Re: Manchester United (zbiorczy) (cz.2)

red85

Re: Manchester United (zbiorczy) (cz.2)

Post autor: red85 » 19 kwie 2009, 22:02

Wilmore pisze:
mistyk pisze:Berbatov to jest gosc :lol: Pasuje do was idealnie
Sorry, ManU mnie ani ziębi ani grzeje, ale nawet dla mnie takie atakowanie kibiców nielubianego klubu wydaje się być żałosne.
Mam pytanie - kto bronił i dlaczego Foster? Odejście Kuszczaka jest rozważane poważnie? (nie, nie jestem fanem Polaka z racji jego paszportu, nie uważam go za wielkiego bramkarza, moje zdziwienie bierze się stąd, że Foster w United od niego chyba (!) lepszy nie jest i chyba (!!) naprawdę gra za paszport... Ale nie oglądam wielu waszych meczów i się nie orientuję zbyt dobrze, stąd pytanie.)
Foster jest lepszy i dlatego gra. W ostatnich sezonach nękany był przez kontuzje i dlatego Kuszczak dostawał szanse. Trudno jednak wnioskować na dzień dzisiejszy jak będzie wyglądała przyszłość Polaka.

Wróć do „Anglia”