Re: Legia Warszawa (L) (zbiorczy)

Wilmore
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 8191
Rejestracja: 09 sty 2008, 0:42
Reputacja: 108
Lokalizacja: Niepołomice

Re: Legia Warszawa (L) (zbiorczy)

Post autor: Wilmore » 05 wrz 2008, 16:11

Uwielbiam czytać wypowiedzi kibiców Legii, którzy starają się teraz za wszelką cenę wmówić całemu światu, że ta grupa kilkuset (!) kibiców wzięła się tam tylko po to, żeby zza muru pooglądać mecz, a tak naprawdę to oddać grupowo krew, tylko autobus szybko odjechał i nie został zauważony.
Wiele dzieciaków i kobiet można policzyć na palcach jednego człowieka - dane z policji.
Policja zachowała się wyjątkowo skandalicznie, używając przemocy nie tam, gdzie trzeba - powinna cała grupa policjantów dostać kary za swoje zachowanie, jednak nie oszukujmy się - te kilkaset osób znalazło się tam bezprawnie, bo że to była grupa zorganizowana, w to nikt nie wątpi - a jako grupa zorganizowana i nie zgłoszona na policję powinna zostać ukarana - prawnikom pozostawiam to, czy zbiorczo czy pojedynczo, ale że ci ludzie tam popełnili przestępstwo, w to nikt nie powinien wątpić.
Jednak powinno się to rozejść na jakiejś grzywnie dla wszystkich, a nie śmiesznych zakazach stadionowych - owszem, w tej grupie tych kilkuset kibiców na pewno kilkuset było weteranami po Wilnie czy Bełchatowie, jednak to nie w ten sposób powinno się ich usuwać ze społeczeństwa futbolowego.

Wróć do „Polska”