Polskie kluby w europejskich pucharach

Bayer Fan
Trampkarz
Trampkarz
Posty: 38
Rejestracja: 14 sie 2005, 22:18
Reputacja: 0

Post autor: Bayer Fan » 16 sie 2005, 21:49

zizou888 pisze:Mimo że jestem warszawiakiem to uważam że legia to żenada.
Widać,ze Jacek Zieliński nie radzi sobie w Legii.Od razu na początek trenerskiej kariery trafił na ławke Legii w której presja wyniku jest bardzo wysoka.Mysle,ze zamiast obejmować stery Legii jesienią, powinien spróbowac pracy w jakims zaczisznym miejscu np.w Dolcanie Ząbki. :wink:
frik23 pisze:W ogole nie rozumiem co na boisku robil Vukovic przeciez to miernota jest, drewno, kukla ... brak mi po prostu slow, nie poslal ani jednej dobrej pilki do swoich kolegow z druzyny
Jak mawia powiedzenie (przysłowie) "Nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki",albo "Chytry traci dwa razy" Legia przed startem ubiegłego sezonu oferowała lepszy kontrakt niz miał,ale dla Niego było to za mało.Pojechał do Grecji.Jak było kazdy wie.i sprawdziły sie te zdania,które napisałem wyżej.

Wróć do „Puchary Europejskie”