Ogólna dyskusja o polityce

mischa
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Posty: 9
Rejestracja: 25 cze 2007, 14:37
Reputacja: 0
Kontakt:

Post autor: mischa » 11 wrz 2007, 21:31

przeciez Mikke to najśmieszniejszy populista w dziejach 'młodej polskiej demokracji'..jego pomysły nadają sie do gazetek z humorem szkolnym, a nie do sejmu..

po tych wyborach lepiej to nie bedzie..smieszniej napewno..ale lepiej to nie..w tej chwili w Polsce scierają sie dwa fronty: Ciepły PiSowski front propagandy sukcesu i Zimny zawistnoopozycyjny front propagandy kleski..prawda lezy neistety gdzies po środku..to, co działo sie przez ostatnie dwa lata nijak troche ma sie do tego o czym mówią pisuary, ale równeiz nie jest tak, jak skamle opozycja..

dwa lata temu glosowalem na POPiS..konkretniej na PiSPO..rozczarowalem sie..moze nawet nei tyle tym, co zostało w Polsce zrobione, ale przede wszystkim sposobem prowadzenia w Polsce debaty..niestety dopoki nie bedzie mozna w wyborach wskazac na konkretnego człowieka, dopoty szanse na poprawe naszej sytuacj bedą nikłe..

tymbardziej, ze w Polsce w tej chwili nie ma na kogo glosowac..jesli juz kilka punktów programu jest ok..to ludzie, którzy mieli by to wprowadzac w życie nie warci sa splunięcia..

chore ciśneinei na wladze jakiego jestesmy swiadkiem zneicheca nas wszystkich do polityki..tak naprawde ja i moje pokolenie mamy w tej chwili gdzies to, kto bedzie rządził po wyborach..niec sie nie zmieni, bo nie ma kto zmieniac..wciaż te same zakłamane mordy, które za miejsce przy żłobie gotowe są sprzedac pół rodziny i swoje zycie prywatne..jad, wsciekłość, słone ataki na żenujacym poziomi..to jest wizytowka dzisiejszych elit politycznych..gdyby nie było Tuska, Komorowskeigo, Niesiołowskiego, Rokity, Kaczynskiego, Kurskiego, Edgara, Cymańskiego, twarzy pseudolewicy i innych oszołomów, którzy cierpią na zaawansowany przerost formy nad treścią, w naszym kraju dałoby sie cos zmienic..

w tej chwili za 200 mln (moge sie tu mylic) panstwo polskie kubi sobie bilet na zenujące przedstawienie cyrkowe..znów dwa lata jakaś partia bedzie rzezbila w gów.nie opozycje, by powiedziec, ze z honorem odchodzi..

poprośmy kogos z zagranicy by nami rządził..i to szybko..

Wróć do „Kultura, polityka, wydarzenia”