Rewolucyjny pomysł Platiniego ?

Awatar użytkownika
No_Name
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Posty: 606
Rejestracja: 10 sie 2004, 9:28
Reputacja: 0

Post autor: No_Name » 27 sty 2007, 10:31

Liso pisze:
Sero pisze:Właściwie wydaje mi się to jednym z lepszych pomysłów jakie mógłby wprowadzić Platini. Czyli po prostu powiększenie liczby uczestników. Od nas mogły by grać np. 2 drużyny w eliminacjach. Zawsze to podniesie szanse tak wielkiego geograficznie kraju - szkoda, że przy tym małego piłkarskiego - na awans. Zresztą jak wspomniał Liso bardzo prawdopodobne, że nawet 4 czy 5 drużyn nie da jednego awansu.
Niestety... aktualnie realia polskiej piłki to nic więcej jak próba udziału w europejskich pucharach. Tak samo jest w innych państwa... Wcześniejsze eliminacje to chyba jedyne wyjście z sytuacji.
Liga Mistrzów to Liga mistrzów, a nie Liga wicemistrzów i niżej. Podoba mi się ten pomysł. Przez taki system rozgrywek Polska i nie tylko Polska piłka może szybko się podnieść parę stopni wyżej. Jestem jak najbardziej za tym. Po za tym można łatwo przyciągnąć znanych piłkarzy do klubu w który gra w Lidze Mistrzów.

Wróć do „Puchary Europejskie”