No jeżeli ty oczekujesz, że transfer ofensywny będzie udany tylko wtedy jak będzie wykręcał liczby na poziomie Salaha to rzeczywiście, 90% to będą flopy.
No Newcastle to se ostatnio kupiło Isaka i Gordona.
I nikt tak nie napisał (bo zaraz znowu sickstick zrobi na forumku legende).
Jedyne co z dwójki Salah-vanDijk, to imo tego drugiego będzie ciężej zastąpić niż Salaha. Tylko tyle i aż tyle. Nie znaczy to ofc, że zastąpienie Salaha uważam za jakieś bierki. Jasne że nie. Ale jakbym z przystawionym pistoletem do skroni miał wybierać kto zostanie a kto odejdzie to wybrałbym zostanie vanDijka. Nie trzeba się z tym zgadzać ale ja mam taką tezę już od dawna.
Co nie znaczy, że będzie ona prawdziwa. Kilka lat temu wolałem zeby Mane został zamiast Salaha, bo wydawało mi się, że Senegalczyk będzie się ładniej starzał od Egipcjanina lmao



