West Ham United (zbiorczy)

maxskr
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 1781
Rejestracja: 20 paź 2013, 10:36
Reputacja: 35

West Ham United (zbiorczy)

Post autor: maxskr » 22 lip 2016, 21:05

Bilic będzie rotował, ale najmocniejsze ustawienie na papierze w tej chwili jak dla mnie wygląda jakoś tak:
Adrian - Antonio Reid Ogbonna Cresswell - Kouyate Noble - Feghouli/Valencia Lanzini Payet - Carroll

Carroll po kontuzji wyglądał o dziwo całkiem solidnie i niewykluczone, że pokaże się z dobrej strony w nadchodzącym sezonie. Gdyby przyszedł Bacca to by była bajka, ale na ten moment Andy wydaje się mieć pierwszy plac.
Carbon pisze: Aa, podobno Manchester nasz wziął pod lupę Oxforda, biorąc pod uwagę ostatnie wyczyny Rojo, to naprawdę bym się nie obraził, gdybyśmy podebrali go z Upto ze Stadionu Olimpijskiego(geez, nie przyzwyczaję się). Haczyk jest jeden - jestbAnglikiem, w dodatku młodziutkim, na którego w ubiegłym sezonie był już hype, więc cena pewnie będzie z kosmosu. Tutaj i tak póki co musiałby się zadowolić rolą zmiennika, a u nas... No w sumie też?
Nam nie potrzeba kolejnego młodego talentu na środek obrony, bo tych już mamy nawet kilku. Jako defensywnego pomocnika też nie bardzo widzę sens takiego transferu, już lepiej ogrywać tam choćby Fosu-Mensaha.

Wróć do „Anglia”