akcja #StopSymulantom / #FootballDivers

Awatar użytkownika
rekinho
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 10097
Rejestracja: 04 maja 2012, 11:17
Reputacja: 958

akcja #StopSymulantom / #FootballDivers

Post autor: rekinho » 11 mar 2017, 10:42

siemson moi mili! pewnie was tak samo jak mnie symulowanie/aktorzenie piłkarzy irytuje i odbiera przyjemność z oglądania pilki nożnej.
oglądając wczorajszy mecz juve - milan granice żenady zostały przekroczone przez gerarda deulofeu, który padł rażony gromem będąc metr od jakiegokolwiek przeciwnika, wtedy wpadlem na pomysł akcji - trzeba spamowac media społecznościowe symulantów wrzucając filmik z nędzną symulki okraszając go stosownym hasztagiem - w przypadku polskich zawodników byłoby to np #StopSymulantom
Spoiler:
, w przypadku zawodników zagranicznych mogłoby to być np drogbowe #It'sAfuckingDisgrace (jeśli ktoś ma lepszy pomysł na hasztag to piszcie w komentarzach).
akcję możnaby zviralować np na reddicie, może weszło by podchwyciło temat.
uważacie że gdyby akcja chwyciła i nasz spam byłby zauważalny to zmieniłoby to coś w podejściu zawodników? chyba byłoby im jednak troche głupio (albo agencje PR prowadzące ich profile odezwałyby się do nich ej koleżko drogi, we no symuluj troche mniej bo tu pod kazdym wpisem, który wrzucamy jest masa komentarzy, że jesteś [ch**] oszustem) gdyby byli ciśnięci za wszystkie szczurze zachowania

zakładam fanpage, w miarę możliwości będę go uzupełniał
https://www.facebook.com/StopSymulantom ... 770781394/
Ostatnio zmieniony 12 mar 2017, 18:40 przez rekinho, łącznie zmieniany 3 razy.

Wróć do „Hyde Park”