POLSKA - Euro 2016

Awatar użytkownika
Duch
Entuzjasta Kraftu
Entuzjasta Kraftu
Posty: 9212
Rejestracja: 12 sie 2005, 10:26
Reputacja: 196
Lokalizacja: z Tych najlepszych

POLSKA - Euro 2016

Post autor: Duch » 13 maja 2016, 18:12

myhalek_acm pisze: Ja się pytam,gdzie jest Mierzejewski ? Przecież jeżeli wyznacznikiem formy jest ta śmieszna Ekstraklasa, to MIerzej by w niej niszczył.
Nawałka już dawno skreślił Mierzejewskiego z powodów pozasportowych.

Kadra IMO optymalna. Cieszy brak Teodorczyka, który nawet w mocno przetrzebionym Dynamie nie potrafił się przebić, a i w reprezentacji niespecjalnie pod koncepcję pasował. Szukała i Mila skreślili się sami, więc dobrze, że Nawałka nie kierował się sentymentami.

Co do kolejnych skreśleń, to jednak Tytoń i Dawidowicz wydają się być pewniakami do odstrzelenia. Kolejne pozycje to jednak większa niewiadoma i pewnie o wszystkim zadecyduje zgrupowanie. Nawałka będzie mógł już na żywo zobaczyć wszystkich zawodników, więc tak naprawdę trudno teraz prognozować, czy popłynie Stępiński czy Sobiech, Kapustka, Peszko czy Linetty itd.

Osobiście wypieprzyłbym Peszkę i obu napastników. Umówmy się, że musiałby się zdarzyć jakiś nieprawdopodobny pech żeby Milik i Lewandowski nie mogli zagrać w tym samym momencie. A nawet jeśli, to można spokojnie cudować z wariantem bez snajpera, np z Grosickim z przody. Sobiech i Stępiński wydają się być obecnie poniżej poziomu drużyny, która ma zagrać na Euro.

Wróć do „GRUPA C: Niemcy, Ukraina, Polska, Irlandia Północna (EURO 2016)”