoś chciałby zrobić to cyklicznie, to padło na samo patronite (przy czym paypal, przy niskich kwotach jest bez sensu, bo prowizja zjada znaczna część wpłaty, to co mi się nie podoba, to zdaje się trzeba założyć konto, by wspierać):
https://patronite.pl/czubatka

3. Oraz coś, co łączy obie te funkcje, czyli proponowany tu buymeacoffee:
https://buymeacoffee.com/czubatka



Gdybyście znali jakieś lepsze rozwiązania, mieli jakieś uwagi, albo pomysły i usprawnienia co do tego, to dajcie znać - zobaczę, co da się tam poustawiać ;)

Dziękuję.

Awatar użytkownika
DDK
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 16923
Rejestracja: 09 sty 2012, 0:01
Reputacja: 5252
Kibicuję: Tylko WISŁA

Wsparcie czubatki :)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: DDK » 16 lut 2026, 14:17

A jakaś zrzutka? Tam nie ma prowizji żadnych.

Awatar użytkownika
czubatka
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4323
Rejestracja: 13 gru 2013, 1:40
Reputacja: 1744
Kibicuję: ManU za Sheringhama xD

Wsparcie czubatki :)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: czubatka » 16 lut 2026, 14:25

No pewnie też może być - ale Ockham mówi, że może wystarczy.

Awatar użytkownika
czubatka
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4323
Rejestracja: 13 gru 2013, 1:40
Reputacja: 1744
Kibicuję: ManU za Sheringhama xD

Wsparcie czubatki :)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: czubatka » 16 lut 2026, 21:20

Obrazek

Obrazek


Ledwo dodałem wpis, a tu już nieaktualne :D

Obrazek

Awatar użytkownika
johny batonik
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 1367
Rejestracja: 27 cze 2023, 20:45
Reputacja: 305

Wsparcie czubatki :)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: johny batonik » 17 lut 2026, 9:54

@matt_ wpłaciłeś?

Awatar użytkownika
Conrado
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 13054
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:37
Reputacja: 1917

Wsparcie czubatki :)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Conrado » 17 lut 2026, 10:47

Czubatka mordeczko,jako wsparcie przesyłam Ci masę pozytywnych fluidów,tony dobrej kosmicznej energii,cieplutkie myśli i dobre słowo :wink:

Awatar użytkownika
czubatka
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4323
Rejestracja: 13 gru 2013, 1:40
Reputacja: 1744
Kibicuję: ManU za Sheringhama xD

Wsparcie czubatki :)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: czubatka » 17 lut 2026, 11:30

Dobry przekaz leci :D

Awatar użytkownika
19B10
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 5315
Rejestracja: 12 paź 2018, 12:40
Reputacja: 1732
Kibicuję: WRE

Wsparcie czubatki :)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 19B10 » 17 lut 2026, 11:53

Gupie to suppi, nie dało się 19,10 zł przelać :boruta:

Awatar użytkownika
czubatka
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4323
Rejestracja: 13 gru 2013, 1:40
Reputacja: 1744
Kibicuję: ManU za Sheringhama xD

Wsparcie czubatki :)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: czubatka » 17 lut 2026, 12:42

Spróbuj 1910 :ozob:

Awatar użytkownika
19B10
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 5315
Rejestracja: 12 paź 2018, 12:40
Reputacja: 1732
Kibicuję: WRE

Wsparcie czubatki :)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 19B10 » 17 lut 2026, 12:54

czubatka pisze:
17 lut 2026, 12:42
Spróbuj 1910 :ozob:
Prawie tak zrobiłem, na szczęście prawie robi wielką różnicę :P

Awatar użytkownika
czubatka
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4323
Rejestracja: 13 gru 2013, 1:40
Reputacja: 1744
Kibicuję: ManU za Sheringhama xD

Wsparcie czubatki :)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: czubatka » 02 mar 2026, 12:46

Po pierwsze primo: dziękuję :)
Po drugie primo: https://buymeacoffee.com/czubatka powinno już działać, gdyby ktoś chciał skorzystać.

Awatar użytkownika
Eyesmon
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 17009
Rejestracja: 26 lut 2009, 23:46
Reputacja: 4240
Kibicuję: AC Milan

Wsparcie czubatki :)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Eyesmon » 02 mar 2026, 13:19

10% pobiera ;)

Awatar użytkownika
czubatka
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4323
Rejestracja: 13 gru 2013, 1:40
Reputacja: 1744
Kibicuję: ManU za Sheringhama xD

Wsparcie czubatki :)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: czubatka » 02 mar 2026, 13:33

Z tego co udało mi się znaleźć, to chyba każdy serwis z płatnościami cyklicznymi pobiera jakiś procent lub ewentualnie mix stałej opłaty + %. Nie testowałem za dużo rozwiązań, bo w części jest dość męcząca weryfikacja.

Dlatego ogólnie wybrałem suppi na pierwsze miejsce.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”